Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar még mindig, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar még mindig, hogy az exemnek talán új kapcsolata lesz?

Figyelt kérdés

Ex barátommal több mint fél évig voltunk, együtt és kb 1,5 hónapja lett vége ennek. Oszttársam a srác és elég nehezen felejtettem el de úgy érzem sikerült kiverni a fejemből..viszont még mindig zavar h tudom h vki teccik neki és h talán új kapcsolata lesz.

pedig én azóta már szakítottam egy emberrel bár sajna azt hiszem abba ilyen menekülés szerűen mentem bele

és most van egy srác aki teccik és úgy érzem meg mások szerint is én is neki.de mégis zavar a tudat h exemnek tetszik vki.ez mitől van?:S:S:$


2008. dec. 9. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az van h nagyon önző vagy és nem akarod h neki legyen kapcsolata, vagy még mindig szereted a szíved mélyén és féltékeny vagy, csak nem akarod beismerni magadnak.
2008. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha összejössz azzal a sráccal, akinek tetszel, es ős is tetszik neked, akkor az exedre már nem is fogsz gondolni...és lehet tenyleg az onzoség beszél beloled.... "ha nekem nincs barátom, nekise legyen jó"....de szerintem adjál ennek még par hetet, es elmulik ez az erzes
2008. dec. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Szerelmes vagy belé. :)

Komolyan beszélek. :)

Egyszerüen érzelmi viszonyulásod még mindig intenzív, és hiányoznak azok a dolgok amik összekötöttek titeket: csókolózás, szex. Hiányoznak neked, ugy mint ahogy Ő is. Próbáld ki hogy egyél 1 hétig folyamatosan pizzát, és a 8. napon nem eszel, mert nincs pénzed rá... vágysz rá :) ( a pizzára )


A volt pasid pizzásfiú volt? :DxD

2008. dec. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Srapnel ***** válasza:
100%
Van egy régi, ősi, erős és univerzális emberi érzés, az IRIGYSÉG. Egyszerűen rosszabbnak érzed magad azért, mert neki már sikerült túllépni, neked meg nem.
2008. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!