Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butának tart a férjem?

Figyelt kérdés

Tudjátok vannak ezek a képek rajta rövid szöveggel. Nem mondanam mémeknek, de értitek..

Szóval én sokszor átküldöm a férjemnek, ha szembe jön egy akár napközben is, mert szerintem vicces és legalabb kicsit feldobom a napját vele.

Ő viszont nagyon ritkán csinál ilyet. Nézegettem a képeit a telefonján (tud róla, ő többet fényképez, ezért) és azt vettem észre, hogy egy csomó le van neki mentve, de sose küldi át. Főleg matekos, sulis dolgokról. (Egyetemre jár)

Már volt egy ilyesmi beszélgetésünk, hogy nem beszélte meg velem az egyetemi dolgait, mert én úgyse értem..

Oké, nem mindenhez tudok hozzászólni ez tény, de volt már, hogy én húztam ki a szarból egy vizsgáján.

Úgyhogy röviden...olyan érzésem van, hogy azért, mert nem mindig értek dolgokat ezért inkább meg sem osztja velem ezeket a képeket. Kicsit rosszul esik bevallom, mert én nem tartom magam hülyének, oké én nem járok egyetemre, de attól lehet, hogy felfognám, amit küldene. :/

Vagy csak pasiból van és végig sem gondolja a dolgot?


2021. aug. 3. 04:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Most jobb?
2021. aug. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
Az is vagy.
2021. aug. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Érezteti máshogy is, hogy butának tart, vagy csak ennyi?

Mert ha ennél többet nem mutat, akkor ennek semmi köze ahhoz, hogy butának tartana.

2021. aug. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
3# Csak egy buta ember ír ki ilyen kérdést
2021. aug. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Hát...volt még egy eset mikor beadtuk a papírokat egy támogatáshoz. Én ahhoz ne nyúljak, majd ő megcsinálja, előtte meg szólt, hogy csináljuk együtt...

Megjegyzem semmit nem csináltam benne inkább.

Iskolázottság szempontjából egyformák vagyunk, kivéve nyilván, hogy ő elkezdte az egyetemet.

Lehet, hogy anyósomtól örökölte a dolgot, ő is ilyen. "Ha nem én csinálom az csak szar lehet, én tudom a tutit" fajta ember..

2021. aug. 3. 06:13
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Összeilletek. Egyébként a mémekhez képest elég nehéz hozzászólni egy egyetemi tanulmányhoz, mivel többnyire spec ismeretekről van szó.
2021. aug. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
3-as vagyok. Szerintem túlreagálod. Ha mindösszesen ennyi történt, ez kb semmit sem jelent. A papírokkal kapcsolatban lehet, hogy csak nagyon magabiztosan ő akart érvényesülni.
2021. aug. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Köszönöm a válaszokat, megpróbálom elengedni a dolgot.
2021. aug. 3. 06:31
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Ne haragudj, de milyen házasságban vagytok, hogy idegenektől kell megkérdezned mit gondol rólad a férjed?
2021. aug. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért én tudjam, hogy mit csinálok?
2021. aug. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!