Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butának tart a férjem?

Figyelt kérdés

Tudjátok vannak ezek a képek rajta rövid szöveggel. Nem mondanam mémeknek, de értitek..

Szóval én sokszor átküldöm a férjemnek, ha szembe jön egy akár napközben is, mert szerintem vicces és legalabb kicsit feldobom a napját vele.

Ő viszont nagyon ritkán csinál ilyet. Nézegettem a képeit a telefonján (tud róla, ő többet fényképez, ezért) és azt vettem észre, hogy egy csomó le van neki mentve, de sose küldi át. Főleg matekos, sulis dolgokról. (Egyetemre jár)

Már volt egy ilyesmi beszélgetésünk, hogy nem beszélte meg velem az egyetemi dolgait, mert én úgyse értem..

Oké, nem mindenhez tudok hozzászólni ez tény, de volt már, hogy én húztam ki a szarból egy vizsgáján.

Úgyhogy röviden...olyan érzésem van, hogy azért, mert nem mindig értek dolgokat ezért inkább meg sem osztja velem ezeket a képeket. Kicsit rosszul esik bevallom, mert én nem tartom magam hülyének, oké én nem járok egyetemre, de attól lehet, hogy felfognám, amit küldene. :/

Vagy csak pasiból van és végig sem gondolja a dolgot?


2021. aug. 3. 04:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem tart butának, csak tudja, hogy nem értenéd, mert nem ezzel foglalkozol.
2021. aug. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy tartalak butának te kis butuska. Szeretlek!
2021. aug. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Végig sem gondolja szerintem. Néha én is csak lementek mémeket, aztán nem küldöm senkinek.


A saját nyomtatványait pedig töltse is ki, ne neked kelljen. Vannak olyan emberek amúgy, akik mindent szeretnek a saját kezükben tartani (én is ilyen vagyok), de ez nem arról árulkodik, hogy butának tartanak téged.

2021. aug. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%

Eretlen vagy még, de nagyon.

Egyebkent ez en ferjem sem kuld nekem szakmai mémeket mert nem ertenem, ahogy en sem kuldok neki mert ő meg azon nem érti hogy mi a poén..

De ezen problemazni, komolyan mondom erthetetlen szamomra.

2021. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném hogy erről lenne szó.Egyszerűen felesleges szakdolgokkal bombázni a másikat.Minek?

A parom kertesz es fejből tudja a virágok neveit meg a latin nevüket is,es a gondozásukkal kapcaolatosan mindent.Én meg faanyagokról tudom ugyanezeket.

Mégsem küldözget nap mint nap viragokról képeket.Én sem teszem szerszámokról ugyanezt.

Alaphangon persze tudunk a másik elfoglaltsagairól,de nem farasztjuk wgymast kimondottan speciális szakmai kérdesekkel.

Nem azért mert a másik hülye,hogy megértse,hanem azert,mert én asztalos vagyok ő meg kertesz.Ha kertesz szerettem volna lenni,akkor az leszek,ha ő asztalos,akkor meg az lett volna.Nem véletlenül foglalkozunk azzal,amit tanultunk.

Az mas,ha teged kimondottan erdekel a matek.Viszont akkor mondd el neki,hogy az a vágyad hogy különféle szamtani kerdéseket tanulmányozz.

2021. aug. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Na jó ez most azért vicces kérdés volt. Minden szakmának megvannak a maga belsős poénjai, amit egymás között szoktak használni. Nem azért nem küldi el neked mert hülye vagy, hanem mert neked nem feltétlen lesz vicces, mivel nem vagy jártas a témában. Persze vannak olyanok amiket külsős is megért egyből, de akkor sem olyan poén mint azoknak akik a szakmában vannak.
2021. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
akkor én leszek az első, aki szerint vagy eléggé magányos farkas típus (semmi dolgába nem szívesen von be mást), vagy tényleg kissé butának tart. vagy mindkettő.
2021. aug. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
57%
17, ezutan a kerdes utan megertem miert tarthatja butanak
2021. aug. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
de megkérdezted tőle??
2021. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!