Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozaik családban ez így normális vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Párommal mindketten elváltunk, 3 éve együtt vagyunk, de külön lakunk (egyeőre nincs tervben összeköltözés) , mindkettőnknek nagy ovis a gyereke, kb kijönnek egymással de nyilván nem legjobb barátok.

Megbeszéltünk egy kisebb utazást négyesben amit a párom azzal az indokkal mondott le (két héttel előbb), hogy egy másik program egy ovis baráttal biztos jobban tetszene a gyerekének.


Szerintem ez gáz, megbeszéltük és mivel kvázi családként működünk ha együtt vagyunk négyen, így olyan mintha ez kevésbé lenne fontos, mint a gyereke épp aktuális barátsága.



2021. aug. 3. 18:18
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
22%

21

Elég egyértelmű hogy a gyerekek bevonását te erőlteted. Most is le lettetek lattintva. Nyaralás helyett játszóterezés. Na ennyit értek.

2021. aug. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
84%

Azért elgondolkodtató, ha a partnerünk, akivel 3 éve járunk, egy korábban megbeszélt közös programot egy másik miatt lemond. Nem hinném, hogy az itt válaszolók, ha velük történne, akkor is ilyen megértőek lennének. Jöhet a lepontozás.

N

2021. aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:

Gyerekeket epp hogy nem en eroltetem ossze, minden alkalommal o veti fel, a gyereke imad engem mert az anyja alkoholista. Potmamanak tart.

Ezt a programot sem en talaltam ki egyebkent

2021. aug. 3. 19:23
 24/52 anonim ***** válasza:
17%
Jól van kérdező, állítsd már le magad. Ha minden ilyen rózsás, nem értem mit hisztizel itt. A gyereke a saját, már távol élő, vele azonos nemű és érdeklődésű kis barátjával akart találkozni. Joga van hozzá, az apja helyében én is így döntöttem volna. A te gyerekeddel írtad is, hogy épp eleget találkoznak. Adódott ez a program, hogy most itt van a kis barát/barátnő akit ritkán lát. Ennyi.
2021. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:

A helyzet az hogy en osszekoltozni sem erolkodom annyira, nekem eleg hogy heti 3-4 napot a gyerekemmel es ugyanennyit a parommal vagyok. Mondhatni hibatlan.

Es 1-2 hetente negyes program.


Csak nem eloszor fordul elo h a parom “komolyitana” ebbol a szempontbol a csaladi iranyba, oszzekoltozesrol beszel stb., majd valahogy kitancol belole…


Ezert is kerdezem a mozaikos valaszolokat, hogy masok mennyire tekintik a kvazi csaladi jellegu kapcsolatot komolynak, szorosnak, fontosnak.

:)

2021. aug. 3. 19:29
 26/52 anonim ***** válasza:
17%

24

Jah látszik. Ahogy az is hogy egy kedves, kulturált, művelt nő vagy. Nem csoda hogy nem akar a gyereke közelében tudni.

2021. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:

Kedves előző, aki ideges az Te vagy

Én az épp felmerülő vetüketekre reagálok csak :)

2021. aug. 3. 19:30
 28/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm egyébként mindenkinek a válaszokat, láthatóan vegyesek a vélemények, van aki szerint teljesen normális lemondani egy magam által kitalált programot mert jön egy jobb, mások szerint ez nem szép, ill. egyesek szerint önmagában ez egy laza kapcsolati dolog együttélés nélkül és ennyire is kell taksálni.
2021. aug. 3. 19:33
 29/52 anonim ***** válasza:
24%
Most akkor oda a mozaik családnak? Most màr csak laza kapcsi? Ez olydn szomorú😭😭😭😭
2021. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
63%
30-as, állítsd már le magad! Tök kulturáltan ír a kérdező, te meg fikázol, meg cinikuskodsz. Neked tulajdonképpen mi a problémád? Aki ennyire ugrik egy ártatlan kérdésre, annál bizony ég a ház.
2021. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!