Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozaik családban ez így normális vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Párommal mindketten elváltunk, 3 éve együtt vagyunk, de külön lakunk (egyeőre nincs tervben összeköltözés) , mindkettőnknek nagy ovis a gyereke, kb kijönnek egymással de nyilván nem legjobb barátok.

Megbeszéltünk egy kisebb utazást négyesben amit a párom azzal az indokkal mondott le (két héttel előbb), hogy egy másik program egy ovis baráttal biztos jobban tetszene a gyerekének.


Szerintem ez gáz, megbeszéltük és mivel kvázi családként működünk ha együtt vagyunk négyen, így olyan mintha ez kevésbé lenne fontos, mint a gyereke épp aktuális barátsága.



2021. aug. 3. 18:18
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez most csak ilyen barátom/barátnőm. Nincs azzal se baj, ha mindkettő csak lazát szeretne. De Kérdező nem hiszem, hogy véletlenül hívta családnak, meg írta is, hogy örült, hogy hamar be lett mutatva meg összeköltözés, közös gyerek is tervben van, csak még ez-meg-az mindig fontosabb. Akkor nem csoda, hogy nem esik jól, ha megint közbejött valami. Szerintem nem kell ezt nyelni meg szégyellni, beszélje meg vele.
2021. aug. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
0%
A gyerek az első. Én is így tennék, és az ő helyében( remélem) te is.
2021. aug. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!