Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új munkám lett amiatt levágatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új munkám lett amiatt levágattam a hajam, és páromnak meg nemm tetszik mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 5. 09:33
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
74%

#40

Én azt veszem ki a szavaidból, hogy Neked ez tetszik, kényelmes és főleg praktikus a munkád során. Munka tekintetében ez érthető is, mert aki még nem dolgozott ilyen helyen, nagyon nem tudja elképzelni.

A probléma a pároddal van, akinek ez nem tetszik.

Nos, mi kommentelhetünk ide 1000 hozzászólást is, de változtatni és megoldást nem fogunk tudni adni, csak javasolhatunk.


Én azt javaslom Neked, hogy ülj le a pároddal és mond el neki, hogy azért lett rövid a hajad, mert a munkahelyed miatt nem tudnád rendesen ápolni és igénytelenül néznél ki, amit nem szeretnél, hiszen szeretnéd, ha továbbra is vonzódna hozzád és tetszenél neki.

Javasoljon valami megoldást erre! Ha meg továbbra is hajtja a magáét, akkor azért emlísd meg neki azt is, amit itt nekünk írtál, hogy a különböző hajmintákba ő sem engedett beleszólni, ami neked nem tetszett.

Mindenképpen valami közös nevezőre kell jutni.

2021. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
48%
Mókás, h a válaszolók szerint ha a hajad megváltoztatod, akkor megérdemled, ha elhagy, de amikor az a kérdés, h a barátnőm hízott 30 kilót és nem tetszik, akkor egyből mindenki a meghízott-változott felet védi, h nem a testét kelk szeretni!!!! Úgy tűnik ez csak a hájra vonatkozik, milyen érdekes 🤷
2021. aug. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
0%
Iylen kérdést hgoy lehet a felnőtt témába kiírni? beszarok miylen emberek vannak, és ti szavazhattok is..
2021. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező....ha ennyire teszel rá hogy a pasidnak nem jön be akkor miért nem szakítassz vele te? Probléma megoldva.
2021. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
37%
Dolgoztam vendéglátásban, zsírban sütöttünk és szépen felcoffoztam a derékig érő hajam vagy kontyoltam, minden ok volt, hiszen amikor hazamentem, MINDEN EGYES NAP megmostam a hajam még akkor is, amikor 11 órakor zártam a boltot, hogy a párom mellé ne büdös kolbász-zsír-hambi szagú hajjal bújjak oda. Innentől teljesen mindegy, mekkora a hajad, a bobot nem lehet összefogni és minden munkanapodon mosni kell, pont ugyanezek miatt, vagy a képedbe lóg. Nem értem se a logikát, se azt, hogy miért nem érted meg, hogy ő a hosszú hajadat is szerette és kivan attól, hogy emiatt a balek döntés miatt most egy hátul felnyírt nővel kell elaludnia.
2021. aug. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
90%

Semmi köze hozzá.


Nekem is hosszúhaj-párti a barátom, mégis megértette, hogy le kellett vágatnom, mert a hosszú már egészségtelen volt. Most lassan vállig ér, már kezd neki tetszeni, és sokkal egészségesebb a hajam, mint volt.

2021. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
64%

19-es, mosod, megszárítod, 20 perc. Aha, nekem amikor váll alá ért a hajam 45 perc alatt nem tudtam rendesen megszárítani mert sok és erős szálú.


Amikor a lapockámig ért, hiába szerettem én is, 1,5 órába telt, és még úgy is volt, ahol nedves maradt alul. Nyáron pont nem érdekel, de télen eléggé.

2021. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
22%

33-as, baleset teljesen más. Ja, végülis egyik exem azért dobott ki, mert betegség miatt 20 kg-t fogytam, és már "nem volt akkora mellem, mint mikor megismert". Na, ennyit erről.


Aki azért szakít, mert a párja kényelmi okokból levágatta a haját egy értelmes fazonra, az olyan is.

Ha annyira hosszúhaj-fétises, vegyen fel egy parókát és verje rá.

2021. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Nagyfiú már, majd kiheveri :)
2021. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
80%

Kerdezo, a pasid tenyleg audi logot borotvaltatott a hajaba?

Ezt nagyobb problemanak velem.

2021. aug. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!