Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival egy hónapja.Elvált ember,nagykorú lánya vele lakik.Rengeteget dolgozik,a kapcsolatot nem én hanem ő kezdeményezte.Nagyon kezdem megszeretni.Viszont annyira el van foglalva,sokat dolgozik,úgy érzem minden elsőbb neki mint az,hogy lásson.Első a lánya,aki szerintem nagyon rá van telepedve az apukára,mindenfele viszi ahova kéri a nagylány.Állatokat tart,azok is sok időt vesznek el tőle.A férfi nehezen nyilik meg,mintha tartana a csalódástól,amit megértek.Aztán volt egy megjegyzése:nem tudna összeköltözni senkivel mert megszokta annyira az egyedüllétet.Viszont akkor minek kezdett kapcsolatot..Nem a szex miatt,mert arra találna,nem is siettük el.Mit csinálhatnék igy.A lányával beszéli meg a jövőbeni terveit is,a kikapcsolódás pedig ,ha a lánya akar apukával strandra menni oda is együtt mennek.Ez elfogadható lehet vagy csak én nem értem.


A lánya talán el is akar marni onnan mindenkit az apja meg nem veszi észre ezt.



2021. aug. 5. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csendben félreállsz és keresel mást, vagy elfogadod, hogy a sokadik szereplő lehetsz az életében. Bár kijelenteni azt már az elején, hogy senkivel nem akar összeköltözni, szerintem pont azt jelenti, szórakozni jó vagy, de komolyabbra nem kellesz.
2021. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem az utolsó vagyok ,csak a dolga sok..nem szórakozik elmondása szerint,hiszen arra találna.Nem szexről szól a kapcsolatom vele.Csak ezek rosszul esnek amit felsoroltam
2021. aug. 5. 16:06
 3/9 A kérdező kommentje:
Sokat csalódott emiatt nem merne összeköltözni..Nem is szabad rögtön.De terveket sem hallok
2021. aug. 5. 16:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap után mit tervezzen? Hagyd, majd alakul.

Azt érdemes átgondolni, hogy amit most nyújt, az neked elég-e. Ne arra kalkulálj, hogy mi lesz később, ha... Ígérni mindenki tud. Ő legalább őszinte.

2021. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap ismertség után azért nem csodálom, hogy nem te vagy az első és egyetlen az életében. Teljesen normális, hogy a lányával vannak közös programjaik, és amiatt sem kell hasra esni, ha a lány segítséget kér a saját apjától, akkor az segít neki. Ilyen egy ideális apa-lánya kapcsolat.

Nem értem mit nem értesz. Egy hónapos kapcsolat és egy vér szerinti gyerek. Tényleg fura, hogy van sorrend?

2021. aug. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen,lehet nem szabad türelmetlennek lenni.Az a furcsa,a jövő éves terveit sorolta,a lányával beszéli meg..ebben nem szerepelek,vagy csak nem emliti.Hetente kb 2alkalommal tudunk találkozni,hol ő ,hol én megyek hozzá.Sajnos a hétvége sem szabad neki.
2021. aug. 5. 16:19
 7/9 A kérdező kommentje:
5/6!Nem hasra estem,csak fura pl a közös strandolás..
2021. aug. 5. 16:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függetlenül, hogy van-e gyerek, egy hónap után még meredek jövőről beszélni. Szándékokról talán, de jövő… a lánya így is, úgyis a jövője része lesz. Egy hónapos kapcsolat, meg még csak ismerkedtek. Türelem. Gyerek nélkül is csak rohanás lenne ennyi idő után ennyire terveztetni. Nyugi.
2021. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Semmi baj azzal hogy gyereke van.Viszont ha nem veszi észre,hogy a nagykorú gyerek esetleg teljesen rátelepszik ,az nem a legjobb.Vele beszél meg mindent,én csak utólag hallom,hogy mit hogyan terveznek.Nem sürgetem egyáltalán.Bizalmatlan a rossz tapasztalatai miatt.
2021. aug. 5. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!