Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek a hibája hogy így elromlottak a dolgok?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést a fogalmazásért ha valakinek zavaró a téma.

Öt éve élünk együtt párommal, lassan, fokozatosan ritkulnak együttléteink. Nem miatta hanem miattam, leginkább nincs kedvem hozzá.

Az iránta való vágy hiányzik, jóval lassabban izgulok már fel, azt ő nem tudja kivárni, kibírni. Azzal az egy pózzal amiben egyáltalán ki tudott elégíteni. Ezért masztizni szoktam egyedül, ha nem is a legjobb de legalább kielégülök. Párom nem tudja, teljesítményéért nem bántottam soha. Nem az hogy rossz az ágyban, csak nem tud kielégíteni. A helyzetnek az lett a hozadéka hogy mára semmi kedvem lefeküdni vele, teljesen egyoldalúnak érzem hiszen csak neki jó. Az hogy nekem nem, úgy látszik nem veszi észre.

Én még így kapcsolatomban nem voltam, például misszionárius pózban is minden párommal kielégültem. Mostanival nem, még segítséggel sem úgy és ott mozog ahogy nekem jó lenne.

Kérdésem az,jogosan sérelmezi hogy keveset vagyunk együtt?

Én mit csináljak ha így vele már is nem akarom?


2021. aug. 7. 17:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Szakíts. Ennek vége.
2021. aug. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nyisd ki a szádat és mond el ezt neki?

Még nem jutott eszedbe megbeszélni vele? Jujjj, édes istenem.

Baszni tudtok, de hogy beszéljetek?

2021. aug. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem voltál őszinte vele, nem is tudja, hogy "csak neki jó. Az hogy nekem nem, úgy látszik nem veszi észre." Már réges régen kérhetted volna, hogy ezt így, azt úgy. Talán még nem késő.
2021. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

Tiéd!

Beszélni nem tanítottak meg?

2021. aug. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ha ezt így elmondanám neki teljesen megdöbbenne. Azt hiszi ő jó az ágyban. Tönkretenném a férfiasságát, plusz nem is tudna változtatni annyira már kiismertem. Egyik pózban nem bírja elég ideig, másikban meg egyszerűen nem tudom úgy irányítani hogy jó legyen nekem.
2021. aug. 7. 17:31
 6/23 A kérdező kommentje:
És ő egy tapasztalt férfi, nem annyira fiatal. De lehetséges hogy nem veszi észre amikor a párját nem elégíti ki?
2021. aug. 7. 17:36
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
5 évig hazudtál, már rég kielégítő szexuális életed lenne, ha elmondtad volna. Kezét, száját is tudná használni..
2021. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
98%

Tapasztalt férfi, na és? Amit te élvezel drágám, azt lehet hogy én, vagy egy másik nő nem. Életemben nem tudtam misszionárius pózban elélvezni például. Hüvelyi úton kb csak lovagló pózban. Ezért ez is vagy mindig a szex része volt a szintén tapasztalt exemmel, vagy kielégített orálisan, neadjisten játékszerrel, mert ilyeneket is be lehet ám vetni, ha dobni akartok a szexuális életeteken.

Illetve nekem a csiklóm is elég érzékeny, így nem szerettem, ha "gyorsan" és "vadul" nyal. Ezért képzeld el, rászóltam. Eleinte csodálkozott, mivel az előttem lévő nők meg úgy szerették. De megértette, hogy nekem az nem esik jól és finoman kell bánnia odalent. Láss csodát, változtatott! Úgyhogy nyisd ki a szád, mert magától nem fogja kitalálni, mi a jó neked.

2021. aug. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
98%
El kell neki mondani szépen,tapintatosan, hogy ne sérüljön. És megoldást keresni közösen
2021. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem akarod elmondani neki, akkor csak "élvezd" a szar szexet, ez is egy megoldás, de akkor a kérdésed iszonyat értelmetlen.

Nem jó ez így, de változtatni te sem akarsz....aha, világos!

2021. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!