Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek a hibája hogy így elromlottak a dolgok?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést a fogalmazásért ha valakinek zavaró a téma.

Öt éve élünk együtt párommal, lassan, fokozatosan ritkulnak együttléteink. Nem miatta hanem miattam, leginkább nincs kedvem hozzá.

Az iránta való vágy hiányzik, jóval lassabban izgulok már fel, azt ő nem tudja kivárni, kibírni. Azzal az egy pózzal amiben egyáltalán ki tudott elégíteni. Ezért masztizni szoktam egyedül, ha nem is a legjobb de legalább kielégülök. Párom nem tudja, teljesítményéért nem bántottam soha. Nem az hogy rossz az ágyban, csak nem tud kielégíteni. A helyzetnek az lett a hozadéka hogy mára semmi kedvem lefeküdni vele, teljesen egyoldalúnak érzem hiszen csak neki jó. Az hogy nekem nem, úgy látszik nem veszi észre.

Én még így kapcsolatomban nem voltam, például misszionárius pózban is minden párommal kielégültem. Mostanival nem, még segítséggel sem úgy és ott mozog ahogy nekem jó lenne.

Kérdésem az,jogosan sérelmezi hogy keveset vagyunk együtt?

Én mit csináljak ha így vele már is nem akarom?


2021. aug. 7. 17:10
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Jót akartok tudom, de ismerem, ezt nem tudnám elmondani hogy ne sérüljön. Ráadásul értelme sincs, hiszen nem tud javítani rajta.

Ahogy 8-as írta, vele nekem is csak lovagló pózban jó, bár attól is elment a kedvem mert nem bírja elég ideig. Mindig csak sietni, elég stresszes. Meguntam. Mással jó volt misszionárius pózban is, úgy hogy fogtam a csípőjét és irányítottam. Mostani párommal ez sem megy. Mintha ki akarna esni belőlem ha odaszorítom magamhoz.

Kézzel, szájjal nem szeretem, masztizni akkor már jobb.

Én nem bántom ezért, azt nem hiszem teljesen ő nem veszi észre hogy nekem nem jó. Ha meg észreveszi csak nem szól, akkor miért csodálkozik hogy mostanra nem igénylem vele az együttlétet.

2021. aug. 7. 18:51
 12/23 A kérdező kommentje:

10-es igazad van. Nem nem akarnék változtatni, hidd el nem tudok.

Így nem akarok fölösleges vitát.

2021. aug. 7. 18:52
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Te nem megoldást keresel, ha nem tűnt volna fel; hanem hibáztatni, főleg őt, hogy feltehesd a kezed, én ártatlan vagyok.

Igen, fájni fog, hogy azt mondod, hogy nem élvezed a szexet, de ha nem tudja, hogy azért nem szexelsz, mert nem jó, akkor még lehetősége sincs változtatni. Mi az, hogy nincs értelme? Nagyon is van, egy egészséges párkapcsolat egyik alapja a jó szex, mindkettőtöknek, ha ez nem tud megvalósulni, akkor szakítani kell. Te sem vagy boldog, és nyilván ő sem, erre nem megoldás, hogy lapulsz, mint szar a fűben.

2021. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező,csak leírtad a kérdést,illetve a problémát,de minden marad a régiben.
2021. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igazatok van. Azért nem látom értelmét mondani ezt neki, mert szerintem fizikailag úgysem tud változtatni még ha akarna sem.

Végül is tévedhetek is. Szerintem haragszom is rá, nem hiszem el hogy nem veszi észre ha nem elégít ki hiszen van tapasztalata. Inkább nem érdekli annyira szerintem. Tudat alatt lehetséges haragszom rá.

2021. aug. 7. 19:39
 16/23 anonim ***** válasza:
98%
Már hogyne tudna változni? Egyébként meg sosem derül ki, ha nem beszélsz róla és meg sem próbálja. Ha meg nem bírja elég ideig, verje ki szex előtt x órával, vagy nem tudom. Nem vagyok férfi, de nem hiszem el, hogy ezt ne lehetne gyakorolni.
2021. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
5 év után hogy nem tudtok beszélgetni, gondolatolvasók vagytok? A szex sem lehet tabu, igen, elő kellene kerülnie annak, hogy mi okoz örömöt, mi izgat, mi okoz kielégülést. Nem most, hanem 5 évvel ezelőtt kellett volna kimondani, ha változtatni akarsz, akkor szólj, tud változtatni fizikailag is. Minek húzza x percig, ha neked y idő alatt is jó, az, hogy nem jó, azt nem tudhatja (mert nem mondod). A férfiak orgazmusa egyértelmű, a nőké megjátszható, és sokkal kevésbé egyértelmű, a hüvely ritmikus összehúzódásától a lesikítod a tapétát a falrólig bármi lehet.
2021. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom megjátszod, hogy neked ez jól esik, így persze hogy nem tud rájönni hogy neked nem jó az adott dolog, ha hallgatja a színlelt nyögdécseléseidet.

Ha pedig szótlanul lennél, valószínű feltűnne neki hogy mi a helyzet.

Színleled az orgazmust??

Így jóhogy nem változtat, hiszen azt hiszi minden jó ha a vége jó.

2021. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
úristen, már hogyne tudna változtatni? persze, ha nem szólsz neki, akkor nyilván nem tud. hihetetlen, hogy felnőtt embernek tartod magadat, felnőtt ,,párkapcsolattal", melyben képtelen vagy évek óta kommunikálni az állítólagos pároddal. akkor maradj csöndben, tűrd csak a szar szexet, aztán hibáztasd a párodat, amikor elhagy.
2021. aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

A nyolcas nagyon jot irt. Sajnos sokan azt hiszik, ha talasztaltak a szexben (=csinaltak mar), akkor ugy gondoljak, hogy mindenkihez ertenek.


Ezekbol lesz az unalmas, fantaziatlan szexpartner. Vagy inkabb nyűgpartner.

2021. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!