Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek a hibája hogy így elromlottak a dolgok?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést a fogalmazásért ha valakinek zavaró a téma.

Öt éve élünk együtt párommal, lassan, fokozatosan ritkulnak együttléteink. Nem miatta hanem miattam, leginkább nincs kedvem hozzá.

Az iránta való vágy hiányzik, jóval lassabban izgulok már fel, azt ő nem tudja kivárni, kibírni. Azzal az egy pózzal amiben egyáltalán ki tudott elégíteni. Ezért masztizni szoktam egyedül, ha nem is a legjobb de legalább kielégülök. Párom nem tudja, teljesítményéért nem bántottam soha. Nem az hogy rossz az ágyban, csak nem tud kielégíteni. A helyzetnek az lett a hozadéka hogy mára semmi kedvem lefeküdni vele, teljesen egyoldalúnak érzem hiszen csak neki jó. Az hogy nekem nem, úgy látszik nem veszi észre.

Én még így kapcsolatomban nem voltam, például misszionárius pózban is minden párommal kielégültem. Mostanival nem, még segítséggel sem úgy és ott mozog ahogy nekem jó lenne.

Kérdésem az,jogosan sérelmezi hogy keveset vagyunk együtt?

Én mit csináljak ha így vele már is nem akarom?


2021. aug. 7. 17:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

Kerdezonek reszben igaza van

Ha most 5 ev utan eloall azzal h evek ota szar volt a szex, azzal csak megbantja a parjat/megkapja h miert nem szolt elobb ( ezen mar kar lovagolni) / noveli a tavolsagot kozottuk/ parja elbizonytalanodik es nem all fel neki innentol.

Megoldas vmire rafogni h ami eddig jo erzes es bevalt volt, mar nem az. Pl hormonvaltozas, szarazsag, derekfajas mittomen. Es ezert most uljunk le es talaljuk ki, mi lesz mostantol a jo.

Es mielott meg jonnetek h de ez hazugsag…az. De igy nem serul senki es oldodik meg a kerdezo problemaja h egy kid fullentest bevallal, ha mar eddig nem szolt

2021. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
21-es Hazugságot hazugsággal leplezni nagyon gerinces.. Nyilván így fogja tálalni, de ettől nem lesz igaza.
2021. aug. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

22

Visszacsinalni mar ugyse lehet h nem szolt

Ha eloall most azzal h evek ota szar akkor a parja osszeomlik es az eletbe fel nem all neki soha rá.

Fullentes. Nem eget rengeto hazugsag.

Mittomen felfazott, gyogyszert valtott, huvelyszarazsaga van stb es az inditotta be h arra gondolt h ki kene probalni ugy hogy…

Azt ne mondja senki h sosem kodositett semmiben soha

2021. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!