Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek ennyire a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ennyire a barátommal való összeköltözéstől?

Figyelt kérdés

Még sose éltem külön a családomtól, még albérletben sem voltam sose. Most felmerült, hogy lehet a barátommal összeköltöznénk egy házba, amit neki vettek a szülei. Csak hogy az a baj, hogy ez a ház egy faluban van, a legközelebbi város is 20 km-re van tőlünk. Oda nekem 40 percre lenne bejárni dolgozni tömegközlekedéssel. A barátom azt mondta, nem akar albérletért fizetni, ráadásul én meg távol lennék a családomtól, ami sose történt velem. Azt mondta városon nem tudna lakást hitel nélkül felvenni, így meg nem akarja magát adósságba verni. Félek, hogy majd onnan eljárni dolgozni nagy nehézséget fog nekem okozni, illetve emellett semmit sem fogok rendesen ellátni otthon. A szüleim is azt mondják nekem a barátom nem szeret engem, mennyivel jobb lenne városban élni, még ha albérletben is. Azt mondják majd a barátom verni fog engem, mert annyira hülye vagyok (eddig erre nem mutatott jeleket), és hogy a szülei is majd kifognak engem használni, és majd beszólogatnak nekem, meg szekálni fognak engem (nem szülőkkel élnénk együtt, de ők közelebb élnek ahhoz a házhoz, mint a szüleim). Eddig a szülei kedvesek voltak hozzám, aztán kitudja mi lesz. A szüleim szerint nekem az lenne a legkényelmesebb ha otthon maradnék.

Amúgy szeretjük egymást a barátommal.


2021. aug. 7. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te még nagyon kötődsz a szüleidhez, és sajnos a baljóslataikat is képes vagy komolyan venni - "A szüleim is azt mondják nekem a barátom nem szeret engem, mennyivel jobb lenne városban élni, még ha albérletben is. Azt mondják majd a barátom verni fog engem, mert annyira hülye vagyok (eddig erre nem mutatott jeleket), és hogy a szülei is majd kifognak engem használni, és majd beszólogatnak nekem, meg szekálni fognak engem"

"mert annyira hülye vagyok" - hogy mondhatnak neked ilyet a saját szüleid?

Visszahúznak, riogatnak.

Szerintem eljött az ideje, hogy önálló életet kezdj - nagyon negatívak és visszatartanak.

2021. aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy 27 évesek vagyunk.
2021. aug. 7. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tedd még fel 20x a kérdést.
2021. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te még nagyon gyerek vagy. Nem a szüleid élik a kapcsolatodat, hanem te. 27 évesen illene leszakadni és önálló döntéseket hozni. 40 perc utazasba meg ne halj már bele. Repkedned kellene az örömtől, hogy osszekoltozhetsz a pároddal...
2021. aug. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Még kérdezd meg párszor. Jobb is a barátodnak, hogy nem éltek együtt, de ha lenne esze, el is hagyna, hogy találjon egy független nőt.
2021. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nincs mitől félned ha agressziót látsz haza mész és kész .
2021. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már ötször megkérdezted. Még sosem éltél távol a családodtól. Na és? Mindenkinek van első elköltözése. Ez lehetne neked az.

40 perc? Az semmi. Pesten 1-1,5 órákat lehet bkv-zni egy városon belüli munkahelyre.

Mérgező anyukáékról kéne leválni először is.

2021. aug. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!