Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom ugy kezeli a konfliktu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ugy kezeli a konfliktusokat hogy nem veszi fel nem olvassa nem reagal. Stb.hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Es felnott ferfi.

Es állandoan visszaél azzal hogy nem tudok epp ott lenni szemelyesen vagy akármi csak telon lehetne elérni.


Kisebb problemakat telon simán le lehetne futtatni, pár percben is megbeszelni akár, es nem görcsben telne az egesz napom mire eljutok oda hogy meghallgat es mindezt ugy hogy amugy én érzem magam megsértve!


Hogyan lehet megoldani azt hogy ne éljen vissza azzal hogy telefonon nem tudok mit tenni? Nem hallgat meg stb


Es ugy hogy kozben ő sertett meg engem. Ergo nekem rosszul esett amiatt elmentem tole es még ő van megsertodve!!!


Soha nem erdekli mi bajom csak en mosolyogjak meg viselkedjek meg ne sertodjek meg.



2021. aug. 13. 09:18
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
40%

Huha, igen, kicsit (ismétlem, kicsit) magamra ismertem.

A mi házasságunkban én vagyok a racionális típus, nem vagyok sárkány és főnökösködő, mindent együtt döntünk el nyilván ami fontos, viszont én tervezek meg mindent, én értek hozzá, abszolút kézben tartom a dolgokat. Ő szeretgetős típus, gondoskodó, szuper apa lesz, de rengetegszer megkapom hogy hideg vagyok, és tényleg, más a szeretetnyelv.

Én pl megtervezem a heti kiadásokat, felreteszem a pénzt, ő ehhez nem ért. Nem rég emiatt tudtunk új autót venni neki ( nyilván használtan, illetve nekem jó a régi kocsim is, az övé volt vállalhatatlan) hitelmentesen vettük, és az egészet simán kitudtuk fizetni. Vagy hogy én munka után megfőzök mindig neki amit szeretne, folyamatosan figyelemmel követem a kívánságait, mindig mindig minden elképzelését ami normális, nyilván, támogatom. Sose becsülöm le, mellette állok, csak egyszerűen nem vagyok ilyen nyalás, romantikus fajta ember...

Miközben ő meg folyamatosan ölelget, meghallgat, ha nyávogok figyelmesen hallgat, gondoskodó, imádja a gyerekeket elképesztő empatikus az emberekkel, érzékeny ember és védelmez mindentől ami rossz lehet nekem. Mindenben kiveszi a részét, pl a háztartási munkákban, és stb, rengeteg jó tulajdonsága van és imádnák a nők ha szabad lenne szerintem, hamar találna magának párt. Nyilván ezt nem szeretném és ilyesmi nem is lesz, mert szeretjük egymást, csak mondom, nehéz neki elfogadni azt hogy én nem ölelgetem őt sokat, nem puszilgatom, meg ilyesmi... Nyilván szoktam én is, de hát nem annyit amennyire ő akarná. Azért én ettől függetlenül minden tőlem telhetőt megteszek, ami az én szeretetnyelvem. Nekem az odafigyelés, a közös jövőnk tervezése a szeretetnyelvem.

2021. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
Mindenesetre megint nem elérhető telon.
2021. aug. 13. 19:10
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
Próbálnád te kikapcsolni... nem unod még a játszmáit, hogy semmibe vesz?
2021. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

Magyarán le se szar,te meg belemagyarázod,hogy ez is a szeretet egyfajta megnyilvánulása.

Boldog jövőkép.

2021. aug. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Ez direktjátszmázás a részéről. Leesett.
2021. aug. 13. 20:04
 46/46 anonim ***** válasza:
100%

Az mondjuk lejött a válaszaiból,hogy nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.

Nézd!

Vannak annyira fos kapcsolatok, amikben tényleg létezni nem lehet, annyira romboló,de a tiédben te még látsz pozitívumot annak ellenére,hogy nincs benne semmi,ami épít, előre visz, nyugalmat biztonságot ad.

Akkor maradj benne!

Nem kell mindenkinek boldognak lenni

Neked ez így jó,akkor minek az igény mások véleményére?

2021. aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!