Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom ugy kezeli a konfliktu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ugy kezeli a konfliktusokat hogy nem veszi fel nem olvassa nem reagal. Stb.hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Es felnott ferfi.

Es állandoan visszaél azzal hogy nem tudok epp ott lenni szemelyesen vagy akármi csak telon lehetne elérni.


Kisebb problemakat telon simán le lehetne futtatni, pár percben is megbeszelni akár, es nem görcsben telne az egesz napom mire eljutok oda hogy meghallgat es mindezt ugy hogy amugy én érzem magam megsértve!


Hogyan lehet megoldani azt hogy ne éljen vissza azzal hogy telefonon nem tudok mit tenni? Nem hallgat meg stb


Es ugy hogy kozben ő sertett meg engem. Ergo nekem rosszul esett amiatt elmentem tole es még ő van megsertodve!!!


Soha nem erdekli mi bajom csak en mosolyogjak meg viselkedjek meg ne sertodjek meg.



2021. aug. 13. 09:18
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez tobb, mint gyanus....

Ismekedik, potyog a telon

Reggel kockulja a talpadat, h menjel mar dolgozni o meg otthon marad home officeban...lehet vart valakit, vagy neki kellett talikara menni. Vagy "csak" epp video chatelt volna valakivel.

Meg ez is gaz, h neked nem valaszol telon, masnak meg igen.

En ezt mar nem akarnam megbeszelni, inkabb kiraknam a szuret.

2021. aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

Dehogynem szeret. Amugy minden rendben.

Csak ő ilyen.

2021. aug. 13. 10:20
 13/46 A kérdező kommentje:

Irt azota. Az volt a baja hogy nekem reggel hívasom volt, es azt gondolta valami pasi. Erre pörgött rá. Ez meg lett beszelve. Az Ő problemai.


Arra hogy se joejt joreggelt puszi nem volt meg ugyis hiányzik nekem hogy amugy mellettem van, azaz az en problemaim nincsenek megbeszélve. Azaz ő szeret és kész, ne drámázzak a semmin.



Általában ez van. Hogy en képzelek bele hulyeséget ő igenis velem van szeret hű, ne kombináljak semmin.

2021. aug. 13. 10:23
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Leírod neki a bajodat, aztán nem foglalkozol vele amíg nem keres ő téged.

Ne hívogasd, ne írj utána még 6x, csak egyszerűen fogalmazva mondd el mi a bajod és majd reagál ha van kedve. Tudom, nem ezt a választ vártad, de ha nem akar kommunikálni, nem is fog.

2021. aug. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%
Én rég dobtam volna egy ilyen bunkót a helyedben.
2021. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
93%

Hadd tippeljek. A végsőkig elmegy azért, hogy mindig bebizonyítsa, hogy neki van igaza, mindig az övé az utolsó szó, ural és dominál mindent. Fogadjunk, hogy néha a még meg sem született gondolataidért is le vagy cseszve. A telefon miatt azért gyanakszik, mert ő csinálja. Semmit nem lehet vele megbeszélni, mert akkor aggódsz, bonyolítasz és kombinálsz, és ő abban nem vesz részt. Te csak legyél könnyed és laza.

Egy merő gyomorgörcs lesz vele az életed. Egy idő után eljutsz oda, hogy mindent ráhagysz, és bólogatsz a hülyeségeihez. Sem nem önmagad, sem nem őszinte nem lehetsz vele. Kuka.

2021. aug. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

"Dehogynem szeret. Amugy minden rendben.


Csak ő ilyen."


Érdekes módon szeret.

Van akit meg pofoznak otthon, az is a szeretet egy kifejeződése gondolom.


Ha találsz olyat, aki a tenyerén hordoz, rájössz, hogy milyen szar szituban marasztaltad magad. Most hiába mondjuk neked, te szenvedni akarsz.

2021. aug. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
63%

"1. Szex utan osszebujas helyett tabletezik, hireket vagy mit nézett en le voltam sz.rva"

Mit csinál a nő szex után az ágyban? Zavar.

2021. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

És az előzmények is.

Eleve azért mentem át, mert ugyanez volt, hogy telefonon nem lehetett elérni. Az akkorit megbeszéltük így személyesen.túllendültem.


Aztán szexnél már kezdődőtt a "sértődés" bennem, hogy "érzéketlen" volt a szex, a vibrátorral indított és nem magával.

Aztán mikor "megkaptam"őt, úgy éreztem, mintha valami kegy lenne hogy kaphatom, vigaszdíj vagy kárpótlás, vagy nemistudom, nehéz ezt leírni, amikor egy ffi nem adja csak úgy magát oda, vagy olyan érzést kelt.

De rá tudtam hangolódni a szexre, és még oké is volt úgy ahogy, fogjuk rá.


Ami után meg ez lett. Tabletezés meg a többi.


Igen 16#jellemzőek ezek rá.

A fentieket valszeg meg sem beszélem vele. Úgy se értené, meg én látok persze mindent rosszul stb.

2021. aug. 13. 11:48
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Bocs kérdező,de minél többet írsz,annál inkább azt látom,hogy te sem vagy normális. Így már azt mondom,hogy összeilletek.
2021. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!