Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom ugy kezeli a konfliktu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ugy kezeli a konfliktusokat hogy nem veszi fel nem olvassa nem reagal. Stb.hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Es felnott ferfi.

Es állandoan visszaél azzal hogy nem tudok epp ott lenni szemelyesen vagy akármi csak telon lehetne elérni.


Kisebb problemakat telon simán le lehetne futtatni, pár percben is megbeszelni akár, es nem görcsben telne az egesz napom mire eljutok oda hogy meghallgat es mindezt ugy hogy amugy én érzem magam megsértve!


Hogyan lehet megoldani azt hogy ne éljen vissza azzal hogy telefonon nem tudok mit tenni? Nem hallgat meg stb


Es ugy hogy kozben ő sertett meg engem. Ergo nekem rosszul esett amiatt elmentem tole es még ő van megsertodve!!!


Soha nem erdekli mi bajom csak en mosolyogjak meg viselkedjek meg ne sertodjek meg.



2021. aug. 13. 09:18
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

Kértem tőle amugy áldozatokat. Amiket határozottan tudom hogy egy nőnek se szivesen tenne meg soha. Képessége van de határozottan ellenzi.


Olyan dolgokat kérek tole ami neki fáj, hogy értem igenis megtegye.


Ígerte eddig, hogy RENDBEN.

2021. aug. 13. 12:39
 32/46 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te boldog vagy így? Változni nem fog. Ezt a leírásod alapján garantálom. Most tekintsünk el attól, hogy mondani bárki bármit tud, és hogy szerintem a pasid nem szeret és nem érdekled, te ismered(?) őt, te tudod, mennyi valóságalapja van az állítólagos érzéseinek. Viszont mondtad, hogy hosszú távra terveztek. Komolyan le tudnál élni egy életet így? Ami valószínűleg csak rosszabb is lesz?

Magadat is nézd a kapcsolatban, ne csak azt, hogy ő szeret-e vagy érez-e bármit irántad. Ha neked sosem érvényesül az akaratod, a vágyaid, ha a szeretetigényed nem elégül ki (meg ez a szexes dolog is... szóval úgy általában te sem elégülsz ki), akkor mi fog mellette tartani egy életen át? Ha most ilyen feszültnek érzed magad, mit gondolsz, mi lesz itt majd 5-10-30 év múlva?

Persze ha neked nem célod a boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolat, ahol figyelembe veszik a te érzéseidet IS, akkor hajrá, de hogy többet ettől a fickótól nem kapsz, az is biztos.

2021. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
91%

16 vagyok. Volt egyszer egy ilyen barátom, és tegnapelőtt rúgtam ki egy pontosan ilyen levelezőtársat. Két hét elég volt belőle. Az ilyen embernek hihetetlenül kicsi az önbizalma, vagy nincs. Igen tudom, az ellenkezőjét játsza, ő a mindentudó, neki minden sikerül. Közben pedig hihetetlenül boldogtalan. Manipulál, eléri, hogy te érezd hülyén magad, és neki legyen igaza. A kombinálós dumával meg eléri, hogy semmilyen nehézséggel ne kelljen szembenéznie. Király élete van, nem? Egy egészséges önbizalommal, hozzáállással rendelkező valakinek szerinted szüksége van ilyen módszerekre? Ha vele maradsz, előbb utóbb feladsz magaddal kapcsolatban mindent. Még van ez a feszültség, egy idő után elengeded, és lemondasz még a saját gondolataidrol is. Hogy a véleményedrol és az igényeidről ne is beszéljünk. Őneki egyvalami kell, hogy legyen valaki, akit basztathasson a saját nyomorúsága miatt. Hogy legyen egy hibás, aki mindig kéznél van, és akinél jobbnak érezheti magát. Ez vagy te.

Barátai sincsenek, igaz? Azt mondja nincs igénye, közben pedig csak nem viseli el senki.

2021. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:

"de hogy többet ettől a fickótól nem kapsz, az is biztos"

Felteve ha csak más a szeretetnyelv vagy akármi, pont erre vagyok kíváncsi hogy akkor mi mást tud nyujtani amivel kompenzál.

Ezért is kérek tőle nem kis áldozatokat.

Jelenleg ígéretek vannak. Úgy, hogy racionalisan elmondta mit mikor tud kivitelezni es de megteszi.


Ha nem is ezek, hogy bújás ölelés,megértés, es sztem alapvető emberi dolgok; de ha másképpen kompenzálni fog, és azzal kiemel a többi nő közul hogy ez meg az a párjának ill nekem meg igenis jár es miattam igenis izzad es miattam annak ellenére megteszi hogy szoszerint az elvei ellen megy minden más nővel szemben, akkor azt en elfogadom.


Ha neki racionális alapokon nyugszik egy kapcsolat, akkor racionalis dolgokkal bizonyitson.

2021. aug. 13. 12:58
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

És ez neked elég, kérdező? Annyi, hogy "bizonyította", meg "tudod", hogy szeret, de érezni nem érzed? Egy életet le tudnál élni ölelés, csókok, összebújás nélkül? Ezekről le tudnál mondani úgy, hogy ne is hiányozzon soha?

Mert lehet, hogy adna helyette mást, de ha neked nem az kell, akkor francba az egésszel. Kb mintha én hetek óta vágyakoznék egy csokitortára, beülnék a cukrászdába aztán kihoznak elém egy tál bablevest. Szeretem a bablevest, talán még valahol egészségesebb is, mint a csokitorta, racionálisan meg tudom magyarázni, miért jobb az nekem, de nem azt rendeltem és nem arra vágyakoztam már egy ideje és nem is erre számítottam, amikor rendeltem.

2021. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom, hogy mit mondjak.

Ígéretekkel tele a padlás. Kompenzálni fog, mikor, mivel?

Miket kértél tőle, milyen áldozatot hozott.

Tudod az az áldozathozatal, ha szeretek valakit, akkor én is alkalmazkodom, nem csak azt várom el, hogy ő alkalmazkodjon.

Gondokodj, és ébredj fel. Ez az ember nagyon valószínű, hogy nárcisztikus. Nem veszed észre, hogy akármi van nem az van, hogy "mi", olyan sincs, hogy neked mi fontos, csak egyedü ő és ő és ő. Ébredj már fel!!!!!!

2021. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

Jaj még mindig te... ebből a "nem lenne velem együtt, ha..." "lecserélne, ha" megjegyzésekből egyértelmű, hogy már legalább ötször kiírtad ezt a kérdést csak picit másképp.

Kínlódj akkor és várogasd, hogy bizonyít.

Ígérni én is tudok, meg nagy lózungokat hangoztatni. Az ingyen van.

2021. aug. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem cserél le, mert nehéz olyan viszonylag értelmes nőt találni, akinek csak annyi önbecsülése van, hogy ezt meg lehet vele csinálni.
2021. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszed észre Kérdező, hogy a saját belemagyarázásaidba kapaszkodsz csak a nyilvánvaló viselkedések dacára. Ordít a viselkedéséről, hogy le se toj. Az meg hogy anno téged akart, szép meg romcsi, csak azóta azért jöttek ki ellentétek.
2021. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
91%

Mikor értik már meg a nők, hogy nem az számít, mit MONDANAK, hanem hogy mit tesznek a pasik?


Az én exem is azt mondta, hogy szeret, meg ha nem szeretne nem lenne velem, aztán 1 éven át csalt.


Mondhatom, hogy lehozom a csillagokat, vagy, hogy megveszem a pasimnak a Niagara vízesést, azt mondok, amit akarok, és ígérni is lehet barmit. Ellenben mit kapsz tettekben?


Ez a pasi nem szeret, csak élvezi, hogy a tulajdona vagy és birtokol. Kb. azt teszed amit akar.


Egy párkapcsolatban PÁR van. Ti nem vagytok pár, hanem van a FERFI, és te, aki véded meg kielégíted az igényeit. Ennyi. Ha más a szeretetnyelv, akkor sem így viselkedik valaki, ahogy a te kedves "párod". Egy kapcsolat áldozatokon és kompromisszumokon is alapul.



A pasid nem szeret, nem működik a kommunikáció. Minel jobban hitegeted magadat, annál több időt dobsz ki, ami mehetett volna egy boldogabb élet keresésére.


A dontes úgyis a tied.



26/N

2021. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!