Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öngyilkosság gyereket vállalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkosság gyereket vállalni olyan kapcsolatban ahol a férfi 17 évvel idősebb?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok, párom 17 évvel idősebb. Harmonikus párkapcsolatban élünk és szeretnénk összeházasodni és gyereket vállalni. Sokan mondják nekünk, hogy nem kellene, mert a párom már túl idős hozzá. Való igaz hogy nem 30 éves, de nem is egy vénember. Sportos, energikus, simán elbírna egy gyerekkel is.

2021. aug. 21. 19:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%
2. vagyok, közel 30 éve boldog az én vénemberemmel. 😄 Nem olyan vén ám… 😉
2021. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%
A hazassagok fele valas, ami marad annak feleben is megcsalas van. Az esetek tulnyomo tobbsegeben a ferfi lecsereli a vele egykiru 50-50-es parjat 10-15-20evvel fiatalabbra. Egy 40es no igy is ugyis egyedul marad. Ha korabelit valaszt, az le fogja cserelni 40 evesen, ha pedig 15-20 evvel idisebbet, az mar nem lesz elegge ferfi hizza, esetleg elviszi a sztroke,infarktus,daganat.nyugodtan vallald be az idosebbet.
2021. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem itt a 7. előtti válaszolók kizárólag Munkás Józsikat képzeltek el, akik 45 évesen már pocakosak, vörös fejűek, cigiznek, kopaszodnak, jó magyar koszton élnek, tíz évvel öregebbnek néznek ki és 65 évesen meg is halnak nyugdíj előtt valamelyik népbetegségben.


Na megsúgom, hogy aki férfiak össze tudnak jönni 17 évvel fiatalabb nőkkel, azok nem ezek.

2021. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%
#8: Mondjuk nem engem kérdezel, de én olyan családban nőttem fel, ahol apám 40 volt, mikor születtem, és 53, mikor meghalt. Közben egyre több rokonom és ismerősöm hal meg 55 körül. Túl sok stressz, túl sok munka. Én megfogadtam, hogy legfeljebb 30 éves korig vállalok gyereket. Ki tudja, lehet én se leszek soha 55.
2021. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
63%
4es vagyok…sehol nem írtam, hogy most kopasz és dagadt…40es vagyok, akármilyen fitt 60as jönne, tuti nem indulnék be rá…az évekkel a nagy korkulombsegek igenis kijönnek…egy gyereket meg nem öt éves tervre készítjük
2021. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
44%
Mire oda juttok, hogy valóban gyermeket vállaltok, össze is jön, és megszületik addigra már még idősebb lesz...
2021. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%
Amikor apám 45 volt, én már 16. Ő meg most kezdene el babázni. Nekem nagyon furcsa, de őt megkérdezted mit gondol erről?
2021. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
75%

"Sportos, energikus, simán elbírna egy gyerekkel is."


MOST az.


De 10 év ,úlva, amikor a gyerek egy lelőhetetlen energiabomba lesz, akkor is?


15 év múlva, amikor egy határfeszegető kamasz?


20 év múlva is, amikor egy élete kezdetén álló fiatal felnőtt, akinek iránymutatásra van szüksége? Ott lesz még neki példaként?

2021. aug. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18%
Ha van lóvé….
2021. aug. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
93%
Tökmindegy mennyi a párod, egy nő mindig akkor vállaljon gyereket, ha egyedül is elbír vele, anyagilag és fizikailag és lelkileg.
2021. aug. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!