Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerinti nagyon gyerekes vagyok és meg kéne változnom. Jogosan sértődök meg ezen??

Figyelt kérdés

Nekem ilyen a személyiségem, és rosszul esik, hogy állandóan megjegyzi ezt meg meg akar változtatni.

Én nem vagyok egy komoly nő, és ezt tudja is már több éve



2021. aug. 22. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Azon sértődsz meg, amin akarsz, függetlenül a párod mondókájának igazságtartalmától.
2021. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem jogosan sértődsz meg, egyszerűen csak rosszul választottatok mindketten. De neki nem tetszik a személyiséged, miért jött össze veled? Ha ő nem értékeli azt, aki vagy, minek jöttél össze vele?

Meg kellene tanulni tudatosabban választani és nem utólag reklamálni, hogy miért nem olyan a másik, amilyennek elképzeltük, vagy hogy miért nem értékel olyannak, amilyenek vagyunk... Megsértődni felesleges rajta, inkább keress olyat, aki olyannak fogad el és szeret, amilyen vagy.

2021. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megváltoznod, így vagy jó, ahogyan vagy, kell a világban ilyen ember is, szóval szuper vagy:), és ezt neked kell tudnod, elfogadnod).

Mond meg neki, hogy fogadjon el így, ahogyan vagy:):

https://www.youtube.com/watch?v=WA8j_b5WTys

2021. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan esik rosszul. Ha ez neki zavaro, akkor miert veled van.
2021. aug. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Te tudod.A legtöbb ember változik érik agyilag.Ismerkedeskor egy 18 éves ember nem úgy kalkulál,hogy egye fene ez ilyen,ilyen az eletfelfogása és 50 evesen is ilyen marad.Ezért tartom marhaságnak,mikor valaki azt mondja,hogy" de mikor megismert, tudta h ilyen vagyok.Elfogadta"Az lehet hogy 18 évesen elfogadható volt,neki is olyan fiatalon, de 30 évesen mar nem az.

Gondolom nem olyan különös,ha azt feltételezte rólad,hogy majd komolyodsz vele együtt.

2021. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 moozygoo ***** válasza:
100%
Szakítás
2021. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!