Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál olyan vállalkozóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan vállalkozóval vagy home office-ban levővel aki valojában akkor csalhatna meg amikor csak akar mert te egésznap alig érsz rá? Rosszak a tapasztalataim

Figyelt kérdés

Nem egy olyan exem volt akivel egésznapokat is együtt lógni mert vagy levelezon tanultam, vagy csak éjszaka dolgoztam, általában ők üzleteltek és szabadok voltak.

Aztán ahogy elmegyek dolgozni 8-16 vagy 17 ig nem érek rá, az egyik elkezdett csalni, 2 csajrol tudok az összesből, a másiknak mindig hiányoztam, de elkezdett aztán nélkülem "élni",azaz ha 3 napos szabin voltam se volt már velem mert el volt a spanokkal meg az üzlettel. A minoségi időnk leromlott szinte a nullára és kiábrándult, elhagyott.


Normális kapcsolatom eddig csak olyanokkal volt akik szintén mint én 8-16 munkahely, vagy műszakol vagy bàrmi.


Most megint laza munkakörben(akkor megyek jövök amikor akarok),ismertem meg olyat aki válallkozo vagy ilyesmi, ideje mint a tenger, szinte mindig otthon van, mindig azt csinál amit akar.abazolut kötetlen.


Vele most minden szép stb

De bàrmikor gondolhat csak ugy egyet, azaz ennyi erovel naponta is randizhatna mással ha akar, egésznap chatelhetne is, meg a többi.

És pont váltani akarok m.helyet azaz mégtöbbet dolgozni, megint kezdődne ez hogy sacc 17 től vagyok csak.



#munkanélküli szabadok
2021. aug. 24. 08:41
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
*akivel egésznapokat is együtt tudtam lógni
2021. aug. 24. 08:42
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
Aki meg akar csalni, annak szerintem teljesen mindegy, hogy ki hogy dolgozik. Nem ezen fog múlni a dolog.
2021. aug. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

De ezen..

Akik rendesen dolgoznak ott bőven kisebb az esélye hogy hiányérzetük lesz.

Akinek meg minden napja szabadság igazából, teljesen más

2021. aug. 24. 08:48
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettől függ, megcsal-e vagy sem. Műszakban és 8 órás irodai melóban is kezelgetheti a kolléganőket, sőt az még olyan szempontból egyszerűbb is talán, hogy ott van egy karnyújtásnyira.

Ha folyamatosan olyanokat fogsz ki, akik csalnak, akkor te választasz rosszul, és meg kéne tudni, miért. Pl. én könyvelő vagyok, ismerek egy rakat vállalkozót, de egyet sem, aki otthon vakarná a heréjét egész nap, mert annyira ráér. Tény, hogy rugalmasabban dolgozik némelyik, mint egy átlag ember, de hogy semmivel sem kevesebbet, az is tuti. Nem tudom, te honnan találsz ennyit.

2021. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

Minden emberre igaz, hogy akkor lép félre, amikor csak akar, legfeljebb nem akar.


Ne gondold, hogy azzal ki lehet ezt védeni, ha a partner szuper elfoglalt vagy szuper ronda... Aki félre akar bszni, az félre fog bszni, megtalálja a módját rá.


Ha nem tudsz benne bízni valami oknál fogva, az meg más lapra tartozik, azt meg lehet érteni, de ne arra alapozd, hogy mikor ér rá.

2021. aug. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

Nem csak hogy csalnak. A másik teljesen elhidegul tőlem onnanstól hogy dolgozni kezdtem. Eleinte vitt ejszaka a haverokhoz is, mindig hiányoztam neki de ezt már nem bírtam nappali munka mellett hogy éjszaka nem alszom.


Valahogy vonzom a szabadúszókat.

A mostaninak jóformán semmi dolga. Nagyon jól megy az üzlet pár telefont megereszt, családja könyvelo elvan minden nap azt csinál amit akar az idejét ugy osztja be ahogy akarja.


Eddig minden happy mivel énis relatíve rugalmasban vagyok most, csak el akarok menni többet dolgozni és kötöttben..es kezdődne megint.

2021. aug. 24. 09:01
 7/51 A kérdező kommentje:
*másik exem elhidegült
2021. aug. 24. 09:02
 8/51 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalás személyiség függő, nem számít mennyi a szabadideje, ha valaki meg akar csalni, meg fog.


A lelki békédhez ha fontos, keress olyan barátot, aki hasonlóképpen dolgozik.

2021. aug. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

Èn sem èrtem hogy fogsz ki ilyen vállalkozókat. Nem lehet, hogy csak te hiszed mennyire ráèrnek?

Az ok, hogy kötetlenebb, mint az alkalmazotti státusz. De attól ők mèg rengeteget dolgoznak, szervezkednek a vállalkozásukban.

Összességében egy saját vállalkozás sokkal több munkával jár, mint általában egy alkalmazottnak.

Amúgy meg aki hajlamos a hűtlenkedèsre, annak mindegy hogy dolgozik, megtalálja a módját. 8-16-ig tartó munkaidővel is.

2021. aug. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

Ha keresek olyat..és ha az is szabadúszó lesz mellettem.

A barátom előtt aki udvarolt, most csinál céget.


Igazából a jelenlegi ha megbízható is en komolyan ott tartok(meg eddig is ott tartottam),hogy szabályosan nem merek karriert sem építeni, azaz lekötni magam.

2021. aug. 24. 09:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!