Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál olyan vállalkozóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan vállalkozóval vagy home office-ban levővel aki valojában akkor csalhatna meg amikor csak akar mert te egésznap alig érsz rá? Rosszak a tapasztalataim

Figyelt kérdés

Nem egy olyan exem volt akivel egésznapokat is együtt lógni mert vagy levelezon tanultam, vagy csak éjszaka dolgoztam, általában ők üzleteltek és szabadok voltak.

Aztán ahogy elmegyek dolgozni 8-16 vagy 17 ig nem érek rá, az egyik elkezdett csalni, 2 csajrol tudok az összesből, a másiknak mindig hiányoztam, de elkezdett aztán nélkülem "élni",azaz ha 3 napos szabin voltam se volt már velem mert el volt a spanokkal meg az üzlettel. A minoségi időnk leromlott szinte a nullára és kiábrándult, elhagyott.


Normális kapcsolatom eddig csak olyanokkal volt akik szintén mint én 8-16 munkahely, vagy műszakol vagy bàrmi.


Most megint laza munkakörben(akkor megyek jövök amikor akarok),ismertem meg olyat aki válallkozo vagy ilyesmi, ideje mint a tenger, szinte mindig otthon van, mindig azt csinál amit akar.abazolut kötetlen.


Vele most minden szép stb

De bàrmikor gondolhat csak ugy egyet, azaz ennyi erovel naponta is randizhatna mással ha akar, egésznap chatelhetne is, meg a többi.

És pont váltani akarok m.helyet azaz mégtöbbet dolgozni, megint kezdődne ez hogy sacc 17 től vagyok csak.



#munkanélküli szabadok
2021. aug. 24. 08:41
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

19 minden apró mozzanatot is látok. Nem kell bemutatni mi megy.

Tudom mi megy. Nem autószerelőket kell elkepzelni, aki ki sem latszik az olajbol. Teljesen mást.

2021. aug. 24. 09:29
 22/51 anonim ***** válasza:
21 Én sem autószerelő vagyok.
2021. aug. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:

"Nem egy olyan exem volt akivel egésznapokat is együtt lógni mert vagy levelezon tanultam, vagy csak éjszaka dolgoztam, általában ők üzleteltek és szabadok voltak."


Úristen. Hogy nem fulladtak meg tőled? Minden kapcsolatban kell egy kis énidő. Szerintem pont azért csaltak meg, mert rájuk telepedtél, és amikor már nem lógtál rajtuk egész nap, fellélegeztek.

2021. aug. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim válasza:
55%

én is megismertem olyan férfit akinek kötetlen munkája volt, vidékre járt sokat, és én a vidéki életébe fértem bele, akkor önmaga volt, egész nap együtt velem online + telefon, mikor nem utazott akkor a család volt csak...


kettős élet..


akinek ilyen foglalkozású párja van jobb ha vigyáz...mert otthon hűségesnek mutatják magukat, de amikor az állitólagos vidékre megyek munkák vannak, abba sokminden belefél...

2021. aug. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:

23# ők maguk igényelnek. Nem en tapadok.

Szívesen vannak velem, hívnak, viaznek mindenhova.

Olyan párkapcsolatokról van szó ahol a felek jól érzik együtt magukat.


Igazából hagyhatnám a dolgokat majd lesz valahogy alapon is.

Elmegyek dolgozni aztán vagy megmarad vagy nem.

Csak így ilyan rossz

2021. aug. 24. 10:31
 26/51 A kérdező kommentje:
Mármint magasabb óraszámban értem h elmegyek dolgozni
2021. aug. 24. 10:34
 27/51 anonim ***** válasza:
92%

Nagyobb részt én is kötetlenebb dolgozom, de jó volt al többet a heti 40 óránál.

De, ha van is "szabad" időm, akkor bevas

2021. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%

Bevásárlok, mosok, vagy vacsorát főzök az asszonynak.


Hülye volnék elb@szni az időt, meg a kapcsolatot.


A korábbi tapasztalatok más emberekre vonatkoznak, ne rá!

2021. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
95%
Home office-ban is ugyanúgy dolgozik a legtöbb ember, sőt én home office-ban még hajlamos is vagyok túlórázni. Azt nem úgy kell elképzelni, hogy henyél meg nem dolgozik rendesen. Akit meg hajt a vére, az a műszakos kiállásban tossza meg a kolleginát a klotyóban.
2021. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%
Aki meg akar csalni, az bárhogy megoldja. Ne tegyél tönkre egy kapcsolatot felesleges, toxikus féltékenykedéssel, az egyik exem ezzel tette tönkre a kapcsolatunkat.
2021. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!