Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál olyan vállalkozóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan vállalkozóval vagy home office-ban levővel aki valojában akkor csalhatna meg amikor csak akar mert te egésznap alig érsz rá? Rosszak a tapasztalataim

Figyelt kérdés

Nem egy olyan exem volt akivel egésznapokat is együtt lógni mert vagy levelezon tanultam, vagy csak éjszaka dolgoztam, általában ők üzleteltek és szabadok voltak.

Aztán ahogy elmegyek dolgozni 8-16 vagy 17 ig nem érek rá, az egyik elkezdett csalni, 2 csajrol tudok az összesből, a másiknak mindig hiányoztam, de elkezdett aztán nélkülem "élni",azaz ha 3 napos szabin voltam se volt már velem mert el volt a spanokkal meg az üzlettel. A minoségi időnk leromlott szinte a nullára és kiábrándult, elhagyott.


Normális kapcsolatom eddig csak olyanokkal volt akik szintén mint én 8-16 munkahely, vagy műszakol vagy bàrmi.


Most megint laza munkakörben(akkor megyek jövök amikor akarok),ismertem meg olyat aki válallkozo vagy ilyesmi, ideje mint a tenger, szinte mindig otthon van, mindig azt csinál amit akar.abazolut kötetlen.


Vele most minden szép stb

De bàrmikor gondolhat csak ugy egyet, azaz ennyi erovel naponta is randizhatna mással ha akar, egésznap chatelhetne is, meg a többi.

És pont váltani akarok m.helyet azaz mégtöbbet dolgozni, megint kezdődne ez hogy sacc 17 től vagyok csak.



#munkanélküli szabadok
2021. aug. 24. 08:41
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
96%

Szóval te olyan pasit akarsz, aki csak azért nem csal meg, mert nem ér rá?

Igen beteges ötlet, hogy azért nem akarsz karriert és normál óraszámban dolgozni, hogy bármikor rendelkezésre állj és a pároddal lehess. Senkit nem tudsz úgy megtartani, hogy ott lihegsz a nyakában.

2021. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
28%
A társkeresőn sok nős pasi rám írt. Egytől egyig vállalkozók voltak mind.
2021. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%
32 Igen, vállalkozók...csak bevétel nincs. A társkeresőn egyébként is mindenki a legszebb, meg milliárdos.Pont azért nem találnak senkit a való életben.😄
2021. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%
33 Ezzel arra akartam utalni, hogy van abban valami, hogy ha te osztod be az idődet, akkor bármikor tudsz dugni. Egy 8-16ig munkahelyen ez már nehezebb.
2021. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%
34 Én meg arra utaltam, hogy egy munkanélküli, vagy egy munkanélküli vállalkozó nem egyenértékű egy dolgozó, pénzt kereső vállalkozóval.Hogy a vállalkozó "magának osztja be az idejét", az nem úgy néz ki, hogy azt csinál amit akar, mert akkor csődbe megy a vállalkozás. A vállalkozók legtöbbször más, dolgozó embereket szolgálnak ki a munkájukkal, tehát nekik is munkaidőben kell dolgozni.Maximum annyit variálhatnak az idöbeosztáson, hogy melyik ügyfelet/munkát hova teszik be egy adott napon belül.De attól még ha le kell dolgozniuk a napi 8-10 órájukat, ők sem tehetik meg, hogy napokig nem dolgoznak, vagy hogy rendes munkaidőn kívül dolgozzanak.Az meg azért feltűnik a párjának, hogy mondjuk egy fogorvos, egy fodrász, egy könyvelő, esetleg egy kőműves nem dolgozni megy este 9-kor. Itt jön a képbe az amit már írtam, hogy napközben meg ha nem dolgozik, akkor nem lesz bevétele.
2021. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
100%
Vannak vállalkozók a családban, tudom hogy megy ez. Nyugi, heti egyszer be tud szúrni egy csajt kora délután stb. Aztán este még rádolgozik. Anyám férje is így csalta anyámat, többek között. Sikeres vállalkozó. Olyan nőt keresnek, aki lehetőség szerint napközben is ráér, ezért írnak rá anyukákra, diákokra, tanárokra, másik vállalkozóra. De egy bolti eladónak vagy szalag mellett dolgozónak is vannak hét közben szabad napjai ha hét végén is dolgozik.
2021. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az én családomban is vannak vállalkozók, én is az vagyok. Igaz, az én vállalkozásom olyan profilú, amit csak rendes munkaidőben lehet végezni, a családban pedig magánpraxissal rendelkező fogorvosok vannak, de van fodrász is.Ők is rendesen napközben dolgoznak.

Az viszont igaz, hogy heti egyszer 1 óra nem tűnik fel senkinek, de az is egy igénytelen szutyok aki ilyen kapcsolatba belemegy, meg az is, akinek megfelel egy olyan igénytelen szutyok, aki ebbe belemegy.

2021. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretném ezeket a férfiakat minősíteni.
2021. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%
Home office-ban dolgozom. Jó, hogy megtudtam, hogy folyamatosan ismerkedem és másokkal dugok. Ja, nem.
2021. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
#39 Ezt senki nem állította. Több lehetőséged van rá elvileg, mint amikor bent ülsz egy irodában 8-16-ig majd mész haza és ha mégsem, baromi jó indokot kell találnod rá. Ha a párod dolgozik viszont, fogalma sincs mennyit dolgoztál vagy nem dolgoztál aznap.
2021. aug. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!