Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál olyan vállalkozóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan vállalkozóval vagy home office-ban levővel aki valojában akkor csalhatna meg amikor csak akar mert te egésznap alig érsz rá? Rosszak a tapasztalataim

Figyelt kérdés

Nem egy olyan exem volt akivel egésznapokat is együtt lógni mert vagy levelezon tanultam, vagy csak éjszaka dolgoztam, általában ők üzleteltek és szabadok voltak.

Aztán ahogy elmegyek dolgozni 8-16 vagy 17 ig nem érek rá, az egyik elkezdett csalni, 2 csajrol tudok az összesből, a másiknak mindig hiányoztam, de elkezdett aztán nélkülem "élni",azaz ha 3 napos szabin voltam se volt már velem mert el volt a spanokkal meg az üzlettel. A minoségi időnk leromlott szinte a nullára és kiábrándult, elhagyott.


Normális kapcsolatom eddig csak olyanokkal volt akik szintén mint én 8-16 munkahely, vagy műszakol vagy bàrmi.


Most megint laza munkakörben(akkor megyek jövök amikor akarok),ismertem meg olyat aki válallkozo vagy ilyesmi, ideje mint a tenger, szinte mindig otthon van, mindig azt csinál amit akar.abazolut kötetlen.


Vele most minden szép stb

De bàrmikor gondolhat csak ugy egyet, azaz ennyi erovel naponta is randizhatna mással ha akar, egésznap chatelhetne is, meg a többi.

És pont váltani akarok m.helyet azaz mégtöbbet dolgozni, megint kezdődne ez hogy sacc 17 től vagyok csak.



#munkanélküli szabadok
2021. aug. 24. 08:41
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

40# Valóban több a lehetősége, de mégis ezen aggódni? Ilyen erővel olyasvalakivel legyen kapcsolatban, aki igénytelen, büdös és csúnya, akivel senki más nem akar kapcsolatban lenni, mert még a személyisége is pocsék és akkor tuti nem kell aggódni, hogy megcsal.


Szerintem nem egészséges, hogy csak azért mert párodnak több a szabadideje máris arra gondolsz, hogy tuti meg fog csalni. Nekem is több szabadidőm van, mint barátnőmnek, ilyenkor elmegyek edzeni, kockulok, barátokkal találkozom. Jellem kérdése a megcsalás, hiszen azt mindig meg lehet oldani, akár munkahely mosdójában, raktárban 5-10 perc alatt, kamu túlórákkal. Nem ezen fog múlni, hogy megcsal valaki!

2021. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

Veled nem jarnek, ha ilyen szinten gondolkozol felnott parkapcsolatok kategoriaban.

Es meg azt hittem, en vagyok a feltekeny tipus, de ilyen meg eszembe sem jutott soha..

2021. aug. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

"Több lehetőséged van rá elvileg, mint amikor bent ülsz egy irodában 8-16-ig"


Tudod, munkám miatt a munkatársaim 90%-a férfi. Szóval az irodában sokkal inkább tudnék ismerkedni, flörtölni mint itthon.

2021. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim válasza:
60%

addig amig a szerelem tart biztosan nem néz másra, ha már nem kötitek le egymást, akkor szokott jönni a flört ha ott esetleg komolyabb kialakul és betud férközni egy másik melletted akkor közöttetek már nincs meg az a szoros kötelék vagy nem tudtátok közösem müködtetni ez az erőt.

Azoknak sikerül akik szivvel lélekkel a másikért vannak, és nem hagyják ellaposodni a kapcsolatot ...

2021. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

Először is nyugi. Te már a pasikban nem bízol meg, ami érthető, viszont le kell vetköznöd, h boldog tudj lenni. Nem baj, ha lassabban haladtok, ha időt adsz a bizalomnak, amit ki is érdemel a másik.

Inkább többet kell beszélgetnetek és minőségi időt tölteni egymással, ami közelebb hoz titeket.

2021. okt. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:

45#

A bizalmamat a semmire ill alanyi jogon várja el.

Nem érdekli az hogy kialakítsa bennem, sőt le vagyok cseszve, hogy miert nem alap a bizalom bennem.


Nem erősít azbérzelmeivel, pl mikor en olyanokat mondok neki hogy szeretem vagy de jo hogy pont belé botlottam es vele jottem össze, vagy ha nem lenne párom is ugyanazt a fílinget keresnem amikor vele összejöttem tehát akkor is őt keresném, vagy nekem vele legjobb a szex, a legjobb pasimnak erzem, minsezekre ő semmit nem mind vagy csak hümmög, hízik a mája csak, de nem viszonozza.

Plusz magátol soha nem mond ilyeneket nekem hogy pl ugy örülök hogy TE vagy a párom, imádom veled a azexet vagy bármi.



Állandoan azt értem mostanaban vele hogy "doszt" mindegy neki kivel van, csak van egy fix p.nci es kesz. Ha rakerdezek meg neki áll lecseszni hogy nincs onbizalmam ezek az en tévképzeteim.


Dehát mit képzeljek ha nem mond semmit? Nem bókol meg semmi?


Aztan ő azon van kiakadva hogy minek kellene neki folyton engem erositgetnie hogy számitok neki meg ilyenek?

2021. okt. 13. 06:54
 47/51 A kérdező kommentje:

*ő semmit nem mond

* allandóan azt érzem vele mintha neki csak egy lennék a 100 bol

2021. okt. 13. 07:00
 48/51 anonim ***** válasza:
Akkor kifogtál mèg egy barmot, vagy túlsàgosan függsz tőle érzelmileg és mindent tálcán kínálsz. Egy pasinak soha nem szabad éreztetni,higy oda meg vissza vagy érte. Még párkapcsolatban se!!! Ehelyett azt lehet mondani, ha menni akarsz, bármikir megteheted,nem fogok kaparni utánad. Állóvízben te sem akarsz sokáig lenni. Ne félj! Erre már ugrana, csak ki kell tartani emellett, amíg fel nem ébred és nem bújni hozzá, mint egy kismacska..
2021. okt. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:

Oke köszi.

Csak ha feltekeny szinte rakenyszerit a vallomasokra mert neki all fenyegetőzni.

2021. okt. 13. 14:07
 50/51 anonim ***** válasza:
Ahha.. Szóval ő elvárja, h magyarázkodj, meg ódákat zengj róla. Ő pedig gondolom kussol,vagy lecseszi a fejed, ha te normálisan is kérdezel rá a dolgokra, beszélgetés és nem vita céljából..
2021. okt. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!