Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel bántott meg leginkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel bántott meg leginkább a párod?

Figyelt kérdés

2021. aug. 24. 11:01
1 2 3 4
 11/38 Senior Séf ***** válasza:
100%

* Ha valaki lequrvázza a szembeszomszédom unokahúgának az anyját, szinte meg se hallom. Ha ugyanezt az én anyámra mondja, az vért kíván. Pedig a tett ugyanaz; valakire csúnyát mondott az illető. Csak a megítélés más, ha érintetek vagyunk benne.

Szóval én ilyen szemüvegen keresztül nézem az embereket, s a tetteiket. Nem biztos, hogy ez a helyes, de nekem bejött az elmúlt 60+ évben.

2021. aug. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolat vége fele, vitatkozás-veszekedés közben. Több dolog miatt volt a vita, és felmerült az is, tőlem, hogy nekem nem volt elég a szex mennyisége... és utána odavágott nekem egy olyat, hogy "nem gondolod, hogy miattad?".

Ami azért volt igazából bántó, mert én mindig mondtam neki, hogy mondja meg, ha van valamilyen problémája velem, és nem mondott semmit... és nem gondolom azt, hogy pl. önző lettem volna az ágyban vagy eligénytelenedtem volna (pluszkilók jöttek fel a kapcsolat alatt, de ő mondta is akkor meg éreztem is, hogy még jobban tetszem neki a pluszkilókkal, szóval nem hiszem, hogy az az oka)... és gyanús, hogy igazából nem is volt igaz, csak azért mondta ezt, hogy megsértsen / nem akarta magának bevallani, hogy hibás.

2021. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy a küldőd miatt, lehet csak lelkileg sérült meg :D és amiatt nem kívánta.
2021. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak akkor meg miért nem mondta, és miért akkor mondta ennyire rejtvényes módon, amikor épp veszekedés volt belőle, pedig többször kérdeztem előtte, hogy miért. És akkor sem akarta részletezni, amikor rákérdeztem. Ez így nem korrekt akkor sem, ha volt rá oka.
2021. aug. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
93%
A volt szerelme nevén szólított, akivel amúgy nem jött össze...
2021. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Valami pitiáner hülyeséggel kezdődött a vita, aminek a végén hozzám vágta, hogy amúgy nem is szeret csak nincs ló jó a szamár is alapon megteszem én is megdugni néha. Hát igen...... Eléggé a lelkembe taposott.
2021. aug. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
79%

Elmentünk egy születésnapi bulira ahol mindketten többet ittunk a kelleténél és mikor itthon hazaértünk kirobbant valami apróságon a veszekedés, amit annyira felfújtunk, hogy ő azt mondta, hogy semmi életcélom és ugyanolyan tanulatlan leszek, mint a családom. Én cserébe visszavágtam, hogy nála még a facebookon random bepróbálkozó gyökerek is jobbak lennének.

Mindketten odaszúrtunk, tanultunk belőle. Azóta is együtt vagyunk. És így visszagondolva bár iszonyat bántó dolgokat mondtunk, engem nagyon motivált, mert elkezdtem egy képzést amit 20 évig lusta voltam elkezdeni, pedig ez volt az álmom. Addig addig mentek a szavai a fejemben, hogy felmérgesedtem és jelentkeztem. És most ha lehet így mondani, hálás vagyok.


23L és 4 éve együtt.

2021. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
90%

A mostani párom még "uj", nem sok esemény van még mögöttünk, igy nagy megbántások sem voltak.

Eddigi legnagyobb tőle olyanok, hogy valahogy más nő előtt mintha engem háttérbe szoritana, mintha tekintettel lenne más nőkre.


Pelda:egyszer a házunk előtt beszélgettunk, általában "rám mászik"csokol, olel, neha tul is megy a célon és mar molesztalasnak is erzem. Vagy megesett hogy meltatlanul beszélve veszekedett velem.


egyszer a ház elott volt egy csaj mobilozott valakit várt. Ránk se figyelt sacc 5-8 méterre volt.

De csak a jelenléte miatt a párom ugy beszélt velem mint kb egy idegen vagx szomszed.nem mintha a párom lenne. Kellemetlenul is érezte magát. Es amikor mondtam menjunk arrébb mashiva beszélgetni mimtha egy kő esett volna le a sziverol hogy igen jo otlet! Es arrébb már tudott ölelni mg személyesebb lenni velem..


Nem ertem a pasikban azt hogy egy masik noő jelenlétében miert kell a masik nőre "tekintettel" lenni vagy akármi hogy előtte nem ölelgetnek fogdosnak vagy bármi?



Ezzel szemben exem:

- egyszer azt hitte leléptem a kocsijaval kozben csak eltevedtem.mire találkoztunk es meglettem olyan ideg volt hogy legszivesebben kinyírt volna. Ejszaka full sötétben kitett kb 8 sávos autopályán ugy hogy se penz se telo se taska semmi nem volt nalam es pont mezitlab voltam. Kb ugy neztem ki az autopalyan ejszaka mint aki valami horrofilmből jött elő.


Elhajtott. De aztan fékezett visszatolatott felvett.


Anyám elsírta magát mikor elmeséltem.



A tobbi dolgaot mikor fegyvert rámfogva kerdezte azt tolem hogy bizom e benne, mar nem is emlitem inkabb.

Hát vele zajlott az élet.


Szoval a mostani pasim miatt nemigen bőgtem még semmiert.

2021. okt. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
93%

Azt hitte leléptem a kocaijával= azt hitte elhagyom, es vittem a kocsit is.

18.voltam

2021. okt. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
92%
A moatanival mondjuk ebbol is volt valamifele vitafele köztünk, hogy szerinte ninvs ilyen párkapcsolatban, hogy molesztálás, joga van a párjához nyúlni akárhol. De azóta máe tiszteletben tartja, hogy vannak helyzetek amikor nekem ez kellemetlen. De nem úgy hogy olyankor nem molesztal hanem ugy hogy olyankor ott es akkor inkabb nem jön. Mert ha jön akkor molesztál. Ergo inkább helyzeteket kerül, es nem azt hogy ne fogdosson.
2021. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!