Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel bántott meg leginkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel bántott meg leginkább a párod?

Figyelt kérdés

2021. aug. 24. 11:01
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nincs párom, de aki volt azzal bántott meg, hogy azok után amit együtt elértünk, eldobott...
2021. nov. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
50%
Azzal, hogy elhagytam.
2021. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Meghalt az egyik nagyszülőm és nem volt mellettem. A temetés napján találkoztunk volna a szertartás után, de az utolsó utáni pillanatban mondta le, hogy “rosszul van, pihennie kell, bocsi”. Se egy “részvétem”, se semmi egész nap. Ott lettem hagyva a legnagyobb fájdalmamban egyedül.

Mondanom sem kell, hogy már nem a párom, nem véletlenül. Ezt sosem fogom megbocsátani, soha az életben, annyira aljas dolognak tartom.

2021. nov. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy nem veszi figyelembe a létezésemet. Az egész életemet ő alakítja, ha valami mást akarok, vagy olyan célom van ami neki nem felel meg, akkor dühöng, csapkos, megkérdőjelez, elbizonytalanít. Ő köszöni szépen jól van sikeres a munkájában. Otthonról dolgozik, így amikor megjön a fizetése csak kitalálja mit kell felújítani, megcsinálni. Nem tudok mellette koncentrálni. Ő szerinte nem csinálok semmit, pedig főzök, segítek a felújításban, nincs olyan amire nemet mondtam volna. Nem rég költöztünk vidékre, így nekem Újra ki kell találnom mihez fogok kezdeni. Egy albiból (Ami a lakásunk mellett volt) költöztünk az ő lakásába, a sajátomat eladtam, de nem tudtam olyat találni, ami neki is megfelelő lett volna, nem akart messzire költözni a leendő (már jelenlegi) munkahelyéről. Meg közben elszálltak az árak. Amit meg ő talált az nekem nem volt jó, nem akartam nagy házat. Most ott tartok hogy már nem tudok magamnak venni semmit. Külföldi munkavállaláson gondolkodtam, de sajnos most nehéz találni a covid miatt. Reméltem ha rendeződnek a dolgai, akkor az én problémámat is sikerül megoldani, és segít benne. Külföldön élő rokonától informálódtam egy állással kapcsolatban, de gyakorlatilag lepattintott, mondván ezt a párommal kéne megbeszélnem és különben is mit akarok én amikor már nem vagyok fiatal. Közben bejött a képbe egy gyerek is ami nem közös, sajnos vannak vele problémák, de nagyon szeretem. És az a problémája hogy nem viszem ki a szemetet időben, és nem figyelek kellőképpen a rendre, nem "rutin szerűen" csinálom a takarítást. Valóban nem figyelek elégé, de nagyon lekötnek a saját problémáim amit nem tudok megoldani. Ilyenkor kiabálni szokott. Ez egy kicsit bántó. Ötlet hogyan tudnék javítani a helyzeten?
2021. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
4 évig hitegetett gyerekkel, összeköltözéssel, eljegyzéssel, majd egy váratlan napon bejelentette, nem passzolunk össze, ezért elhagy.
2021. nov. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

34-es: Hogy hogy tudnál javítani?

1: Mérlegeled, hogy mit csinálhatnál, beszélsz-e nyelveket, van-e jogsid, stb. és ez alapján választasz melót. Ha van jogsid, fuvarozni tudsz, amivel úgy ahogy világot látsz és nem is egy irodában kell elviselned a más baromságát. Ha meg az angolon felül legalább egy idegen nyelvet beszélsz, tudsz call centeres melót vállalni home office-ban és relatíve még normálisan is keresnél vele.

2: "Kedves nárcisz partner" tudta nélkülnézelődsz, hogy vidéken hol tudsz lakást venni.

3: Dobd ki a csávót és tovább 1 percet ne pazarolj rá, nem érdemli meg!

4: Amíg nincs lakás, addig húzd meg magad egy garzonban, mert a mostani helyzetnél még ez is egy emberibb opció.

2021. nov. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
En bantottam meg ot igazabol, es jogos volt a fajdalma. Akkor azt mondta ki, hogy amennyire szep a kulsom, annyira csunya a belsom. Ahogy mondta, nagyon komolyan gondolta akkor. Nem megbantott, hanem mindig eszembejut, hogy nem akarok olyan lenni.
2021. nov. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

37#

Hasonlót már én is mondtam a páromnak, csak úgy hogy a kapcsolatunk olyan, hogy kívülről szép, de belül rohad.


Olyan szinten fel se vette, hogy már mádnap sem emlékezett arra, hogy ilyet mondtam.


Legutóbbi páromtól nekem az fájt a legjobban, amikor 1 év után azt mondta (a folyamatos törődéshiányomra),hogy èrzelmekre keressek más pasit, vele meg csak szex.

Meg az olyanok, hogy àllandóan úgy beszèlt velem, mintha vmi idegen lennék, nem is a párja, pl "ha társkeresőzöl majd nehéz olyat találni, aki szexben is jó, meg minden más is passzol", "minek neked gyerek", (szinte nem is beszélt MI-ben soha, pl nem lenne jo ha gyerekunk lenne- Soha egy ilyen hasonlo mondat sem amiben tobbesszám lenne. Állandoan csak ÉN volt meg TE a szóhasználatában)


Mintha együtt se járnánk valahogy, úgy kezelt mint vmi "különállo", vagy kapcsolaton kívülálló embert


Es csodálkozott azon miért vagyok bizalmatlan/féltékeny, vagy miert hiszem azt hogy le akar lépni és miért voltam szeretethiányos. Szerinte ez mind nem normalis tolem.

2021. nov. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!