Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel bántott meg leginkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel bántott meg leginkább a párod?

Figyelt kérdés

2021. aug. 24. 11:01
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
*már
2021. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
96%
18,19,20: Nem bántásból mondom, de legközelebb, mielőtt párkapcsolatba kezdenél, keress fel szakembert, mert a két említett pasas közül egyik rosszabb, mint a másik, már ne haragudj. És akkor még úrinő voltam.
2021. okt. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Az első exemtől megkaptam első szex után, hogy azt hitte, laposabb a hasam és nagyobb a cicim.

A harmadik exem egy veszekedés alkalmával hozzám vágta, hogy olyan vagyok, mint az anyám-akivel sosem volt egy jó viszonyom-.

2021. okt. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
87%

22 azert változatos is a dolog.

Nekem is feltunt az, hogy valahogy mindig olyan emberek kerülnek mellém, akit vagy le fognak sittelni, vagy meg fog halni.


Mintha en valami utolsó "tanítás" lennék vagy ilyesmi az életükben.


Exemmel akirol írtam aki kitett az autópályán, már amikor összejottem vele, már akkor mondtam neki, hogy jol gondolja meg hogy velem akar e járni tényleg, mert eddig nem egy exem ott végezte.

Akivel én összejövök, azzal mindig lesz vmi.


En sima átlagos nő vagyok pedig.nincs bennem semmi különös. De vonzom az ilyeneket de gyerekkoromtol.

Gyerekkori szerelmem is priuszos lett felnőve.

2021. okt. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem, 24-es. Azért remélem, a mostani már nem lesz priuszos, vagy nem halálozik el idővel.
2021. okt. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Remélem én is.

Ha lehet ilyenekben hinni, lehet nem véletlenül vagyok neki sem az életében, a veszélye a dolgoknak az sajnos fenn áll egyelőre nála is :(

2021. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Ja es tudja ismeri a múltam.

Ahogy az exnek is elmondtam es figyelmeztettem az elején.

Es ő is elbagatelizálja...es a kockázat fenn áll pedig nem kicsit :(

2021. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Most például azzal, h nem akarja , h nála legyek mert húzós hete van..
2021. okt. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
88%

Tudtam kavar a lánnyal:

"Neki jobb a segge."

Azóta utálom a lapos hátsóm.

"Kicsit nagyobb rendet is tarthatnál." 😔Mindig én takarítottam nála is s volt szerencsém látni sajnos a csaj milyen "rendet" tart...életben nem volt akkora retek abban a szobában míg ott voltam mint akkor....

Szidott mert néha ittam energiaitalt... kartonszám horda hozzá a lány s itta az nem volt baj...

Végül amit sosem felejtek el:

"Te hibád, hogy szétmentünk azzal a lánnyal."

Velem csalta. A csaj pedig öt csalta meg s hagyta el, majd szivatta még egy évig....

De ő a jó...

Közben kiderült neten át is csalta a csajt egy szexoldalon...

De persze mindez nem számít csak az én hibám, hogy szerelmes voltam belé s azt hittem visszakapom.

2021. okt. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Maga a megcsalás volt exemnél a legnagyobb rohadékság. Illetve nem. Az, hogy ennek ellenére nagyon sürgette az összeköltözést - hogy hitelfelvétel után még egyszer megcsaljon. És a végén még én voltam minden negatív s**rnak leírva...
2021. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!