Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 50 éves pasi vagyok. 5 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 éves pasi vagyok. 5 évvel fiatalabb a párom. A szakítás küszöbén állunk. Ti hogy látjátok a helyzetet? Egyedül érzem magam a párkapcsolatomban, magányosnak.

Figyelt kérdés
Párom ápolónő.Becsülöm,hogy ezt a szakmát választotta,de vannak bajok.Még csak 2 éve vagyunk együtt.Nem egy településen élünk, hanem egymástól 30 km-re.Az én városomban dolgozik.Van egy felnőtt fia,aki már dolgozik,de ott lakik nála.Egész önálló a srác és felnőtt gondolkodású.A páromat alig látom.Nem élünk együtt, pedig megígérte hogy hozzám fog költözni.El is jegyeztem.Egyrészt a munkája olyan,hogy éjszakás,12 órázik,stb.Másrészt a fia miatt akar sokat otthon lenni.Van hogy este 8-kor jön hozzám és fáradt,9-kor már alszik is.Én többre vágynék,de nem hajlandó olyan munkát vállalni,hogy normál nappal 8 órás munkája legyen.Nem látom,hogy lenne-e hosszútávon változás.Már azon gondolkodok,hogy hiába szeretem,nem ő kell nekem.Ti mit tennétek?Vagy mit mondanátok a párotoknak,hogy a kapcsolatunkért változtasson a munkáján.

2021. aug. 24. 23:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

10-es, eléggé sarkított a véleményed. Gondolom a kérdező kikérte a párja véleményét a bútorválasztásnál. Azt választotta ami Neki tetszik. A kérdezőnek nem az tetszett és nem szánt rá annyit. Mondhatta volna,hogy ennyi a keret, ezen belül kell vásárolni, vagy egyszerűen megveszi egyedül azt amit Ő megfelelőnek talál.


A gyerek..Gondolom nem napi szintű a lerészegesedés/bulizás. Természetesen én, huszonéves fiú szülőjeként, se értek egyet ezzel, de ezt azért ne vetítsük le a szülői nevelésre mert csak részben fedi ezt. Én szerencsésnek mondom magam, a gyerekem tanult, dolgozik, sosem iszik, barátnője van aki számomra is kedves. Ennek ellenére nem vetek követ arra a szülőre akinek időnként, esetleg baráti köre hatására, vagy a hangulat hevében, berúgik a fia. Még jobb,hogy ezt otthon teszi és nem valahol az utcán, vagy droggal keverve egy aluljáróban.


Más a helyzet ha erről szól a fiú élete, de ahogy kivettem a kérdező soraiból dolgozik, ami arra utal,hogy a bulizás nem a mindennapjai része.

2021. aug. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

11!

Sokmindenben tévesek az információid. Tegyük helyre a dolgokat.

10-es beletalált a közepébe, nem sarkított egyáltalán.

Nem kértem ki a véleményét.Az említett hölgy úgy tervezgetett, mintha az övé lenne a lakás.Nem tudtam csempét venni többszöri nekifutásra sem, mert ami nekem tetszett, abba ő belekötött, nem szép.Ami neki tetszett volna, az vagy nekem nem tetszett, vagy nem fért volna bele a költségvetésbe.Így most majd egyedül, nyugisan kiválasztom és pont.Igen, mondtam hogy ennyi a keret,"de akkor sem szép amit venni akarsz,és majd 10-15 évig nézhetnénk azt a csempét"



A gyerek. De majdnem napi szintű. Heti 3-4 berúgás az minek nevezhető?Nem mindig az anyja házában volt buli.Volt hogy a parkban,vagy a havernál,vagy a kocsmában.Büszke magára a srác, hogy neki 12 sör vagy fél liter pálinka meg se kottyan, nem is érzi már, annyira hozzászokott.

Van, hogy minden nap összejönnek a haverok és minden nap iszogatnak.A srác még nem dolgozik, csak majd el akar helyezkedni dolgozni.Eljárt dolgozni a nyáron egy maszekhoz, de a pénzt elment italra,bulikra.Nem maradt belőle semmi amit félretett volna.

2021. aug. 27. 12:10
 13/16 anonim ***** válasza:
54%
de te sem kezeled társadként akkor, ha igazából az ő véleménye nem is számít. megkérdezted ugyan, de csak mert azt akartad hallani, hogy igazat ad neked, és bólogat, mint egy kiskutya. hát így én sem költöznék hozzád. főleg, mert a te fejedben nem MI van, hanem ÉN
2021. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Szerinted mikortól kellene társamnak kezelnem? Nem akkor, ha hozzám költözik és együtt élünk? Amíg külön élünk, és nem akar hozzám költözni,alig vagyunk együtt is,akkor miért is kellene?

Mondjuk te megismerkednél valakivel, hetente 1-szer találkoznátok,szó sincs összeköltözésről,..elvárnád hogy az az illető a te ízlésed szerint csempézzen vagy alakítsa át a házát?

Ugye ezt te sem gondolod komolyan?!!!

Lepattantál, ő még nézze a te csempédet évekig.

Na ez komolytalan.

2021. aug. 27. 15:52
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem /jól/ működő kapcsolat,szerintem szakítsatok,ne raboljátok egymás idejét.
2021. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
szakítottunk.....
2021. aug. 28. 06:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!