Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha férjetek ezt mondaná a gyereketekre?

Figyelt kérdés

Már csak az anyagiak miatt vagyunk együtt, szerelem nincs.

Ma telefonált munkatársának férjem, reggel kiment az egyik fiam (11 éves, ikrek, ő down szindrómás, a testvére nem) fogatmosni.

Mikor végzett bejött hozzám. Majd férjem abbahagyta a telefonálást, berontott és azt mondta a fiaink jelenlétébe:

“Tudod, hogy telefonálok erre kiengeded ezt a debella állatot, az Ákost? Pont a tahóbbikat? Zörög össze vissza. Elefánt a porcelánboltba. Nem veszek ételt nektek, ha éhen dögölnétek isten adná, másra úgy sem vagytok jók.”


Nekem azóta gombóc van a torkomban. Van egy férfi, akit szeretek, aki udvarol nekem, viszont ő bevallotta, hogy félelem van benne azzal kapcsolatban, hogy down szindrómás gyermeket kelljen nevelnie.


2021. aug. 26. 17:19
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
37%
A csàvó egy paraszt. De te sem vagy jobb, fèrjnèl vagy közös gyerekek vannak te meg màs pasival is vagy. Megèrdemlitek egymàst
2021. aug. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon sajnálom a gyerekeiteket.


Valószínűleg a férjed érzi, hogy csak azért vagy vele, mivel ő tart el benneteket és így az ő élete sem a legboldogabb. A legjobb mindenkinek, ha különváltok.


A gyerekeid érdekében az új udvarlót csak akkor mutasd be, ha már biztos abban, hogy el tudja fogadni a gyerekeidet, addig semmiképp.

2021. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Az igen... A sajat gyerekerol igy beszel!?
2021. aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Én is sajnálom a gyermekeinket, ám épp úgy, mint amennyire önmagamat is.

Nem gondolom, hogy bármi rosszat is tettem volna azzal, hogy nem szeretem a férjemet, mert agresszív, mióta megszülettek az ikrek.

Azt sem gondolom, hogy ne érdemelném meg a szerelmet, a szeretetet, sőt.


A fiúnkat én ápolom, én nem dolgozom. Kivitelezhetetlen lenne így.

2021. aug. 26. 17:32
 5/46 anonim ***** válasza:
96%

Válj el, mert így tönkreteszi a gyerekeket egy életre, és szedd ki belőle az utolsó forintot is gyerektartásra.


A férfiakat hanyagold egy időre; millióból jó, ha egy olyan van, aki fejlett annyira érzelmileg, hogy el tudjon fogadni egy ilyen gyereket. Mint látod ez akkor se megy, ha az övé a gyerek, nem hogy akkor, ha másé.

2021. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
47%

A férfi igen tahó volt ez igaz, de azért gondolkozz már 4 embert tart el egymaga , te csak otthon ülsz nem kevés pénz kell ehhez, hogy 4 főt eltartson valaki!! Ezért Nemcsoda ha kivan idegileg.

Ha te is dolgoznál , másképp látnád!

És érdekes dolgozni nincs időd de pasizni ismerkedni van???!!!!! Ez a szégyen...... az nem kivitelezhetetlen hogy palizz ismerkedj?

2021. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
91%
Igen, es ez feljogositja a ferfit, hogy igy beszeljen es viselkedjen...
2021. aug. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
82%

Azzal kezdtem, hogy igen tahó volt hogy ezt mondta...

DE gondolkozzatok már dolgozni nincs idő, meg kivitelezhetetlen ismerkedni palizni van?? Ez szégyen.....

2021. aug. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

“Ha te is dolgoznál , másképp látnád!

És érdekes dolgozni nincs időd de pasizni ismerkedni van???!!!!! Ez a szégyen...... az nem kivitelezhetetlen hogy palizz ismerkedj?”


Én dolgozom 2,5x annyit, mint ő, csak pénzt nem kapok érte.

Persze, hogy van időm ismerkedni, a kórházban ismerkedtünk meg, a folyosón...

Minden nap ír és érdeklődik, hogy hogy vagyunk...

2021. aug. 26. 17:52
 10/46 anonim ***** válasza:
72%

De akkoris férjnél vagy basszus!! Nem zavar ??! A ferjednek nincs ideje nőzni mert értetek dolgozik

Abból éltek!!!

2021. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!