Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha férjetek ezt mondaná a gyereketekre?

Figyelt kérdés

Már csak az anyagiak miatt vagyunk együtt, szerelem nincs.

Ma telefonált munkatársának férjem, reggel kiment az egyik fiam (11 éves, ikrek, ő down szindrómás, a testvére nem) fogatmosni.

Mikor végzett bejött hozzám. Majd férjem abbahagyta a telefonálást, berontott és azt mondta a fiaink jelenlétébe:

“Tudod, hogy telefonálok erre kiengeded ezt a debella állatot, az Ákost? Pont a tahóbbikat? Zörög össze vissza. Elefánt a porcelánboltba. Nem veszek ételt nektek, ha éhen dögölnétek isten adná, másra úgy sem vagytok jók.”


Nekem azóta gombóc van a torkomban. Van egy férfi, akit szeretek, aki udvarol nekem, viszont ő bevallotta, hogy félelem van benne azzal kapcsolatban, hogy down szindrómás gyermeket kelljen nevelnie.


2021. aug. 26. 17:19
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
42%

Ha tények akkoris ha ilyen undorítónak tartod a pénze mégis jó? Érdekes akkor nem undorito rohadt fogu ha a pénze kell.

Tényleg megértem ha rosszul esett amt mondott de te sem bánsz jól akkor fordítva miért várod el?!

2021. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
50%

Gratulálok a gyerekeid számára inspiráló környezethez. Nem elég, hogy testileg fogyatékos, lelkileg is nyomorék lesz, mert ezt látja otthon. Lelépni nem akarsz, dolgozni nem jó, akkor maradj a csodás férjednél, aki nem rest inni és asszonyt verni. Még ezek után ilyen kérdést teszel fel gyakorin, agyam eldobom😂

Édes f.szom, ezek a nők.

2021. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%

Erre egy megoldás van: mindenképpen a saját lábadra kell állnod, anyagi szempontból is, és külön kell menni a férjedtől.

Vedd fel a kapcsolatot a helyi családsegítővel, aki segít bejuttatni a gyereket nappali otthonba. Ő ott lesz, amíg te dolgozol. Mert azt is muszáj lesz. 11 év alatt már régen kellett volna valamit tanulni, akit otthonról tudsz csinálni. Pl. könyvelés, idegennyelv és fordításokat vállalni, call centert üzemeltetni, vagy bármit. Ennél minden jobb.

A férjed meg azért viselkedik így, mert neki is pont ilyen xar a házassága. Téged ugyanúgy nem szeret, nem tisztel, mint te őt. A megcsalás is kölcsönös.

Apropó: jobb, ha tudomásul veszed, hogy szexen meg lopott perceken kívül semmire sem számíthatsz egy férfitól sem. Eszedbe se jusson liánozni, mert nagyot fogsz esni. Ahogy írják: a saját apja se tudja a Down-kóros gyereket elfogadni. Alapból nehéz elvált nőként olyat találni, aki gyerekkel együtt elfogad. Így, hogy te még házas is vagy, a gyerek is beteg, és anyagilag is életképtelen vagy, gyakorlatilag lehetetlen lesz olyat találnod, aki nem futamodik meg. Akkor hova mész? Miből fogsz élni?


Vagy nyelsz, tűrsz, és mindkét gyereked életét tönkreteszed, vagy felállsz a padlóról.

2021. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
"20: A terhesség előtt nyilván ennek semmi előjele nem volt.
2021. aug. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

Én nekem nem ad pénzt a kezembe.

A legutolsó ruhámat 5 éve vettem.


Ha ápolná ő is a fiúnkat, akkor tudnék én is dolgozni. De szerinte: “Rohadjatok meg semmirekellők.”

Fél attól, hogy önálló életbe kezdek és elhagyom valakiért vagy akár egyedül a gyerekekkel.

Bár 1 keresetből nem tudnék albérletet fenntartani + ápolót. Még az egyiket sem külön-külön.

2021. aug. 26. 18:28
 26/46 anonim ***** válasza:
Nem egyedül kell eltartanod a gyerekeket, hanem vele együtt. Függetlenül attól, hogy elváltok, még a gyerekek apja marad. Ugyanúgy gondoskodnia kell róluk.
2021. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Túl sokat nem adna, mert feketén dolgozik.
2021. aug. 26. 18:37
 28/46 anonim ***** válasza:
49%
Nem ad pénzt a kezedbe, de akkor gondolom a számlákat fizeti, bevásárlást állja, tankol, ilyenek. 10+ éve nem dolgozol, könyörgöm. Gyereknevelés nem “fizetetlen munka”, hanem hobbi. Engem se fizet senki a hobbimért, akkor sem, ha azzal hozzájárulok a társadalom jólétéhez. Kapard össze magad, de a rinyát hagyd abba, mert csak vergődsz mint a fogyatékos gyereked
2021. aug. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, dehogy fél, hogy elhagyod, ő lenne a legboldogabb, ha egy reggel mindhárman eltűnnétek. Csak kontrollálni akar, ezzel is büntet, hogy nem ad pénzt.


Az a baj, hogy te megrekedtél ezen a szinten, el se tudod képzelni, hogy másképp is lehet élni. Minden megoldásra van egy kifogásod.

A férjed ugyanez.


Helyettetek meg senki se fogja megoldani.


Tűrjél. Ennyi.

2021. aug. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

Persze azért mondja ezt h tünnétek el mert fèl hogy elhagyod 😀

Ne nevettess..... neki csak könnyebb és jobb dolga lenne pláne ha feketén dolgozik megint kb tőle fuggne mennyit ad...

2021. aug. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!