Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha férjetek ezt mondaná a gyereketekre?

Figyelt kérdés

Már csak az anyagiak miatt vagyunk együtt, szerelem nincs.

Ma telefonált munkatársának férjem, reggel kiment az egyik fiam (11 éves, ikrek, ő down szindrómás, a testvére nem) fogatmosni.

Mikor végzett bejött hozzám. Majd férjem abbahagyta a telefonálást, berontott és azt mondta a fiaink jelenlétébe:

“Tudod, hogy telefonálok erre kiengeded ezt a debella állatot, az Ákost? Pont a tahóbbikat? Zörög össze vissza. Elefánt a porcelánboltba. Nem veszek ételt nektek, ha éhen dögölnétek isten adná, másra úgy sem vagytok jók.”


Nekem azóta gombóc van a torkomban. Van egy férfi, akit szeretek, aki udvarol nekem, viszont ő bevallotta, hogy félelem van benne azzal kapcsolatban, hogy down szindrómás gyermeket kelljen nevelnie.


2021. aug. 26. 17:19
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
88%

Sajnálom, de akkor túl sok választásod nincs így. A férjed tart el, annak pedig nagyon kicsi az esélye, hogy "idegen" férfi 3 embert csak úgy a nyakába vesz "szerelemből".

Én a helyedben próbálnám helyretenni a házasságom, hiszen régen szeretted a férjed, azért mentél hozzá meg szültél neki gyereket. Nyilván nehéz nektek, mivel kevesebb idő jut egymásra, mint más házaspároknak, de nem lehetetlen. Próbálj meg emlékezni, hogy mit szerettél benne régen és a jó tulajdonságaira. Ha a házasságotok javul, akkor valószínűleg ő is türelmesebben áll majd a gyerekekhez és hozzád is.

2021. aug. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
76%
11 Igazad van, naiv àlom világ az, hogy egy idegen férfi 3 embert a nyakába vesz csak úgy. A saját gyerekeit eltartja ezért is hála járna mert nem könnyű egyedüli keresőkènt!
2021. aug. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
59%

Én is agresszív lennék, ha születne egy ilyen gyerekem. Ha valaha gyereket akarnék, (de hála égnek nem akarok) az összes genetikai vizsgálatot elvégezném, és ahogy kiderül valami, rögtön abortusz. Túl sokan vagyunk ahhoz a földön, hogy még egy társadalmilag “hasznavehetetlen”, “életképtelen” egyedet eltartsunk.

Én teljesen megértem a férjed indulatát.

Mellesleg te “2x annyit dolgozol”, de ott a mondat második része, hogy ezért egy forintot nem kapsz. A gyereknek nem szeretetből veszünk cipőt meg kaját.

24N

2021. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
89%

Azért ne legyünk tapintatlanok egymással légyszi.

Te örülnél ha valamelyik szerettedről úgy beszélnének, hogy "életképtelen" stb.?

2021. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

Nem opció, hogy rendbe tegyem a házasságomat, mert azt a sok pofont, megcsalást, stb. nem vagyok képes benyelni.

Egyébként totál elhagyta magát és iszik. A fogsora rohad szó szerint és 75 kg-ról 103 kg lett.

Hozzá se bírnék érni, undorodom tőle. Általában csak simán nem foglalkozom vele, mert egy negatív folt az életben. Az összes barátja is lekopott róla.

De az, hogy jó emberek - vagy úgy bárki - halálát kívánja sok/sokk volt számomra.

2021. aug. 26. 18:12
 16/46 anonim ***** válasza:
16%
Férfiként pont ezért sem engedtem, és nem is fogom engedni egyik nőmet sem. :(
2021. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező ha te ilyen véleménnyel vagy róla és így viselkedsz vele hálát adhatsz, hogy e meleltt pénzel titeket !!

Belegondoltál abba, hogy ha elváltok a gyt nem lesz ennyi? Akkor. Mehetsz a falnak ha dolgozni nem akarsz. Mert egy idegen férfi akinek se kutyája se macskája nem fog 3 embert eltartani a semmiért.

2021. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
69%
Az anyák miert nem védik meg soha a gyerekeiket?
2021. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

“Kérdező ha te ilyen véleménnyel vagy róla és így viselkedsz vele hálát adhatsz, hogy e meleltt pénzel titeket !!”


Ez nem az én egyéni véleményem ezek tények számadatokkal.

2021. aug. 26. 18:20
 20/46 A kérdező kommentje:

“Az anyák miert nem védik meg soha a gyerekeiket?”


Az első 2 évben visszaszóltam, megvert, kezemet törte el, szememből hártya vált le, 3 fogamat ütötte ki.


Én ezért nem szólok már vissza semmit.

2021. aug. 26. 18:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!