Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Ha van 2 srác, az egyiknél kölcsönös szerelmet érzel és együtt is vagytok, de rossz megérzéseid vannak vele kapcsolatban (pl: hogy nem lehet vele tervezni, de ez csak megérzés) vagy a másik srác, akivel már egy éve beszélsz és nagyon sok a közös bennetek, szinte a másik feled, viszont nagyon messze lakik, de feldobja, hogy működne köztetek a dolog és költözzetek össze mit tennétek?

2021. aug. 28. 00:04
A kérdező szavazást indított:
Hátra hagynátok mindent és össze költöznétek
Megpróbálnátok helyre hozni a szerelmetekkel a kapcsoltatot
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Örök igazság. Amelyik később jött, azzal legyél.

Vagy hallgass a szívedre vagy az érveidre. Nem tudom, hogy a biztos háttér vagy a szerelem pl a fontosabb neked.

2021. aug. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A szerelem 5 hónapja tart
2021. aug. 28. 00:10
 3/9 A kérdező kommentje:
Viszont a hirtelen semmiből össze költözés, úgy hogy találkozás csak egyszer volt nem megfontolatlan? Mivan, ha csak imponálás az egész és hamar kibuknak az ellentétek és ráadásul a másik fél is elkezd majd hiányozni mert szereted és az élet adta problémák vitát szülnek majd és nem lesz semmi húzó erő, hogy meglegyen a kitartás és ez csak pár éves valami lesz?
2021. aug. 28. 00:16
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Ja hát 1 találkozás után akkor sem költöznék össze valakivel, ha fizetnének. :D

Nem értem, hogy honnan jött ez a divat, hogy emberek nem találkoznak, de mindenfelé fantazmagóriákat találnak ki egymáshoz. NE költözz össze olyannal, akit csak neten ismersz..

2021. aug. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem, ha szerelmes vagy valakibe, kölcsönös a dolog és együtt vagytok, akkor miért beszélgetsz egy másik sráccal? Egy rossz megérzés miatt, ami nem is biztos, hogy megállja a helyét, képes lennél eldobni valakit, mert valakivel találkoztál 1x és felvetette hogy költözzetek össze mert szerinte működne? Ez számomra teljesen abszurd. De a kérdésedre válaszolva: ne költözz össze vele, mert az egy dolog hogy 1 éve beszéltek, de nem tudom milyen vele lenni, lehet jól alakulna, de túlságosan bizonytalan. Viszont döntsd el mit akarsz, mert az egyik sráccal szemben sem tisztességes amit csinálsz. Ha a szerelmes sráccal vagy, akkor légy vele és felejtsd el a másikat, ha viszont a másik felé húz a szíved, ne bolondítsd a szerelmes srácot.
2021. aug. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
azert egy kapcsolat nem ugy mukodik, hogy egybol osszekoltozes.. ennek igy semmi ertelme. en se ertem, ha elvileg szereto parkapcsolatban vagy es szerelmes vagy, minek kacsintgatsz masok fele?!
2021. aug. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
En nem tervezek, erzek. Aki vonz, az vonz. Ez nalam nem lakasvasarlas. Na es ha veget er egy szerelem, mi van? Mennyivel jobb elszalasztani, es hideg esszel elni?
2021. aug. 28. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
91%
Szintén beállnék az értetlenkedők sorába!!! Ha szeretitek egymást és adódik egy probléma, akkor nem az a helyes döntés, hogy elmenkülsz, egy ilyen dolog miatt, hanem megpróbáljátok helyre hozni. De most komolyan! Szerinted Ő elhagyna téged fordított helyzetben? Mit tenne? És neked hogy esne? tud egyáltalán erről a dologról? Ha nem, akkor beszélj vele, ha pedig tud róla és még veled van, akkor már meg is van a válasz! Bár szerintem ha így állsz hozzá egy kapcsolathoz, akkor te vagy az, akivel nem lehet tervezni és menekülnie kéne a párodnak ebből a kapcsolatból, de mindig vannak bakik.... hát hozzátok helyre és szeressétek egymást!!! A másik srácról annyi: Ha egy év alatt nem cselekedett, akkor az annyit is ér, ha igazán veled lenne, akkor ezt már rég megléptétek volna.... Bizonytalan ez így és amilyen jól hangzik ez a másik "felem" dolog meg izgalmas lehet, olyan gyorsan menne a levesbe......... Tényleg hülye döntés lenne egy ilyenbe bele menni!! Én nem tenném az tuti! Gondold át alaposan, lehet azt veszíted el, akinek igazán fontos vagy.
2021. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pont olyan férfivel nem lehet tervezni aki foglalt nőnek ajánlkozik,

Olyan férfit keress aki foglalt nővel nem kezd ki,na abban jobban megbízhatc.

Akármenyíre is durván hangzik de aki nem tiszteli az ember társát azzal, hogy ha valakivel egyűtt van és akkor nem vágyakozik a másik "tulajdona" iránt ,abban még sok sok más gonosz dolog van ami majd kimutatná a foga fehérjét ha őt választanád ,hiszen a gonosz tulajdonságok egymást szeretik aki lop az hazudni is fog stb.


Persze ez nem jelenti azt hogy az első fél akivel vagy hibátlan lenne ezt neked kell tudnod

2021. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!