Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire hihető, hogy pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihető, hogy pont egy visszahúzódó ex-incel bántalmazott egy nőt kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Alakulunk egy csajjal, de az elejétől fogva van egy nagyon zavaró dolog: közös ismerősök révén tudom, hogy ki volt az exe, és azt is, hogy csúnya szakítás volt, a srác azt mondta, hogy ok nélkül, egyik pillanatról a másikra hagyta el, és a barátnőivel közösen alázták, volt, hogy nyilvánosan elbőgte magát, úgy bánt vele. Több részletet erről nem tudok. A srácnak soha nem volt előtte barátnője, 20 feletti szűz volt és azóta sincs.


Rákérdeztem a csajnál az egészre, és nem tagadta, de azt mondta, hogy azért tette, mert kiakadt, a csávó bántalmazta, felpofozta, társkeresőre regisztrált a háta mögött, de közben meg akarta szabni mit vehet fel, el akarta hitetni vele, hogy minden problémát csak képzel, nem normális, szóval a bántalmazás tankönyvi kliséit sorolta fel. Elvileg azért alázta sírásig az utcán, mert a srác zaklatta, követte. A srác meg azt mondja, csak azért ment oda hozzá, mert 1 év kapcsolat után szeretette volna megérteni, hogy miért szakított vele egyik percről a másikra interneten keresztül. A csaj meg azt mondta, azért interneten keresztül, mert féltette a testi épségét? De akkor meg hogy merte megalázni az utca közepén utána? :D


Szerintetek kinek a verziója hitelesebb? Hihető, hogy egy huszonéves szűz srácnak életében először van barátnője és egyből úgy bánik vele, mint egy nagyképű Chad? Sajnos nekem messziről bűzlik...



2021. aug. 30. 16:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
91%

100%ig hihető.

Szerintem az csak luzerpasi fantázia, hogy egy sikertelen, szűz férfi csak "jófiú" lehet, aki ezerrel megbecsüli a nőket. A világ többi része nem hiszem hogy meglepődik azon, hogy ezekben az emberekben felhalmozódik a frusztráció, agresszió és nőgyűlölet, sőt, sok esetben pont azért nem tudtak bevonzani senkit, mert valami baj volt velük fejben.

2021. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
89%
A csaj verzioja abszolut hiheto. A nagykepu Chadek (🤣) nem bannak igy novel, azok max megdugjak aztan lelepnek valami baratnojevel a lanynak, ez a legkomolyabb, amit artanak altalaban. De agresszio, zaklatas, manipulalas temaban mindig ezek a nyomorek luzerek nyernek.
2021. aug. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
10%

7-es ez tiszta szégyen az informatikudokra es az introvertalt csondes tipusuakra akiket lehet ugyanugy zaklattak iskolaba de nem lett beloluk aggressziv ember.


Ez amit a kerdezo ir ez igy vagy vagy. En amugy valahol megertem a kerdezot mert hat gondolom ha kiderulne hogy a srac tenyleg nem tudta miert szakitott vele a lany es nem is volt vele aggressziv es a lany aki alazta akkor gondolom nem akar egy olyan kapcsolatot amibe valoszinuleg neki is resze lesz.

Ha viszont a csaj mondott igazat akkor a reakcioit kene figyelni. Mert akit bantalmaztak azon latszik a retteges.


De az is elgondolkodtato hogy a srac nem sarozta a lany meg igen. Es gondolom egybol el is tudta mondani. Akit tenyleg igazan bantottak az nem akar rola bedzelni vagy ilyen helyzetbe nem tudja elmondani vagy leblokkol vagy csak tobbedjere. Ilyenkor mindig a menekules erzeset erzed a masikon. Szerintem a kerdezo gondolja jol, de ettol fuggetlenul lehet tevedes is ez a gondolat menet, de logikusabb.


1. O neki a baratnoi ott voltak. Ergo a baratnoi is adhattak a tippet neki hogy mondja ezt neked. De ugyanakkor lehet azert voltak ott a baratnoi hogy megvedjek de akkor ugye meg tudniuk kellett volna rola hogy talalkozni fognak vele. Szerintem a srac nem tett semmit. O nem saroz annak ellenere hogy tudja hogy veled van mar a volt baratnoje. Aki bantalmaz az teged is olyan helyzetbe hozna mert ugye te vagy mar a baratja es nem o.

2021. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Bocsanat tipoztam. 13-as vagyok.
2021. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a kérdező mindenképpen szakítsa meg az ismerkedést a csajjal. Aki chad-ezik az nem való kapcsolatra.
2021. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
89%

Az ilyen kívülről szolidka mucikák szoktak a leggusztustalanabb alpári férgek lenni a négy fal között.


Sajnos apám is ilyen véglény. Mikor kihívtam rá a rendőrséget, egyik szomszéd sem akarta elhinni róla azt, amivel elvitték, annyira tudott tetszelegni meg nyalni kifelé.

2021. aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem kétséges. A legtöbb incel, azaz aki nem tud magának "puncit csiholni", az pont azért az, mert annyira visszahúzódó, hogy nem mer semmit sem csinálni, ami javítana a saját helyzetén. Aki pedig gyilkos incellé vált, azzal egyébként is voltak más gondok, tehát pl. állatokat kínzott, és az nem szerencsétlenkedik ilyennel, nekiáll gyilkolni. Ilyen verős-agresszívvá inkább az ilyen feminista-jófiú-simp férfiak szoktak válni, mert begőzölnek attól, hogy a sok talpnyalás meg jófejkedés ellenére nem kellenek. Meg azért a lányokat sem kell félteni ám, nem kell őket infantilizálni és ártatlan kis angyalkáknak tartani, mert nem azok, emberek. Általában sokkal jobbak a hazudozásban, a megtévesztésben, mint a férfiak.
2021. aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
93%

Az erőszakos zaklatok sose szoktak érteni miért van vége.


Az én exem se értette. Se azt hogy miért tiltottam le mindenhonnan, se azt hogy miért nem akartam megbeszelni vele (hatszázadik esély után).

Biztos nem azért mert napi 80 anyazos ribizos smst küldött.

Az ilyeneket kifelejtik a történetből.

2021. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
85%
Ha Chad alatt az alfákat értjük, akkor rosszul tudod. Az alfa nem bántja a gyengébbet. Pontosan az incel szarok csinálják azt, amit leírsz.
2021. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehet incel? Hiszen ott írod, volt barátnője.
2021. aug. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!