Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek,titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek,titeket zavar ha a párotok az utcán mas nőket is megnéz, ha mellettetek megy?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 21:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem különösebben. Általában csak elbambulva nézték eddigi párjaim, olyan még nem volt, hogy nyálcsorgatva bámultak volna valakit - az mondjuk ciki lenne.
2021. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Igen, nagyon!
2021. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
58%
Nézni szabad.
2021. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%

Pont tegnap agyaltam ezen.

Barátommal nyilvanos helyre egy padra leultunk így adott volt hogy a járókelők mindenhol a képbe fognak jonni...


Pont jott egy csaj is, formas mellek homokora alak, kerek segg, barátom hát miért ne szúrta volna ki...amig jött addig a csöcsét leste es szemezett vele, mikor elhaladt mellettünk meg lesett utána amig lehet valszeg le is vetkoztette mentalisan es meg is d.gta, úgy hogy en, a bnője az egeszet végigasszisztalhattam.


Nem tudtam hánnyak e vagy nyakon öntsem e esetleg a kávémmal, vagy lekeverjek e egy pofont, de inkább csak tárgyilagisan elmeséltem neki hogy más egy qrvát is megtisztel annyival hogy legalább amíg a társaságában van, nem nyáladzik másra.

Aztán ugy hozzátettem valami romantikus stílussal, ahogy elkepzelem a mesebeli jövőnket, ahogy ikreink lennének es amíg én egyik gyereknek a nyálát, masiknak a taknyát törölgetem az utcán mögötte, addig ő menne elől lihegve a nők után, en meg hátul a kölykökkel, hogy milyen "idilli" is lesz vele tényleg. Soha jobbat..


Hát tagadgatta hogy ő nem szemez, meg á ő semmit soha más nőt észre sem vesz, meg jól indítok kapásbol ikrekkel..


De szóval visszabírtam nehezen tartani a hányást. Igazán emberfeletti dolgokra vagyok képes.


De amikor majdan egyszer vége lesz, én olyan mosolyogva fogok visszaemlékezni, nosztalgiázni, mit is veszítettem vele a mostani párommal...

2021. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
4# mi tart vissza? Még gyerek sincs, szakíts most.
2021. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
61%
Az tart vissza hogy a kövi pasira sem adnak garanciát.
2021. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem bántóan” teszi, csak pl rápillant, az engem nem zavar, ha bunkó akkor otthagyom a f.szba és két hét után hazamegyek, mintha mi sem történt volna.. ha továbbra sem tiszteli a jelenlétem, keresek olyant helyette akinek van annyi agyi kapacitása, hogy felfogja, és tiszteletben tartja hogy ez, meg ez, bánt/rosszul érzem magam tőle, és én nem akarok zöldszemű hárpiává változni ilyen hülyeségek miatt, se most, se később... és nem vagyok hajlandó mindig lábtörlőt játszani azért mert neki is vannak szemei”.
2021. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%

Igen, megalázó. Szerencsémre nem volt hosszas bámulás, így nem volt minden járókelő számára egyértelmű. Csak a fruskáknak, akikkel szemezett. Ha szóvátettem, azt mondta meg se történt.

Hamar ex lett belőle.

2021. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
#4 Kapcsolat függő vagy?
2021. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem csorog a nyála és nem esik ki a szeme, nem kezd szemezni vele akkor nem zavar. Szóval ha ráppillant és megjegyzi pl nekem hogy nem rossz nő, azzal nekem semmi bajom. De ez nyilván attól is függ, kinek mekkora a tolerancia küszöbe.
2021. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!