Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri ebbe a világba gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri ebbe a világba gyereket csinálni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 31. 23:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
79%
Mittudomén melyik filozófus/filozófiai irányzat szerint kifejezetten önzőség.
2021. szept. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
74%

Én szeretnék férfi létemre.

De

Sajnos szegény családba nőtem fel érsed ez alatt hogy mind étkezésileg mind öltözködésileg nagyon alsó kategória mindig.Nem haragszok a szüleimre egyszerű falusi melós emberek.

Azóta eltelt sok év Biztos anyagiaim vannak.De bennem van a félsz hogy nem tudnék a gyerekemnek mindent megadni.Tudom ez hülyeség de ezt nagyon nehéz.

2021. szept. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem, engem az elbutulás, és az egymás iránt való totális közöny, sőt lassan inkább megvetés, utálat taszít a leginkább a világban.

Az oktatási és egészségügyi rendszer meg egy kész csőd. Én nem mernék gyereket vállalni, nem is fogok.

26N

2021. szept. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
60%
Hat ha arra gondolsz hogy gyerek nelkul 25 milliotol esel el akkor eléggé bunteti az allam a gyereknelkuliseget...
2021. szept. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
26%

#14

Aki becsülettel és igényesen fel akar nevelni 3 gyereket, annak többet kell kiadnia rájuk, mint szaros 25 millió.

2021. szept. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
16%

Ha együtt élsz valakivel és szereted, akkor egészséges, ha van legalább 1 gyerek. Az, hogy "erre a világra", szerintem arra gondolsz, hogy láttál valami csúnyát a híradóban és azt gondolod az egész világ karnyújtásnyira van az armageddontól.

A tv csak negatív dolgokat közöl le és ez annyira megfertőzi az emberi elmét, hogy borúsan látjuk a világot. Ezért gondolhatod, hogy nem kell gyerek, mert rossz lesz neki. Egyrészt miből gondolod? Ha olyan kis leleményes embert faragsz belőle, akkor bárhol megfogja állni a helyét bármilyen helyzetben. Itt most nem bear grylls féle túlélési technikákra gondolok, hanem olyan képesítésekkel lesz felvértezve, hogy kapkodnak majd utána a munkaerőpiacon bárhová is megy. Gyereket olyan embernek nem kell vállalnia, akik már most úgy érzik, hogy képtelenek lennének gyereknevelésre, vagy megadni a legalapabb dolgokat, anyagi biztonság pl.. Szegénységbe nem kell gyerek. Egyik kollégám hó végéig kölcsönkért egy 10est, mert vagy adok, vagy bent éjszakázik a városban, csakhogy spórolhasson az utazási költségen. Ez milyen már? Így kicentizni a fizetést gyerek mellett. Atyaúristen.. Még felidézni is mekkora gáz.

2021. szept. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
13%

Attól függ: önmagában nem, de ha Viktorta által adott CSOK-, és egyéb pénzügyi kedvezményeket tartjuk szem előtt, akkor már jobban hangzik a téma:).

A lényeg, hogy ma már az élethez nem kell érzelem.

2021. szept. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
58%

"Nem minden pénz kérdése. Én elfogadtam használt ruhákat. Turkalobol is vettem nagyon olcsón minőségi ruhákat. A kicsi is sokat örökölt a nagyobbiktol. Kisagyat, babakocsit is csak egyszer vettünk.Igy is lehet."


Aha, kb. kiskamasz korig.

2021. szept. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
92%

Egyénfüggő.

Nekem pl nem éri meg. Kevés a fizum, éppen hogy kijövök belőle így is..

Nem vagyok önfeláldozó, nem mondanék le 30 évig mindenről egy gyerek miatt, nem dolgoznék miatta 2 munkahelyen, nem spórolnék mindenen hogy neki gyűjtsek. Ez egy sz4r élet lenne.

2021. szept. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
85%
Sosem érte meg.
2021. szept. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!