Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem a távkapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a távkapcsolatot?

Figyelt kérdés
A barátnőm az ország másik végében lakik, és szinte mindig csak a hétvégeken találkozunk. Nagyon hasonlóak vagyunk, szinte mindenben egyezünk. Nagyon élvezem a társaságát, és nagyon szeretem Őt, és ez kölcsönös, de amikor napokig nem találkozunk, vagy akár két hétig, és telefonon beszélünk, akkor olyan mintha csak egy haver lenne. Távolinak érzem nagyon. Olyan, mintha haragudnék rá, hogy távol van. 🤔 Van valakinek ehhez fogható tapasztalata? Ha igen, mit csinált, hogyan küzdötte le? Nem szeretném emiatt elveszíteni őt.

2021. szept. 1. 10:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
36%
Napokig nem is keresed?? Nekem a barátom másik országban él, és minden este videochatelünk, és napközben is üzengetünk.. Nem szereted őt igazán.
2021. szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11 Szerintem ne te döntsd el, hogy kinek mennyi igénye van a kommunikációra :) Mi 10+ éve vagyunk együtt, az első másfelet távkapcsolatban töltöttük és mi se beszéltünk minden nap, simán kimaradtak napok olykor. Ettől még szerettük és szeretjük egymást, mint ahogy az azóta eltelt évek mutatják, ettől még tökéletesen megfelelt mindkettőnknek ez a felállás, mert ilyen a személyiségünk.
2021. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#10

Igen, 40 környékén már hamarabb költöznek össze a párok, mint huszonévesen. A miénk viszont nehezített terep, mert -mint azt írtam- Ő az ország másik végében lakik, ezért nem csak arról van szó, hogy ugyanabban a városban feladja az albérletét, vagy kiadja a lakását. Teljesen új élet neki, új munkahely, új város, új minden. De persze, fontos, hogy idővel kikerüljünk a távkapcsolati státuszból.


#12-nek igaza van, hogy ne a #11-es döntse el, hogy kinek mennyi igénye van a kommunikációra! Meg amúgy is, honnan veszed, hogy nem szeretem őt igazán? Könnyű pálcát törni pár félmondatokból, meg információ töredékekből. Minden nap, és egész nap rá gondolok, és szomorú vagyok, amikor napokat nem találkozunk, és hiányzik. Ebből csak az tud kimozdítani, amikor emberek között vagyok, és vagy dolgozom. De volt már olyan is, hogy rosszkedveztem, majd a nap végén beszéltünk, és elmúlt a rosszkedvem.

2021. szept. 1. 22:38
 14/15 anonim ***** válasza:

"Ő az ország másik végében lakik, ezért nem csak arról van szó, hogy ugyanabban a városban feladja az albérletét, vagy kiadja a lakását. Teljesen új élet neki, új munkahely, új város, új minden. De persze, fontos, hogy idővel kikerüljünk a távkapcsolati státuszból."


Nyugi! Addig húzod a költözést, míg össze jön mással. Aki nem 300km.-re, hanem 300 méterre lakik, és minden este mellette van.

2021. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Minek húzzátok az időt ha ti annyira szeretitek egymást?

Mindenkinek mást jelent a szerelem, az átlagnak azt, hogy minél többet legyünk együtt az elköteleződés fóbiásoknak meg azt, hogy húzzuk az időt, mert be vagyok szarva. :)

2022. nov. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!