Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha csak a kutya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha csak a kutya választ el a teljes boldogságtól?

Figyelt kérdés

47 évesen, egy válás és egy zürös élettársi kapcsolat után végre megtaláltam az a férfit akivel boldog vagyok minden téren, illetve a 3 lányommal is jól kijön, akik közül kettő még velem lakik, egy kis, 1,5 szobás lakásban. . Szó volt az összeköltözésről, mivel már több mint 2 éve együtt vagyunk, és akkor hozzá költöznénk, mivel neki ott van a kertes ház. Viszont van egy kikötése, hogy ő nem szeretné ha a kutyám is jönne, ami lényegében a középső lányomé, csak most, hogy elköltözött, az albérletbe nem vihette, de alavetően is hozzám ragaszkodik jobban. Eddig megnyugtattam, hogy a lányom majd viszi magával, ne aggódjon. De most látom rajta, hogy a lelkesedése is alábbhagyott.

Létszi ne szídjátok, mint ahogy sok hasonló kérdésben, mert neki is volt kutyája, macskája is de nem bent, és nem akar 3 műszak mellett még kutyát sétáltatni, vagy idegeskedni, hogy mire jön haza, illetve zavarja, hogy a kutya sokkszor velem alszik az ágyban, így ő nálam nem is alszik sosem, meg a szex is csak nála lehet, mert a kutya végig ott sír az ajtóban.


2021. szept. 1. 14:25
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
87%
de miért kéne neki sétáltatni? amúgy meg igaz, vidd kutysuliba, fogadj tréner, akármi. nem hiszem el, hogy 2 év alatt nem jutott ez eszedbe, vagy miért nem zavar, hogy még szexelni sem tudtok a síró kutyától? amúgy meg te otthon ülsz egész nap a kutyával? vagy miért nem szokta meg, hogy külön is kell lennie?
2021. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
12%
Az nem kutya.
2021. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
96%

A kutya a tiéd, semmi köze a lányodhoz. 2 év alatt hozzá kellett volna szoknia, hogy nem sír az ajtóban, ha szexeltek.

Kutyát sétáltatnia nem kell, felnőtt kutya meg nem csinál kárt!. Veletek van a baj, nem a kutyával!

2021. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
12%

13.


Ehhez hozzászokni... Ez igencsak megalkuvó, önmagát a kutyának alárendelő mentalitás.

2021. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 A kérdező kommentje:
#11 A kutyus 3 éves, de nekem az utóbbi 6 évben csak egy rövid kapcsolatom volt, de őt nem is ismerték a lányok. 12 órás műszakban dolgozom az egészségügyben, és a lányokkal megoldottuk eddig a sétáltatást, de ugye, hogy kirepülnek, és csak a kicsi marad otthon, így őneki is ki kellene majd vinni.
2021. szept. 1. 15:13
 16/62 anonim ***** válasza:
33%

Ez a kérdés tökéletes megmutatja mi a baj az állat imádattal. Már az a dilemma, hogy egy kutya, vagy életem szerelme és ez a mérleg nem tud eldőlni :D


Lehet majd lepontozni pedig ég világon semmi bajom az állatokkal csak az ilyen hülye fanatikosukkal, akik állatszeretőnek mondják magukat miközben saját maguk szórakozására tulajdonolnak kiszolgáltatott állatokat.

2021. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
89%

Azért ezt nem beteg állatimádatnak nevezném... de azért ha vki magához vesz egy állatot, azért bizony felelősséget vállal, és nem dobja el csak úgy - és ezt tisztább esetben a másik félnek is tiszteletben kellene tartania. Itt az a helyzetben a sajnálatos, hogy a kedves család gyerekestül-anyukástul sz..t bele évekig a kutya trénelésébe és nevelésébe "szobakutya ez" jeligével. A legtöbb ilyen esetben a kutyás pártján vagyok 100%--ig, de itt nem, mert megértem, ha vki nem akar befogadni egy nevetlen, 24/7 ajtó mellett vonyító, ágyon kívül feküdni nem akaró kutyát.

Itt amúgy lenne más opció - keresni a kölöknek egy kutyás albérletet, picit drágábban, de erre úgy látszik, túl kényelmesek és lusták.

2021. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
73%
De en nem ertem ! Miert sir? Mobdjuk en nekem a leiras alapjan a hapsi nem szimpi ! Szoval elzavarnam ! Ha osszeakar koltozni akkor neki is kene kompromisszumot kotnie! Ha osszeakar! Te meg egy felnott no vagy , nem birod kinyitni a szad? Mit kell hazudozni? "A kutya hozzamtartozik , csak megkell nevelni" ennyit kell mondani !
2021. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
100%
Kutya kint alszik a nappaliban, folyosó vagy lányodnál. Ennyi.
2021. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
95%
Amugy anbyit meg hozza tennek , hogy ha ez a " boldogsagotok utjaban all " , hogy megkell nevelni a kutyat , es mar most azt hiszi hogy o a fonokod es az a szerencsetlen kutya a bunbak , mi lesz kesobb? Ha nagy problemaitok lesznek? Szerintem ez a ferfi nem a kutya miatt nen akar osszekoltozni! Egyebkent ha enhyire eltero az ertekrendetek a kutya illetve allattartassal kapcsolatban , akkor nem tudom hogy jo otlet e ezzel a ferfival maradni! Te szeretsz a kutyaval aludni , o menekul a lakasodbol ami a te komfortodat szolgalja a kutyaval az agyban! En atgondolnam a helyedben ezt az osszekoltozest!
2021. szept. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!