Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha csak a kutya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha csak a kutya választ el a teljes boldogságtól?

Figyelt kérdés

47 évesen, egy válás és egy zürös élettársi kapcsolat után végre megtaláltam az a férfit akivel boldog vagyok minden téren, illetve a 3 lányommal is jól kijön, akik közül kettő még velem lakik, egy kis, 1,5 szobás lakásban. . Szó volt az összeköltözésről, mivel már több mint 2 éve együtt vagyunk, és akkor hozzá költöznénk, mivel neki ott van a kertes ház. Viszont van egy kikötése, hogy ő nem szeretné ha a kutyám is jönne, ami lényegében a középső lányomé, csak most, hogy elköltözött, az albérletbe nem vihette, de alavetően is hozzám ragaszkodik jobban. Eddig megnyugtattam, hogy a lányom majd viszi magával, ne aggódjon. De most látom rajta, hogy a lelkesedése is alábbhagyott.

Létszi ne szídjátok, mint ahogy sok hasonló kérdésben, mert neki is volt kutyája, macskája is de nem bent, és nem akar 3 műszak mellett még kutyát sétáltatni, vagy idegeskedni, hogy mire jön haza, illetve zavarja, hogy a kutya sokkszor velem alszik az ágyban, így ő nálam nem is alszik sosem, meg a szex is csak nála lehet, mert a kutya végig ott sír az ajtóban.


2021. szept. 1. 14:25
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:
#27 Miért fognám rá a kutyára? Nem tudok a pasira rosszat mondani, érezteti velem, hogy fontos vagyok neki és mindig számíthatok rá, gyerekek is kedvelik, szóval kicsit sem szar a kapcsolatunk, csak összeköltözés esetén amit ő hozott fel elsőnek, nem akarja a kutyát amit amúgy a középső lányom kapott csak nem vitt magával. Minden egyébb dolgot elfogadott velem kapcsolatban, csak ehhez az egyhez ragaszkodik. Ezért már nem normális?
2021. szept. 1. 16:38
 32/62 anonim ***** válasza:
20%
Most a kutya , holnap a gyerek! De buta vagy , kerdezo!
2021. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
17%
29 # a baj az , hogy senkinek sem kell semmit csinalnia! Erted? Senki sem idiota! Sem az aki allatokkal alszik sem az aki nem! Megkell erteni hogy nem egymashoz valoak!
2021. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
100%

"#27 Miért fognám rá a kutyára?"


Elotte ezt irtad

"Mit tennél ha csak a kutya választ el a teljes boldogságtól?"

Kerdezo ne szerencsetlenkedj mar! Vsak tudod mit irsz!

2021. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
100%

Továbbra sem reagáltál arra, hogy miért nem kerestek a lányodnak egy kutyás albit. Ha már neki lett véve, vállaljon is érte felelősséget.

Egyébként pedig egyetértek: rég meg kellett volna nevelni a kutyát. A szeparációs szorongás neki sem kellemes...

2021. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
85%
A másfél szobas lakas a tiéd? A ferfihez egyedül te koltoznel? A masik 2 lany marad a másfél szobasban, a kutya nem maradhatna ott? Vagy annyira ragaszkodsz a kutyahoz, hogy nem tudnal nelkule elni?
2021. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
78%

Csak a kutya? Frászt. Alapvető emberi értékek nem egyeznek nálatok. Meg logika és a hiánya...


Eleve: olyan pasival össze sem jövök, aki kihajítaná a kertbe a szobakutyát.

De ha már témánál vagyunk: alapvető elvárás, hogy foglalkozzon, gyakoroljon annyit a kutyával, hogy a kutya hallgasson rá. Pl. hogy le tudja tiltani a földre esett xilites süti felzabálásáról, ha én nem vagyok otthon, hogy rászóljak. Ha ennyi nem megy, szintén kuka.


"zavarja, hogy a kutya sokkszor velem alszik az ágyban" attól, hogy nem alszom a kutyámmal, ez is extrémen unszimpatikus.


De nagyon buta vagy te is.

A kutyád viselkedése problémás. Az alatt a 2 év alatt, amióta együtt vagy a faszival, már rég fel kellett volna ismerni és kezelni a problémáit. Simán, lelki törés nélkül meg lehet tanítani a kutyát arra, hogy:

- egyedül lenni nem para (szeparációs szorongás a gyanúm nekem is)

- a saját ágyában aludni milyen jó

- semleges legyen neki az, ha a gazdi nemi életet él (te magad írtad, hogy ilyen tapasztalata nincs a kutyának)

2 év alatt SEMMIT nem tettél, hogy a helyzet javuljon. Akármilyen kutyabarát vagyok, ez engem is lelombozna. Ne csodálkozz, hogy a pasid sem lelkes.

Lepasszolhatod a lányodnak, de a probléma megmarad. Attól függetlenül, hogy együtt maradsz-e a pároddal, kellene keresni egy házhoz járó oktatót és rendbe tenni ezeket.

2021. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
61%

Kedves Kérdező!

Nem olvastam el a hozzászólásokat.

Ha ez a kérdés komoly, akkor ne haragudj, de jobb, ha maradsz a kutyussal és nem rabolod a drága ember idejét!

Ha gondolod, bővebben is kifejthetem a véleményem.

2021. szept. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
100%
#38 mindketten rabolják egymás idejét! ...
2021. szept. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
94%
Kutyat valasztanam. Macskas vagyok, de igy is.
2021. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!