Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha csak a kutya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha csak a kutya választ el a teljes boldogságtól?

Figyelt kérdés

47 évesen, egy válás és egy zürös élettársi kapcsolat után végre megtaláltam az a férfit akivel boldog vagyok minden téren, illetve a 3 lányommal is jól kijön, akik közül kettő még velem lakik, egy kis, 1,5 szobás lakásban. . Szó volt az összeköltözésről, mivel már több mint 2 éve együtt vagyunk, és akkor hozzá költöznénk, mivel neki ott van a kertes ház. Viszont van egy kikötése, hogy ő nem szeretné ha a kutyám is jönne, ami lényegében a középső lányomé, csak most, hogy elköltözött, az albérletbe nem vihette, de alavetően is hozzám ragaszkodik jobban. Eddig megnyugtattam, hogy a lányom majd viszi magával, ne aggódjon. De most látom rajta, hogy a lelkesedése is alábbhagyott.

Létszi ne szídjátok, mint ahogy sok hasonló kérdésben, mert neki is volt kutyája, macskája is de nem bent, és nem akar 3 műszak mellett még kutyát sétáltatni, vagy idegeskedni, hogy mire jön haza, illetve zavarja, hogy a kutya sokkszor velem alszik az ágyban, így ő nálam nem is alszik sosem, meg a szex is csak nála lehet, mert a kutya végig ott sír az ajtóban.


2021. szept. 1. 14:25
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is benti a kutya. De azért az elég necces, hogy szex közben sír a kutya ... nálunk max akkor kapja fel a fejét, ha nagyon hangosak vagyunk.
2021. szept. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
39%

Nálam a csávó repulne nem a kutya.


Nekem 2 nyuszim van, ha a párom nem fogja elfogadni hat menjen... Pasi van a vilagon bőven, a nyuszijaim pedig már jó ideje velem élnek.


Bár nekem alap hogy én látom el a nyuszijaim, az én pénzem megy el rá. S tudják azért a helyüket.

2021. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
69%

Ha már most kiköt feltételeket,később mi lesz?

Nagy álompasi lehet,mit mondjak.Szóba se állnék olyannal,aki nem fogadja el a háziállatomat.

2021. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:
Sajnos azért sír, mert annyira mellettem akar lenni, viszont ilyenkor meg ki van csukva a szobából és be akar jönni. Normális pasit meg nehéz találni, mert a legtöbb csak kalandot keres, sajnos ezt a kálváriát végigjártam, és mikor megtudták, hogy 3 lányom van, egyből feképnél hagytak a társkeresőn. Ő viszont így fogadott el, és kimondottan fontos volt neki, hogy a lányok is elfogadják, nem iszik nem dohányzik, előbbi nálam külön jó pont, mert a volt férjem igencsak szerette az italt, emiatt váltam el tőle. Igazából nem bírálhatom érte, hogy nem akarja a kutyát, mert az ő háza, és rengeteget dolgozott, és dolgozik rajta még most is.
2021. szept. 1. 16:24
 25/62 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem kell összeköltözni.
2021. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
4%

#23

Miért te nem állítasz elé feltételeket azzal, hogy csak akkor, ha a háziállataid is mehetnek? Hogy lehet valaki ennyire idióta, hogy nyíltan önellent mond az elveinek? :D

2021. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
27%

"Normális pasit meg nehéz találni,"

Hat ez a pasi sem normalis! Olyan fura ez , 3 gyerek egy valas egy rossz elettarsikapvsolat utan rohansz bele a legujabb rossz kapcsolatba! Es rafogod a kutyara! Rohadt gaz!

2021. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
69%

26#

A kutya , ugy mint a gyerek a kerdezohoz tartozik! A kutya volt hamarabb! Mit gondolsz minden csak egy farok korul forog meg a farok ertekrendje korul? Ugyan mar......

2021. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
58%
Mert te mit gondolsz? Minden egy állat körül forog akit te önkényesen tulajdonítasz, mert olyan gyenge jellem vagy, hogy szerencsétlen állatokra akaszkodsz rá az érzelmi magányodban? A mindenkinek joga van a saját feltételeihez, senkit nem érdekel, hogy a kutya volt-e hamarabb vagy sem, de igazad van, a férfinak jobb lenne az ilyen idiótáktól távol tartania magát.
2021. szept. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
29%

29#

Jot rohogtem a butasagokon amit osszehordtal!

2021. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!