Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon helyes az intuícióm?

Figyelt kérdés

Hogy ne gyanakodjak rá, a baratom ajanlotta, hogy legyunk folyamatos telefonos kapcsolatban, ha nem vagyunk együtt. Csak sajnos az az érzésem, hogy ígyis megcsal, valahogyan, mert idönkent nagyon nyúzottan kerul a kamera elé.

Arra is gondoltam, hogy mikor otthon van, és en is otthon anyámnál, ö lehet, hogy beszel amit beszel velem, de eloson peldaul a szemközti tömbhazba, ahol lehet pont van nöje. Vagy valami szomszednö aki pont mellette lakik. Es akkor azt mondja, hogy megy a vecere es azalatt a 20 perc alatt megdönget valakit.

Azert gyanakszom rá, mert meselte hogy szerinte a ” szex az csak szex semmi több” , tehát hajlamos a kötetlen szexkapcsolatokra es sok is volt neki.

Na most az ilyen nem valtozik.

Es akkor gondolom mindenhol megtalálja a lehetöseget.



2021. szept. 3. 00:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem bízol a párodban, akkor keress mást, akiben meg tudsz bízni. Ha másban sem tudsz jobban, akkor menj pszichológushoz.
2021. szept. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Obsessed vagy
2021. szept. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Te nem vagy 100-as, nem való neked párkapcsolat. Nem ő fogja elrontani, hanem te az állandó gyanúsítgatással.
2021. szept. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

#2 Nem vagyok benne biztos. Egy olyan kapcsolatom volt (az első), ahol folyamatosan rettegtem attól, hogy a párom megcsal, így több, mint 10 évvel később is azt gondolom, hogy jogosan gondoltam ezt. Végül annyira nem bírtam, hogy én akartam vele szakítani, de azt mondta, hogy nem jogos. Aztán 2 nappal később mégis inkább szakított és még aznap összejött mással.


Soha többet a másik két kapcsolatomban nem voltam "féltékeny típus". A jelenlegi páromnál egyszer éreztem azt, hogy nem szeretném, hogyha egy csaj mellett lenne, 8 év alatt.


Szóval ez alapján nehéz megítélni, hogy pontosan a lánnyal van gond, vagy a kapcsolattal. De minden esetre jó lenne, ha utánagondolnál, hogy hány esetben volt ugyanez.

2021. szept. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

#4!


A volt feleségem iszonyatosan féltékeny volt, de a semmire. Annyira az agyamra ment, hogy már úgy voltam, ha lesz lehetőségem félrelépni, akkor megteszem, hiszen folyamatosan úgy viselkedik velem, mintha rendszeresen megcsalnám. Legalább a jó részéből is jusson nekem.

Végül nem léptem félre, hanem elváltunk.

2021. szept. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Hát ja, ha valaki félre akar kúrni azt így is, úgy is megoldja. Ettől még ne legyél annyira betegesen féltékeny hogy ha a pasid lemegy mondjuk a boltba akkor bevádolod, hogy aham biztos megcumiztattad a szomszéd csajt közben a liftben. Erős önbizalomhiányra vall, meg alá is fogja ásni a kapcsolatotokat.
2021. szept. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen féltékeny barátnőm. Folyamatosan féltékenykedett ok nélkül, majd félreszeretkezett a személyi edzőjével.
2021. szept. 3. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugodnál ha wc-zés közben is láthatnád a fejét?! :)
2021. szept. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Állandó fektekenykedes miatt lett vége a kapcsolatunknak. Ha telefonon beszéltem és női hang szurodott ki akkor már ment a hiszti, biztos a ku.vammal beszéltem meg ilyenek. Sok volt ez a dolog tőle ezért jobbnak láttam véget vetni.


Azt tudod gondolom hogy betegség a féltékenység!?

Menj pszichológushoz mert ez csak rosszabb lesz, ki kezelni nem fog de kezelhetővé tehető.

2021. szept. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak mellette erzed ezt mas pasi mellett nem akkor van alapja.
2021. szept. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!