Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor neki all kritizalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor neki all kritizalni meg azt sorolni mennyi baja van velem az ugy mit jelent?

Figyelt kérdés

Nem is tudtam hogy ő nem a pozitiv aproságokon van pl ugy tetszik a csajom ezert azert ugy szeretem ezert azert, hanem a negativ dolgokat sorolja hogy hosszu tavon ezt sem azt sem amazt sem bírná elviselni velem.


Ez a szemszög/nézőpont mit jelenthet?


Mondtam neki hogy szerintem aki valoban szeret az nem arrol gyűjt listapontokat hogy mi a sz.r a masikban hanem azt nézi hogy mi vonzza.



Olyan szinten kritizal hogy sajnos ez teljesitménykenyszert váltana ki bennem, holott sztem.pont forditva neki kéne bizonyitania hogy velem kapcsolatot akar egyaltalan es szeret es nem még hogy mindezt ő várja el aki kritizál utálkozik a kapcsolatban attol aki szimolan szeret nem kritizal eloterbe helyezi hogy talalkozhassunk egyutt lehessunk.

Es negativ gondolatokat kreál rolam mikozben en rola nem.

És még a negativ gondolkodasu szakitassal fenyegető várja azt hogy a másik változzon bizonyitson..?


Kezdek rámenni erre..


2021. szept. 4. 12:33
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

"14 pont hasonlot reagáltam!"


Szóval ezek szerint már túl vagytok a szakításon?

2021. szept. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Dehogy.nem szakitunk. En arra nem játszom. En arra vagyok kivancsi ő mit szeretne.


Jelenleg azon van hogy szerinte en nem birom a kritikat es nem nézek magamba. Folyamatos hibáztatás egyfolytában. Panaszáradat.

2021. szept. 4. 14:34
 23/41 A kérdező kommentje:

Ez van. Hagyom hogy ő irányitsa a dolgokat.

Ha szeret valoban, akkor ugysincs mitol tartanom.

2021. szept. 4. 14:35
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Helyedben nem gondolkodnék rajta. Exem ilyen volt, kritizált mindenért, a legkisebb hibáimba is belekötött. De én szerettem és vele maradtam, nem kellett volna. Végén már egy kedves szava sem volt hozzám. Mihamarabb szakíts vele
2021. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
100%ig biztos vagyok, hogy nem szeret
2021. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Ez kiderül úgyis.ha igen, ha nem.
2021. szept. 4. 14:46
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Csupán kíváncsiságból, de miért vesztegeted akkor az idődet rá?
2021. szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Valahol még hiszek vagy bízom abban hogy ...nem is tudom miben. A vágyaimban álmaimban meg ilyesmik.
2021. szept. 4. 14:52
 29/41 A kérdező kommentje:

Higy azok valoda valnak


Mert vannak dolgok amik reál pl esetleg elképzelhetetlenek is talán ugyan, csak épp az élet nem reális.

2021. szept. 4. 14:54
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

"Ez van. Hagyom hogy ő irányitsa a dolgokat.


Akkor most meg is válaszoltad a saját kérdésedet, vagyis hogy miért van veled.


Az ilyen férfiak ügyesen megtalálják az "áldozataikat" a megfelelési kényszeres, kapcsolatfüggő nőkben, akiket könnyen tudnak manipulálni, és akiknek - akár kora gyerekkortól látott hasonló szülői párkapcsolati minta, gyerekkori traumák, érzelmileg bántalmazó, mérgező családi közeg miatt, vagy bármi már okból - nincs annyi önbizalmuk és egészséges önértékelésük, hogy az első néhány figyelmeztető jel után dobbantsanak egy ilyen kapcsolatból.


Ha szeret valoban, akkor ugysincs mitol tartanom."


Szerinted ha valaki szereti a másikat, akkor így viselkedik vele?


Amikor így viselkedik veled, akkor szeretve érzed magad?

2021. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!