Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor neki all kritizalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor neki all kritizalni meg azt sorolni mennyi baja van velem az ugy mit jelent?

Figyelt kérdés

Nem is tudtam hogy ő nem a pozitiv aproságokon van pl ugy tetszik a csajom ezert azert ugy szeretem ezert azert, hanem a negativ dolgokat sorolja hogy hosszu tavon ezt sem azt sem amazt sem bírná elviselni velem.


Ez a szemszög/nézőpont mit jelenthet?


Mondtam neki hogy szerintem aki valoban szeret az nem arrol gyűjt listapontokat hogy mi a sz.r a masikban hanem azt nézi hogy mi vonzza.



Olyan szinten kritizal hogy sajnos ez teljesitménykenyszert váltana ki bennem, holott sztem.pont forditva neki kéne bizonyitania hogy velem kapcsolatot akar egyaltalan es szeret es nem még hogy mindezt ő várja el aki kritizál utálkozik a kapcsolatban attol aki szimolan szeret nem kritizal eloterbe helyezi hogy talalkozhassunk egyutt lehessunk.

Es negativ gondolatokat kreál rolam mikozben en rola nem.

És még a negativ gondolkodasu szakitassal fenyegető várja azt hogy a másik változzon bizonyitson..?


Kezdek rámenni erre..


2021. szept. 4. 12:33
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%

Egy működőképes párkapcsolatban az ember nem panaszkodik órákon keresztül a gyk-nak, hogy a párja ilyen meg olyan, hanem boldog. Ez, amiről te itt összevissza irkálsz, nem párkapcsolat, hanem egy hisztis kisfiú és egy csakazértis megmutatom hogy kellek típusú kislány kínlódása.

Ha jót akarsz magadnak, nem áltatod magad tovább azzal, hogy ez valaha jó lesz, mert nem lesz, és csak az idődet pazarlod.

De valószínűleg írhatunk akármit, te a saját fejed után fogsz menni, és próbálod menteni a menthetetlent.

DE, igenis baj, hogy állandóan kritizál. Normális kapcsolatban ilyen nincs. Ha a másikkal állandóan csak bajom van, akkor inkább nem vagyok vele. Ez a pasi idomítani akar téged és nem szeretni. De majd megtanulod. Az itt olvasottak alapján valószínűleg elég lassan és kínkeservesen fogod a magad kárán megtanulni, amit tegnap óta többen próbálunk megérteni veled.

2021. szept. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!