Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavar ha a párotok,emlegeti az ex barátnőit?

Figyelt kérdés

Csak mert az enyém azt csinálja .

Főleg mikor társaságba vagyunk, feljön egy téma, és elkezdi mesélni mi történt vele meg az exbarátnőjével. Egyre jobban kezd zavarni, mert ezzel kínos helyzetbe hoz a többiek előtt. Mikor kettesben vagyunk is szokott néha mondani egy-két sztorit, de inkább barátaink körében gyakori.

Azt szokta mondani, amit már lezárt neki annyiba maradt... de akkor meg miért mesél folyton róluk?

Sőt néha annyira belemegy a mesélésbe, hogy nem azt mondja volt barátnőm vagy exemmel hanem barátnőmmel.

Ez nagyon rosszul tud esni olyankor,pedig nem vagyok féltékeny típus egyáltalán.



2021. szept. 4. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te is mesélj az exeidről, majd hagyd el.
2021. szept. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja hát mesélnék én csak nincs mit. Ő az első kapcsolatom
2021. szept. 4. 14:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom még nincs túl rajta
2021. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 moozygoo ***** válasza:
100%
Mikor kettesben vagytok és beszélgettek, mond meg neki, hogy téged ez nagyon zavar.
2021. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Tudja, hogy ő az első kapcsolatod?

Mert ha nem, akkor szerintem találj ki te is meséket az "ex barátaidról", hátha akkor átérzi, ez milyen szar.

Ha tuja, akkor szólj neki, hogy zavar, ahogy a 4 - es mondja.

Aztán, ha erre bunkón reagál, vagy nem hagyja abba, akkor hagyd ott.

2021. szept. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy ha a párom ennyit beszélne az exeiről, én is agonizálnék rajta, hogy mondjam, ne mondjam, hogyan mondjam.


De mivel nekem jó pár kapcsolatom volt, sok jó sztori született és én is meséltem. Az akkori barátom meg ráförmedt, hogy hanyagoljam már ezt az állandó exezést, mert rosszul esik neki.

Elgondolkodtam, és elszégyelltem magam. Ha a sztori volt az érdekes, úgy meséltem, mintha egy ismerősömmel lett volna. Így megoldódott.

Ebből merítve, ha ilyen párom lenne, ezt tenném. Egyszerűen és határozottan.

2021. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Én elmondtam a páromnak hogy vegye már magát észre, hogy amugy az exe senkit nem érdekel, és mindenki csak udvariasságbol hallgatja azt, amit már tizszer is elmondott nekik..nézze ahogy bamba képpel csak bólogatnak, hogy aha aha..



Amugy párombol fokozatosan kopott ki az exe szoval engem nem zavar.

Eleinte meg is értettem. Persze, hogy mindenkiben nyomot hagy a volt kapcsolata.

Kesobb már folyamat miattam volt kiborulva es nem az exe miatt. Szoval onnanstol, hogy szerelmes volt belém, már én voltam a gondolatai.

2021. szept. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
6. Ezt en is szoktam, hogy en is ugy mesélek mint csak egy ismerősről :D
2021. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!