Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdésem azokhoz szólna, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem azokhoz szólna, akik olyan férfinak lettek a párja, akinek van gyereke egy korábbi kapcsolatából. Hogyan jöttök ki a gyerekkel, volt párjával?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit, egy 10 éves kislány édesapja. Az exével 3 éve mentek szét. Nagyon kedveljük egymást, szeretnénk is megpróbálni együtt, de elmondása alapján az exe nem egy könnyű eset. Jó viszonyban vannak a kislány miatt, de elmondta, hogy valószínűleg nehezen fogadná el, hogy a kedvesem már talált párt magának, az ex pedig még nem. Akik ilyen helyzetben voltak, elmesélnétek, hogy hogyan viselte az ex, hogy képbe kerültetek?

2021. szept. 5. 15:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
5-ös, tehát csak szüzekkel lépsz kapcsolatba? Vagy mit jelent számodra a "használt" kifejezés? Idióta...
2021. szept. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Az utcájukba se mehetsz be? Mert...? Megver, vagy mi lesz? Kit érdekel, mit hisztériázik?
2021. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
3 év után az ex véleménye érdekli????? Menekülj!!!
2021. szept. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk ez egyszerű volt. A feleség akart válni, én a bontás jogerőre emelkedése után 2 évvel kerültem képbe. Ezek után az ex véleménye rólam: 'büdös k...., elvette a férjemet, most meg a gyereket is el akarja venni.' A tények a gyerekkel kapcsolatban: végtelenül elkényeztetett, a realitásoktól messze elrugaszkodott 17 éves lány volt, amikor megismerkedtünk.Tisztáztuk, hogy nem kell szeretnünk egymást, ugyanakkor sok dologban tudnék segíteni neki, ha hagyná és elviselem egy szó nélkül, ha 'köpköd' rám. De azt is elmondtam, hogy ez az állapot csak a 18. szülinapig tart, utána habozás nélkül 'visszaköpök'. Nagykorűsága után nem sokkal egyszer kiprovokálta a 'visszaköpést', utána akár hányszor jött az apjához, én azonnal vettem a telefonom, kulcsom és elmentem.Ha egy hétig maradt, akkor én is egy hétig maradtam máshol. Beletelt több, mint egy évbe, mire felfogta, hogy ebben a kapcsolatban ő az, aki nem volt OK, változott a viselkedése, már igazán jóban vagyunk. Ex véleménye: 'büdös k...., elvette a férjemet is és a gyereket is.' Konklúzióm: egy exszel nem szabad törődni, maradj korrekt, támadhatatlan, de egyébként egyik füleden be, másikon ki. És igen is a kapu előtt állnék meg a kocsival, hogy a gyerek ki/be szállhasson.:)
2021. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Menekülj, sosem tudod magatokról lerázni az exet...
2021. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

7esnél a pont. Fogadd meg a tanácsot!!!

Ja meg még úgy is lehet fordítani : "ha exem bedühödik új párom miatt akkor gyereken keresztül fog bosszút állni így félek kapcsolatba lépni. Első konfliktusnál dobni foglak mert gyerekem fotosabb"

2021. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!