Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz a helyzet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz a helyzet? Vagy normális? LENT

Figyelt kérdés

Vanegy 19éves gyerek...én 14 vagyok...eléggé belém van "esve"ahogy egy 19évesnek való...viszont énis kedvelem:)

és arrólis volt már szó(nem szószerint hanem viccesen vagy nemis tudom ...titokzatosan..)hogy ha találkozunk(mert nemitt lakik)akkor talán elvenné tőlem a szüzességem...

de nem egy perverz meg pedofil gyerek( x'D )eléggé normális....

mit gondoltok erről?

Köszi előreis


2010. aug. 30. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy csak a szexre kellessz. Ne legyél naív :)
2010. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

először is tanulj meg fogalmazni.

mi való egy 19 évesnek? a szex.. igen.. tőled mást nem akarhat, szerintem legalábbis.

L18

2010. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
persze eljátsza hogy tök normális, kedves, jófej, megbízható, és miután megvolt az eksön (még majd azt is bemeséli neked, hogy az elsőnél nem kell védekezni), többet nem hallassz felőle
2010. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy akkor add oda neki. Ahogy elnézem úgyis el kell kezdened a szexuális életed, mert másra nem nagyon tudsz majd támaszkodni később.
2010. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se higgy neki fenntartás nélkül. Mit tennél, ha egy korodbeli ismerős akarná azzal kezdeni, hogy elveszi a szüzességedet? Maradna foga?:D
2010. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*kellesz

Most nézem... :D Első voltam.

2010. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!