Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális egy kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve együttvagyok a nagy szerelmemmel.

Tökéletes volt minden az elején( meszokott dolog ugyebár)

Aztán mostanában kezdődtek a dolgok..

Nagyon szeretjük egymást látszik rajtunk minden megtesz értem én is érte...

Viszont, tudom a tetteket kell nézni nem a szavakat... de úgy gondolom legalábbis én hogy a szavakra is lehet adni

Már nem annyira becézget, lazán eltud úgy aludni hogy veszekedtünk (régen ha kellett hajnali 4-5ig beszéltük a kis dolgokat is) de most ezeket teljesen nem látom rajta

(Szexuális életünk is csökkent picit heti 2-3x, régen ez a napi adag volt de tudom ezek is változnak ezekkel még nincs is problémám!!)

Kicsit mintha kezdené feladni, vagy tudom is én🤷‍♀️

Ha ezeket említem neki akkor én egyből hisztizek...

Nem tudom már mit tegyek.

Az eszem azt mondja hagyjam rá, elhidegült már tőlem, lépjek túl rajta.

A szívem pedig foggal körömmel harcol érte és mindent megtennék hogy fenntartsam a kapcsolatunk..

Mit tennétek a helyemben?

Én 24 párom 32éves.



2021. szept. 8. 22:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Befejezném az állandó f.kodást és inkább azzal foglalkoznék h egészséges legyen a kapcsolat.
2021. szept. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
gyorsan elhidegült tőled.ezt kár erőltetni....
2021. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Kezd belekényelmesedni a kapcsolatba. Sajnos, sokakkal megesik.
2021. szept. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Az eleje a beetetés. Most már megvagy, ő nem erőlködik, biztos a kapcsolat.
2021. szept. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
“Egy nőért minden nap meg kell küzdeni/ a férfit mindig el kell csábítani.”
2021. szept. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#5 ez így igaz. Ez részemről meg is van. Fehérneműk szexbody stb stb

Tényleg lehet kezd belekényelmesedni a kapcsolatba. Csakhogy az én türelmem is véges. Fiatal vagyok még vannak elvárásaim, igényeim amik nem mindig (RITKÁN) vannak mostanába előtérbe helyezve.. sajnos

Adok neki időt meglátom milesz, ha nem változik akkor kénytelen leszek lépni és picit önző lenni..

2021. szept. 9. 13:45
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

ez nem beetetés volt, szimplán az emberek nem mindig azzal jönnek össze akibe bele szeretnek..

sokan a megtetszik alapon választják a párt aztán amikor megszokja az ember az új ruhát akkor már nem ugyan az..

2021. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Kár a játszma, kérdező, keress egy olyat, aki nem csak azért van veled, hogy legyen valakije. Csak húzod az időd.
2021. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem biztosnak érzi a heyzetét.De tudod régen rossz ha valakivel játszmázni kell a figyelemért.Keress valaki mást…
2021. szept. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is keress olyat, akit érdekelsz, mert ez le fog lépni, ha jön olyan csaj neki.
2021. szept. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!