Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz az, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz az, hogy a párom akivel együtt élek Karácsonykor elutazik a gyerekeivel (akik 2 hetente vannak nála) és engem nem visznek, mert állitólag nem férek bele a büdzsébe?

Figyelt kérdés
Nem inkább velem kéne elutaznia kettesben?

2021. szept. 12. 18:52
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
74%
Nem szabad gyerekessel kezdeni. Neked ő a mindened, neki a gyerekei. És ez így normális, de ezért nem szabad.
2021. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
24%
Nem az ex feleseg, haho! Hadd legyen mar Karacsonykor csak a gyerekeivel.
2021. szept. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
24%
Van oka annak hogy nem visznek
2021. szept. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon gáz, kivágnám a fenébe.
2021. szept. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, szerencsére csak a "párod", nem kell válni papíron, nincs közös gyereketek. Tiplizzél, minél előbb. Én pl. úgy szervezném, hogy már nem találna a közös lakóhelyen, mire hazaér.

De tényleg, ő a legjobb, akit találhattál?

2021. szept. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:

Helyesbítek;

Karácsony után utaznak el a gyerekeivel, előtte együtt leszünk négyen.


3 éve vagyunk együtt , de csak nem rég óta élünk együtt. Mindenestre nagyon rosszul esik, h engem nem visznek, bezzeg ha én lépnék le a párom nélkül , akkor azt mondaná , h ez nem egy működőképes kapcsolat..


Szóval most úgy érzem, h erre kell számitanom a jövőben is, h ők majd hárman engem lepasszolnak ha épp.nem lesz rám szükség

2021. szept. 13. 10:20
 17/53 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval most úgy érzem, h erre kell számitanom a jövőben is, h ők majd hárman engem lepasszolnak ha épp.nem lesz rám szükség"


Igen, erre írtam én ,hogy ez előrevetíti a jövőt. A döntés a Tied.

2021. szept. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
90%
Nem a "csaja", együtt élnek. Nekem is rosszul esne.
2021. szept. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
59%
Megadjam az exférjem elérhetőségét? 😅 Neki a pár hónapja megismert barátnői simán fontosabbak mint a gyerekei, ő inkább a gyerekeket nem viszi, a nőit pedig igen. Kitűnő páros lennétek!
2021. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:

19#

Mi nem pár hónapja ismerjük egymást, hanem együtt élünk.

A gyerekei pedig minden második héten vannak nálunk.

2021. szept. 16. 20:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!