Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz az, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz az, hogy a párom akivel együtt élek Karácsonykor elutazik a gyerekeivel (akik 2 hetente vannak nála) és engem nem visznek, mert állitólag nem férek bele a büdzsébe?

Figyelt kérdés
Nem inkább velem kéne elutaznia kettesben?

2021. szept. 12. 18:52
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

Update

Most ismét elutaznak nélkülem 1 hétre Afrikába

Ismét kiakadtam, de ő annyival elintézte, hogy igéri ez az utsó ilyen alkalom , h én nem megyek...

Persze utólag felajánlotta, h menjek, de csak mert nyilván tudja, h így már nem fogok

2022. febr. 4. 23:12
 42/53 anonim ***** válasza:
69%

Leckêztesd menny el velük bírd ki a komédiát.Készítsd elő a terepet és az első adandó alkalommal miután haza jöttetek lép be

Ne tűr tovább.Te csak egy pótlék vagy a pasi életében ami finoman fogalmazva undórító

Keres egy kapcsolatot ahol megbecsülnek!

2022. febr. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
100%
Én meg arra tippelek, hogy azt várja, hogy lelépj, csak nem meri a szemedbe mondani. Aki ilyen megalázóan viselkedik a "párjával", az biztosan csak kényelemből van veled. A második ilyen utazásnál le kellett volna lépj, de gondolom jól vagy tartva a hétköznapokban. Ne hitegesd magad tovább, soha nem leszel az első helyen az életében, sőt inkább arra készülj, hogy le leszel cserélve. Ha mindig elhiteted magaddal, hogy ez lesz az utolsó, csak magaddal cseszel ki. Ő ugyanis az a típus, aki csak ígérget, de nincs is szándékában betartani. A helyedben, én összeszedném a maradék önbecsülésemet és mire visszajönnek, lelépnék.
2022. febr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
25%
Szeptemberben karácsony miatt balhézni.....
2022. febr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
100%

"Állitása szerint neki társ kell, de engem nem kezel úgy"

Itt van a kutya elásva.

2022. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekei 14, 18 évesek? Mert akkor te vagy az a kérdező, akinek beszólogatnak a párja gyerekei, és a párja nem tekint rá társként, mert nem tartja érett nőnek. Illetve ott nagy a korkülönbség is ha te vagy az a kérdező.


Nézd, ha te vagy, a beszólogatásnál az előzményeket nem tudjuk, és azt sem hogy milyen beszólás, de szerintem úgy, hogy együtt éltek már x ideje, és 3 éve vagytok együtt, és még mindig csak ígérgeti, hogy majd a következőnél. Háát egy ilyen kapcsolatra közös jövőt hogy lehet alapozni? Arról nem is beszélve, hogy úgy választanak nyaralási helyszínt, hogy neked az megfizethetetlen, magyarán ha mennél, és saját zsebből, mert a párod nem fizeti, akkor miért nem olyan helyszínt választanak belföldön, vagy Angliába. Manapság már egy fapados olcsó, és apartmanokat is lehet úgy választani hogy aközött is van olcsó, és biztonságos, helyileg szintén biztonságos.


De az, hogy azt mondja, hogy neki társ kell, és téged nem kezel úgy, nem épp szerelemre vall.


Nem is értem hogy bírod ezt így, ahelyett, hogy keresnél egy igazi társat, aki egyenrangú partnernek tekint, és nem egy hétvégi gyereknek akit a szülője passzolna.

2022. febr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, együttéltek-e, milyen mélységű a párkapcsolatod. Jó kapcsolatban vagy-e agyerekekkel.


Hanem férsz bele a “büdzsébe”, akkor családon kívül tart, nem kötődik szorosan, nem tervez veled.

Nem akar veled foglalkozni azüdülés alatt, csak a gyerekeire akar koncentrálni.

2022. febr. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
19%

A legtöbb férfinál nem a saját vyerek az első, mert meg akarja tartani a nőt,

Az általános, hogy a nőt viszi, és nem a stácait.

A nök többsége ugyanis szereti kitúrni a férj gyerekeit, minél kevesebbet legyenek náluk.

Nekem ez a tapasztalatom széles családban és ismeretségi körben.

Az egyik odáig fajult, hogy a férj gyerekei doha nem mehettek föl egy kávéra sem, higy az apjukkal beszélgessenek, ha telefonon beszélgettek, párhuzamosan ment a huszti. Az ilyen szr ember. És nagyon sok ilyen gyáva, gerinctelen “apuka” van.

És olyan nő, aki hisztizik, mert apuka a srácaira akar koncentrálni.

Az elintézési mód elég falsnak tűnik. De a körülményeket nem ismerjük.

Vajon le lehet-e ükni Kérdezővel, hogy: kedvesem, idén karácsonykor csak a srácokkal megyek üdülni. Gyorsan szállnak évek, mindjárt felnőnek. Szükségünk van ilyen közös élményekre.

Megértetted volna?

Miért kellett neki az utolsó pillanatban közölnie? Nem lehet, hogy nem akart vitát, hisztit, nem bízott abban, hogy megérted?

Hát így megjerülz, a büdzsére hivatkozott.

Talán nem akarta, higy a kívánságaiddal elvond a figyelmét a gyerekeitől. Velük aludni, kirándulni, beszélgetni, hancúrozni, játszani.

Nem akart hozzád alkalmazkodni, téged szórakoztatni.

Teljes időt akart.

Ezt vagy felfogid és bölcsen tudomásul veszed, vagy nem sok jövöt jósolok neked.

2022. febr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
75%
Megkerült
2022. febr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
100%
Együtt laktok, de nem vagy családtag.
2022. febr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!