Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar ha a párom nélküle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BadKiwi kérdése:

Miért zavar ha a párom nélkülem érzi jól magát?

Figyelt kérdés
A párom nemrég lett egyetemista,így távkapcsolatba kerültünk. Zavar hogy amig ittvolt velem és bulizni mentünk sose érezte jól magát,most pedig amint elkerült egyetemre csak azt hallom,hogy ilyen jó buli volt,meg milyet jót iszogattak. Amikor felhív akkor is csak azt hallom, hogy beszélget egy haverjával és röhögnek.

2021. szept. 15. 00:55
 1/8 Only a man ***** válasza:
37%
Egyszerű. Nem szeret már, csak megszokásból van veled több mint valószínű. Szerintem hamarosan szakítani fog. Ott végre önmaga lehet, egyedül, a saját kis körével, és örül, hogy egyedül van.
2021. szept. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Féltékeny vagy
2021. szept. 15. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Ő ilyen "mindenkiié vagyok, de senkié sem. Nem akarok megállapodni" személy.
2021. szept. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Féltékenység, alacsony önbizalom és valószínűleg a pároddal se túl jó a kapcsolat, bizalmatlan vagy.
2021. szept. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Unalmas vagy neki.
2021. szept. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagy neki jó. Nem tudja elengedni magát, ha ott vagy. Lehet,hogy van is oka.
2021. szept. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
El kellene vele menned bulizni , és làtnàd, lehet visszafogod , passz
2021. szept. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
En nem tudnek ilyem pasival egyutt maradni. Most kezdte egyetemet,folyamatosan bulikazik,pialgat,aramlanak a nok korulotte ki tudja mit csinal.Alapbol az egyetemi elet olyan kivagyi attitudot ad, elhiszi magarol az ember,hogy nagy valaki lesz egyszer stb.En is voltam egyetemista ,tudom hogy cserelodtek a parok,mi ment egyik -masik buliban stb.A regi parok is felbomlottak es igy tovabb. En nem birnam ezt.. Nem valo kezdo egyetemistanak kapcsolat..esetleg mar vegzes elott megkomolyodik,de elso 1-2 ev KO.
2021. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!