Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hatalmas elutasítással mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas elutasítással mondta, hogy kizárt, hogy megadná a face jelszavát. Így házasság?

Figyelt kérdés

Mégcsak nem is az hogy nem adná meg, de ahogy azt mondta, igazábol azon hűltem el.


Hatalmas "elánnal"ááá kizárt, soha, talán azt is mondta, senkinek.


Meglepett hogy olyan szintű ellenállása van mintha vmi terroristát vagy nem is tudom kit kérdeztem volna mintha vmi eget rengető titkolni valója lenne.


Kérdeztem is miért, de elüti sima közhelyekkel, hogy az csak rá tartozik meg ilyesmik.


Kérdeztem azt is mert ugyan mit lehetne találni akkor a dolgaiban, ami hű de bazi nagy "állami"titok.


Itt bagatelizálóan válaszolt hogy sak a saját átlagos dolgai (nem rémlik pontosan mit mondott, de ilyesmit)


Nos azért elég komoly a kapcsolatunk(vagy nem is tudom mennyire.., de tegyuk fel hogy nagyon komoly), neha azert családalapítás is téma, meg ez meg az.., de szóval:


Létezik olyan házasság ahol a feleknek egymással szemben magas szintű titkaik vannak amit KIZÁRT hogy egyszer is megmutatna, es HATALMAS, védett titkok?


Szoval mint kb a filmekben hogy ha kínoznák se mondaná el. Valahogy ilyen szintű volt a reagálása..


Nekem ez is fura, meg szoval még nem voltam házas, de ez normális lenne házasságban..?



#titkok házasságban egymás előtt
2021. szept. 16. 21:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
61%

Tök jó, hogy a #30 kommentedben végre a lényeget is elárultad🙄Ez alapján már régen dobtam volna a pasit, tehát az eredeti kérdésed fel se merülne.

Az eredeti kérdésedre válaszolva pedig, soha nem kérdezném meg senkitől, és soha nem adnám meg senkinek én se. Ha véletlenül megkérdezném (ez nem fordulhat elő),és nem háborodna fel, sőt, azonnal, szó nélkül megadná, elgondolkodnék a szakításon. Számomra ez azt jelentené, hogy semmilyen mértékben nem tart igényt privát szférára és ezt fordítva is el fogja várni. Jön majd velem minden alkalommal családhoz, barátnőkhöz, meg sz.rni is együtt járunk majd. A barátait meg szó nélkül szembeköpi, vagyis nem megbízható. Hiába nem feltételezi, hogy azért kérem, hogy belenézzek a beszélgetéseibe(amúgy mi másért kérhetem?), ott van, hogy megtehetem bármikor, vagyis lesz.rja, hogy neki bizalmasan írnak valamit, simán kiadja 3.félnek(vagyis nekem.)

2021. szept. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
92%

Ennek a kapcsolatnak semmi értelme. Bizalom 0, nem ok nélkül.

Most már hiába adja meg. Tudja, hogy gyanakszol, mindent kitakarít.

2021. szept. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
48%

#41. szerintem mondjuk ez meg a másik oldal.


Én megbízom annyira a páromban, hogy tudja a jelszavaimat, bankkártya, telefon pinkódjaimat. Néha ha vezet és diktálja, akkor én szoktam válaszolni a "nem titkos" hétköznapi kommunikációs helyzetekben az ő telójáról az ő messengerében (pl. mikorra értek haza, mikor beszéljünk stb.).


Soha nem szoktam visszagörgetni, hogy megnézzem a korábbi beszélgetéseket vagy másik beszélgetéseket, mint amit kifejezetten kért a párom.


Az, hogy te rögtön szakítanál, mert a párod majd ellenőrizgetni fogja a messengeredet, ha megadod a jelszót, nagyon erős.

2021. szept. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
66%
8 éve élek kapcsolatban és SOHA AZ ÉLETBEN nem adnám meg a jelszavam a páromnak. Nem csaltam meg, nem csaptam be, semmi ilyesmi nincs, egyszerűen hányingerem van attól, ha valaki turkálni akar, ha pedig emiatt gyanakodna és kétségbe vonná a hűségemet, repülhetne is a fenébe. De elméleti dolog, mert nem tesz ilyet. :)
2021. szept. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
62%
Én tudom a férjem jelszavát és én is az övét. Levelezés, bank, telefon stb. Mégis, SOHA SEM kutakodunk a másik beszelgetéseiben, levelezésében. Na ez a bizalom.
2021. szept. 17. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:
Igen ilyesmkrol van szo
2021. szept. 17. 07:03
 47/66 A kérdező kommentje:

A párom egybol tudta h nem kutakodas miatt kérdeztem. Ez fel se merult. Hanem csak a gesztust.


Ez olyan kerdes ia volt egyben hogy vezethetném e a kocsiját. Á ez is kizárt.

2021. szept. 17. 07:05
 48/66 anonim ***** válasza:
74%

"Plusz közös face oldalba egyszeruen bele se akar menni véletlenül sem."

Hány éves vagy? 15? Értelmileg tuti nem több.


Nekem pl képernyő zár van a telómon, laptopomon jelszó, és senki se tud belépni rajtam kívül. Soha. SOHA nem adnám meg a jelszavaimat a barátomnak.

Nem csalom meg, nincsennek ritkaim, de ne turkáljon az én cuccaim között. Semmi köze hozzá mik vannak a telómon.

Egyszer régen elöl hagytam a telóm, és elolvasta a messengeres üzijeimet. Volt amit direkt olvasatlanba hagytam, nem mentem rá, mert nem akartam visszaírni az illetőnek (haverkodó unalmas munkatárs). Tagadta a dolgot, azóta jelszavazok.

Ha megpróbálná feltörni, szakítanék is. De lehet meg is verném.

2021. szept. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 A kérdező kommentje:

A privatszferankat tiszteletben tartjuk.

Pl nézte azt is hogy gyk zom. De nem olvasott bele.

Nekem is neha mutatja h tesojával csetel no para, de én se olvasok bele.

Viszont ha pasikkal irogatok (akiknek tetszem)az egészet átotvasta a-z. De már leállt erről.

Nekem ő meg se mutatná ha csajokkal irogatna.

2021. szept. 17. 07:21
 50/66 A kérdező kommentje:

Talán mint 45 nél.

Ilyesmire gondoltam h házasságban ez lenne a normalis. Azzal akinek az "életem adom" azzal szemben fura nekem hogy állami titkok vannak amiket körömszakadtáig is titkolumk a saját párunkkal caaladtagunkkal szemben akivel jobb esetben egy egesz eletet elunk le.

2021. szept. 17. 07:23
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!