Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik voltak a legdurvább dolgok, amiket elnéztetek a barátotoknak?

Figyelt kérdés

Csak néhány példa saját ismeretségeimből:


Az exnek előttem volna egy pasija, aki jóképű volt, de nettó szerencsétlen.


6,5 év 1200km-es távkapcsolatban voltak, és kb 2 év után nem is szexeltek, mert a fiú "impotens" lett.


De aztán végül a saját, 19 éves, azaz 20 évvel fiatalabb mostoha húgával lépett le a srác, és akkor hirtelen elmúlt az impotencia.


De ez nem volt baj, el volt neki nézve. Mint ahogy a depressziója, a szorongása, a 10 centis farka, a céltalansága is. Igaz meg tudta adni a nőnek ami igazán fontos, azaz ERŐS érzelmeket.


Ennek az egyik alapköve a jó kinézet, mivel az ember lánya erre nagyon érzékenyen reagál. Egy jóképű és magas férfi szerencsétlensége igazán erős érzelmeket tud kiváltani a nőkből. Egy középcsúnya férfi és nem magas szerencsétlensége pedig megvetést.


Az is el volt nézve a fószernek, hogy vett egy 10 milliós hondát és az első héten totálkárosra törte. Beadagolta a csajnak, hogy ez MIATTA történt, mert rá gondolt, és a csaj elhozatta a kocsit magyarországra, és itt a SAJÁT pénzén megcsináltatta és eladta és a pénzt visszaadta a gyereknek.


Nyaralni is vitte a szerencsétlent éveken keresztül de sosem szexeltek. De ez nem volt baj.


Amikor én jártam ezzel a nővel, minden erről a csávóról szólt, és akkor telt be a pohár, amikor karácsonykor az anyja is elkezdett áradozni a csávóról, hogy ő egy jó ember volt.


Kiosztottam őket, hogy szopják le akkor a jóképűt, és remélem hogy még több nyomorúságot csinál majd nekik, és majd neki köszönhetik hogy sosem lesz unoka, mert a kedves lányuk nem képes elszakadni tőle és emiatt senki sem lesz neki jó már, mivel lassan 40 éves és SOSEM fog kelleni olyan vonzó férfiaknak amilyet ő akar. Mert azok a férfiak is a legjobbat akarják maguknak, és emiatt a fiatal lányokkal fognak elmenni, mint ahogy a szemük fénye is tette.


2021. szept. 18. 14:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
98%

Most akkor neked az fáj, hogy nem vagy elég jóképű ahhoz, hogy tönkretegyél nőket? Vagy nem értem, min sírsz.

Az én 165 magas, nem túl jó képű exem is elcseszte az egész életemet. A gyerekem apja, nem utálhatom. Ez nem a külsőségektől függ, hanem a kettejük közötti kapcsolat intenzitásán.

2021. szept. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 A kérdező kommentje:

hát figyi ennek a nőnek megállt a menstruációja vagy 3 évre


én megdugtam és másnap megjött neki


de addig ő megnézett egy csomó youtube videót, kipróbált egy csomó diétát, csak éppen egyik sem oldotta meg a helyzetet


szakitás után elkezdett ugatni hogy én nem segitettem neki semmit, ezt a problémáját is ő oldotta meg magának.


hát oké

2021. szept. 18. 14:30
 13/65 anonim ***** válasza:
93%
Nem gondolom, hogy a veled való aktus hozta meg a menstruációját. Én évek óta nem szexelek és van menstruációm. Ha nem lenne, nem egy dugás hozná meg. De mindegy is, látom kicsit be vagy kattanva.
2021. szept. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 A kérdező kommentje:

látszott rajta végig az a kinlódás meg keserűség, hogy a barátnőinek mind menő "sikeres" pasijai vannak, neki meg egy random gyerek, akivel nem lehet megjelenni.


persze értem én hogy úgy érezte hogy neki JÓ pasi jár, csak igy 40 felé nem tudom mire fel ez az elvárás.


A jó pasik is a legjobbat akarják maguknak, és ők aztán megtehetik.


És nem érdekel hogy nem leszek PC, de ha a nőknek magas jóképü férfi kell, akkor a férfiaknak meg fiatal csinos nő.


nem én találom ki a szabályokat. Én csak kidolgoztam a belem, hogy megkerüljem őket. Kidolgozhattam volna azért is a belem, hogy megfeleljek a szabályoknak (kondi), de sajnos nem.

2021. szept. 18. 14:36
 15/65 A kérdező kommentje:
Neki nem volt. Szex után reggel lett.
2021. szept. 18. 14:37
 16/65 anonim ***** válasza:
100%
És biztosra tudod, hogy az menstruációs vérzés volt.
2021. szept. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
99%
Az a durva, hogy amikor egy nő leírja, hogy sorozatosan rosszul választ, mindenki leírja neki - jogosan -, hogy talán benne van a hiba. De itt vagy te, szerinted mások a hibásak mindenért.
2021. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 A kérdező kommentje:
nem néztem meg közelről, de gondolom ha egy nő azt mondja, hogy "baz megjött", akkor tudja miről van szó
2021. szept. 18. 14:46
 19/65 anonim ***** válasza:
100%

"nem néztem meg közelről, de gondolom ha egy nő azt mondja, hogy "baz megjött", akkor tudja miről van szó"


Meglepődnél! Van, aki azt sem tudja, hány lyuk van a lába közt.


De ő sem tudhatja, hogy az volt, vagy nem, pláne 3 év kimaradás után. Nem maszturbált? Azzal nagyobbakat lehet élvezni, mint pasival, és elég hihetetlen, hogy egy farkinca beindított egy hormonális folyamatot.

2021. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 A kérdező kommentje:
40 felé már máshogy zakatol a gépezet
2021. szept. 18. 14:51
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!