Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik voltak a legdurvább dolgok, amiket elnéztetek a barátotoknak?

Figyelt kérdés

Csak néhány példa saját ismeretségeimből:


Az exnek előttem volna egy pasija, aki jóképű volt, de nettó szerencsétlen.


6,5 év 1200km-es távkapcsolatban voltak, és kb 2 év után nem is szexeltek, mert a fiú "impotens" lett.


De aztán végül a saját, 19 éves, azaz 20 évvel fiatalabb mostoha húgával lépett le a srác, és akkor hirtelen elmúlt az impotencia.


De ez nem volt baj, el volt neki nézve. Mint ahogy a depressziója, a szorongása, a 10 centis farka, a céltalansága is. Igaz meg tudta adni a nőnek ami igazán fontos, azaz ERŐS érzelmeket.


Ennek az egyik alapköve a jó kinézet, mivel az ember lánya erre nagyon érzékenyen reagál. Egy jóképű és magas férfi szerencsétlensége igazán erős érzelmeket tud kiváltani a nőkből. Egy középcsúnya férfi és nem magas szerencsétlensége pedig megvetést.


Az is el volt nézve a fószernek, hogy vett egy 10 milliós hondát és az első héten totálkárosra törte. Beadagolta a csajnak, hogy ez MIATTA történt, mert rá gondolt, és a csaj elhozatta a kocsit magyarországra, és itt a SAJÁT pénzén megcsináltatta és eladta és a pénzt visszaadta a gyereknek.


Nyaralni is vitte a szerencsétlent éveken keresztül de sosem szexeltek. De ez nem volt baj.


Amikor én jártam ezzel a nővel, minden erről a csávóról szólt, és akkor telt be a pohár, amikor karácsonykor az anyja is elkezdett áradozni a csávóról, hogy ő egy jó ember volt.


Kiosztottam őket, hogy szopják le akkor a jóképűt, és remélem hogy még több nyomorúságot csinál majd nekik, és majd neki köszönhetik hogy sosem lesz unoka, mert a kedves lányuk nem képes elszakadni tőle és emiatt senki sem lesz neki jó már, mivel lassan 40 éves és SOSEM fog kelleni olyan vonzó férfiaknak amilyet ő akar. Mert azok a férfiak is a legjobbat akarják maguknak, és emiatt a fiatal lányokkal fognak elmenni, mint ahogy a szemük fénye is tette.


2021. szept. 18. 14:03
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 A kérdező kommentje:

tisztában vagyok vele, hogy nem minden himnemü számit férfinak a nők szemében


ez kicsit olyan mintha mi férfiak mondanánk azt nagyon bújtatott módon és tetten érhetetlenül, hogy aki 60 kiló és 30 év feletti, az nem nő. Mert nekünk is csak a legjobb kell.


És ahogy a nőknek is a jó kiállású, általában magas és jóképű FÉRFI kell, így a férfiaknak is a fiatal csinos nők.

2021. szept. 19. 11:13
 52/65 anonim ***** válasza:
100%
Leszámítva, hogy rengeteg alacsony férfi is boldog párkapcsolatban él. És nem jóképűek is. Veled a beteg agyad miatt van a baj, azt nem tudjuk, hogy milyen magas vagy és hogy nézel ki, de nem is érdekes, mert elég jól bemutatkoztál.
2021. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, momentán nekem nagyobb párkapcsolati sikerem van mint a legtöbb kedves rendes, de jelentéktelen kinézetű pacáknak


őket hivják a nők "unalmasnak"


persze ezek a fószerek is jól jönnek, ha nyitni kell a pénztárcát meg ha kell az anyagi biztonság

2021. szept. 19. 11:43
 54/65 A kérdező kommentje:
meg mondjuk amikor a magas jóképű által csinált gyereket kell eltartani ;)
2021. szept. 19. 11:43
 55/65 anonim ***** válasza:
95%

Én egyedül tartom el azt a gyereket, akit a 165 centis, nem túl jóképű exem csinált, akibe halálosan szerelmes voltam. Sorry to burts your bubble, de nem a magasságon meg jóképűségen múlik, hogy egy nő szerelmes-e beléd vagy nem, vagy mit tesz meg neked/érted.

Nyilván te csak az alja proli rétegnél próbálkozol, ezen nem is látsz túl. A nők többsége köszöni szépen, eltartja magát és nem kell neki nem tetsző pasi azért hogy kinyissa a pénztárcát.

De te sem kellesz senkinek, mint a kérdésedből, panaszodból látom, ne tettesd itt hirtelen, hogy milyen izgalmas pasi vagy, másokkal ellentétben.

2021. szept. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 A kérdező kommentje:

megint a nagy mindentudás....


nem ismersz.


én is le tudok irni bármit rólad, csak ugye ha egy nő irja le, akkor az igaz, ha meg egy himnemü, akkor kamu. NEMDE?


nem a magasságon meg a jóképüségen múlik ja...hanem az ÉRZÉSEKEN. És itt ne a romantikára gondoljunk, mert a nők arra képtelenek. Idealisztikusan szeretni a személyt csak a férfiak tudják. A nők csak azt nézik, hogy mennyi haszna van a férfinak az életükben.


És mivel a nők nagyon rá vannak függve az erős érzelmekre, igy a semmirekellő, de erős érzelmeket kiváltó férfiak persze hogy kellenek a nőknek.


Hogyan tud kiváltani erős érzelmeket egy férfi? Mondjuk a kinézetével. De az impulziv természetével is. Mert lássuk be hogy egy aggressziv férfi fenyegető aurája elég izgalmas egy nőnek, mert félelmet vált ki, de ugyanakkor meg vonzó a határozottsága.


A nettó szerencsétlenek is képesek erős érzelmeket kiváltani, mert a nőkben bekapcsol a gondoskodási ösztön és azt akarják elérni hogy a férfi "szeresse" őket, de mivel egy két lábon járó roncs, ezért ez sosem fog bekövetkezni. De ez a női gondoskodási ösztönt nem érdekli, és ilyenkor van az hogy a nők képesek lemenni lábtörlő üzemmódba és még élvezik is legbelül.


Ja és értem én hogy alacsony fószertől van gyereked, de akkor gondolom te sem vagy túl szép nő, ha alacsony férfival sodort össze az élet.

2021. szept. 19. 11:59
 57/65 anonim ***** válasza:
100%

Szépnek tartott, alacsony nő vagyok. Voltak magasabb udvarlóim is, egy 192 cm magas is, de nekem speciel mindig az alacsonyabbak jöttek be. Mondjuk nem az ennyire alacsony, inkább 170 körüli, de a szerelem ugye vak, nem válogat. Igen, megfogott ilyenekkel mint intelligencia, humor, kedvesség, illat, hang. A helyzet az, hogy a balhés rossz fiúk még mindig a proli rétegnek jönnek be.

A határtalan nőgyűlöleted miatt nem is értem, minek akarsz magad mellé párt. Hiszen úgyis csak kihasználna és azt nézné, milyen hasznot húz belőled, nem igaz? Hihetetlen, milyen undorító pasik léteznek.

2021. szept. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 A kérdező kommentje:

már bocsi de én találtam magamnak olyan nőt, aki nem játszmázik, nem veri a hisztit, nem automatikusan a pasi a hülye, hanem BOCSÁNAT


Ja de azért aranyos megtudni hogy a 170 már alacsonynak számít.

185 centi van a gauss görbe csúcsán...


a szerelem nem vak, mert valahogy az alacsony, nyeszlett gyerekképű nyüzüge férfiak sose kellenek jó nőknek.

2021. szept. 19. 12:14
 59/65 anonim ***** válasza:
100%

"már bocsi de én találtam magamnak olyan nőt, aki nem játszmázik, nem veri a hisztit, nem automatikusan a pasi a hülye, hanem BOCSÁNAT"


Ha ez valóban így van, akkor talán érdemes lenne elgondolkoznod azon, hogy mi az oka, hogy az ilyen nőkhöz vonzódsz, és náluk próbálkozol.

2021. szept. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
100%

"mivel mi férfiak vagyunk a rosszabb heylzetben lévő nem, így nekünk sokkal több jogunk van szivatni a nőket"


Ha így állsz hozzá, akkor sok sikert az olyan nőkhöz, akik úgy érzik, hogy az EGYES férfiaktól megélt sérelmeik miatt joguk van szívatni a férfiakat.

2021. szept. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!