Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik voltak a legdurvább dolgok, amiket elnéztetek a barátotoknak?

Figyelt kérdés

Csak néhány példa saját ismeretségeimből:


Az exnek előttem volna egy pasija, aki jóképű volt, de nettó szerencsétlen.


6,5 év 1200km-es távkapcsolatban voltak, és kb 2 év után nem is szexeltek, mert a fiú "impotens" lett.


De aztán végül a saját, 19 éves, azaz 20 évvel fiatalabb mostoha húgával lépett le a srác, és akkor hirtelen elmúlt az impotencia.


De ez nem volt baj, el volt neki nézve. Mint ahogy a depressziója, a szorongása, a 10 centis farka, a céltalansága is. Igaz meg tudta adni a nőnek ami igazán fontos, azaz ERŐS érzelmeket.


Ennek az egyik alapköve a jó kinézet, mivel az ember lánya erre nagyon érzékenyen reagál. Egy jóképű és magas férfi szerencsétlensége igazán erős érzelmeket tud kiváltani a nőkből. Egy középcsúnya férfi és nem magas szerencsétlensége pedig megvetést.


Az is el volt nézve a fószernek, hogy vett egy 10 milliós hondát és az első héten totálkárosra törte. Beadagolta a csajnak, hogy ez MIATTA történt, mert rá gondolt, és a csaj elhozatta a kocsit magyarországra, és itt a SAJÁT pénzén megcsináltatta és eladta és a pénzt visszaadta a gyereknek.


Nyaralni is vitte a szerencsétlent éveken keresztül de sosem szexeltek. De ez nem volt baj.


Amikor én jártam ezzel a nővel, minden erről a csávóról szólt, és akkor telt be a pohár, amikor karácsonykor az anyja is elkezdett áradozni a csávóról, hogy ő egy jó ember volt.


Kiosztottam őket, hogy szopják le akkor a jóképűt, és remélem hogy még több nyomorúságot csinál majd nekik, és majd neki köszönhetik hogy sosem lesz unoka, mert a kedves lányuk nem képes elszakadni tőle és emiatt senki sem lesz neki jó már, mivel lassan 40 éves és SOSEM fog kelleni olyan vonzó férfiaknak amilyet ő akar. Mert azok a férfiak is a legjobbat akarják maguknak, és emiatt a fiatal lányokkal fognak elmenni, mint ahogy a szemük fénye is tette.


2021. szept. 18. 14:03
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
98%

mivel mi férfiak vagyunk a rosszabb heylzetben lévő nem, így nekünk sokkal több jogunk van szivatni a nőket


Ennél tovább nem voltam hajlandó olvasni.

NEM, öcsém, nincs jogod senkit sem szivatni, akkor sem ha egy nő téged megszivatott! Azt hiszed minket nőket nem szivatott meg még egy pasi sem? Mindannyian tudnánk mesélni. És? Akkor az feljogosit hogy ezért én gci legyek akármelyik másik pasival? Eszednel vagy?

2021. szept. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 A kérdező kommentje:

te nokent tobb ferfinak okoztal fajdalmat es ez teljesen elfogadott


nokent nagyon sok ferfinak kellesz de ferfikent altlaban onnan indul az ember h a KUTYANAK SE kell


de ezt az allapotot nokent nem tudod felfogni es elkepzelni sem


nokent mindig kellesz valakinek es pont a nok nezik levegonek azokat a ferfiakat akik fizikai adottsagaik miatt nem vonzoak


a nok szemeben az ilxen ferfiak meg azt a titulust sem erik el hogy emberszamba legxenek veve


akkor ki is a kocsog?

2021. szept. 18. 17:51
 43/65 A kérdező kommentje:

egxebkent meg egx csomo no hasznalja box zsaknak a random pacakokat ha a jokepu szivtipro "megszivatta" oket


azert irom idezojelbe mert ezek a nok nem godmolhattak komolyan h ok tenyleg kellenek az onmagukhoz kepest klasszisokkal jobb pasinak, aztam mèg ok vannak felhaborodva h "csak" dugni akart a csavo

2021. szept. 18. 17:55
 44/65 A kérdező kommentje:

a problema csak azzal van h ezeket a noket sose csufoljak ki mimdig caak a ferfiak vannak megdorgalva


de a noket mindig bevedik

2021. szept. 18. 18:06
 45/65 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést egyszer mintha már olvastam volna, ott talán külföldi volt a Csodahím.

Ha most kitomboltad magad, talán boldoggá tehetnéd (egy két lábon járó görcs és frusztráció vagy, de legalább megpróbálhatnád) a mostani barátnődet. Vagy csatlakozhatnál az új afgán kormány szimpatizánsaihoz, úgyis rittyentettek valami nőügyi és erkölcstelenségi minisztériumot. Szerintem rokonszenvesnek találnának téged.

2021. szept. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
100%
Kész. Ezen a menstruációs sztorin kiégtem. A menstruáció továbbra is egy hormonok által irányított folyamat, aminek az átfutási ideje aránylag hosszadalmas. Az egy dolog, hogy a havi előtt 2 héttel van a peteérés, de ezt megelőzően a szervezetének reagálnia kellett a nemi hormonokra, hogy ez az egész folyamat egyáltalán elkezdődjön. De igen. Csak azért jött meg neki, mert te megdugtad... Zseniális. És csodálkozol, hogy ezt nem ismerte el a te érdemednek. Meg te akarod kioktatni a nőket a testük működéséről. Nem csoda, hogy az az alacsony önbecsülésű nő előtted egy helyed, de amúgy katasztrófa pasival volt. Az legalább dekoratív volt, amellett, hogy idióta. Te ezt a szintet se hoztad. Szegény nő...
2021. szept. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 A kérdező kommentje:

hát én az voltam aki legalább rendesen megdugta


26 évesen volt egy házassága is, az a csávóka meg párszor meg is verte


mindenből jutott neki

2021. szept. 19. 10:28
 48/65 anonim ***** válasza:
96%

te nokent tobb ferfinak okoztal fajdalmat es ez teljesen elfogadott


Nem is ismersz te szerencsétlen nyomorék. Hogy van pofad barkirol ilyet kijelenteni?

Neked egyszer szar volt és feljogositva érzed magad hogy ezért másokat bantsal. Akkor ki a szár ember?

2021. szept. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 A kérdező kommentje:

jaj hagyjuk mar engem sem ismernek megis allandoan kapom az ivet


miert? mert azt gondolja mindemki h a ferfiakat szabad ekezni


a noket meg vedeni kell csak tudnam mire fel

2021. szept. 19. 10:44
 50/65 anonim ***** válasza:
100%
Elmebetegnek tetszik lenni? TE nem a FÉRFIAK vagy. Te egy darab ember vagy, aki történetesen pasi.
2021. szept. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!