Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik voltak a legdurvább dolgok, amiket elnéztetek a barátotoknak?

Figyelt kérdés

Csak néhány példa saját ismeretségeimből:


Az exnek előttem volna egy pasija, aki jóképű volt, de nettó szerencsétlen.


6,5 év 1200km-es távkapcsolatban voltak, és kb 2 év után nem is szexeltek, mert a fiú "impotens" lett.


De aztán végül a saját, 19 éves, azaz 20 évvel fiatalabb mostoha húgával lépett le a srác, és akkor hirtelen elmúlt az impotencia.


De ez nem volt baj, el volt neki nézve. Mint ahogy a depressziója, a szorongása, a 10 centis farka, a céltalansága is. Igaz meg tudta adni a nőnek ami igazán fontos, azaz ERŐS érzelmeket.


Ennek az egyik alapköve a jó kinézet, mivel az ember lánya erre nagyon érzékenyen reagál. Egy jóképű és magas férfi szerencsétlensége igazán erős érzelmeket tud kiváltani a nőkből. Egy középcsúnya férfi és nem magas szerencsétlensége pedig megvetést.


Az is el volt nézve a fószernek, hogy vett egy 10 milliós hondát és az első héten totálkárosra törte. Beadagolta a csajnak, hogy ez MIATTA történt, mert rá gondolt, és a csaj elhozatta a kocsit magyarországra, és itt a SAJÁT pénzén megcsináltatta és eladta és a pénzt visszaadta a gyereknek.


Nyaralni is vitte a szerencsétlent éveken keresztül de sosem szexeltek. De ez nem volt baj.


Amikor én jártam ezzel a nővel, minden erről a csávóról szólt, és akkor telt be a pohár, amikor karácsonykor az anyja is elkezdett áradozni a csávóról, hogy ő egy jó ember volt.


Kiosztottam őket, hogy szopják le akkor a jóképűt, és remélem hogy még több nyomorúságot csinál majd nekik, és majd neki köszönhetik hogy sosem lesz unoka, mert a kedves lányuk nem képes elszakadni tőle és emiatt senki sem lesz neki jó már, mivel lassan 40 éves és SOSEM fog kelleni olyan vonzó férfiaknak amilyet ő akar. Mert azok a férfiak is a legjobbat akarják maguknak, és emiatt a fiatal lányokkal fognak elmenni, mint ahogy a szemük fénye is tette.


2021. szept. 18. 14:03
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
100%
Aki felnőtt fejjel ott tart, hogy egy nőnek azért jön meg, mert rendesen meg lett dugva, az ne csodálkozzon, hogy egyedül van. 🤣
2021. szept. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
100%

"És mivel a nők nagyon rá vannak függve az erős érzelmekre"


Ezt a 40 éves fura változó korú mondta, a szopós 20-as, vagy a Cosmoban olvastad?

2021. szept. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:

Figyelj kérdező, ne csinálj úgy mintha nem lennének kivételek.

Én és nem akarok megsérteni senkit, utálom a magas pasikat.

Vagyis, nem jönnek be, nem tetszenek a vékony csávók se, szeretem a macis pasikat. Ne legyen túl kövér, de nem izgat fel, ha vékonyabb nálam érted...

Nekem van férjem, ő "tömzsi" :)


Na de most van egy elméletem...

Azok a nők, akik imádnak játszmázni szerintem rosszul voltak nevelve, az apjuk által.

Észrevettem már, hogy általánosan azok a nők választanak rosszul és csak külső alapján, akiknek nincsen hozott, látott férfi normájuk, vagy hogyan írjam ezt ... Apa komplexus? Azért nem gondolom, hogy a legtöbb emlegetett nőnek ez lenne, de mintha lenne velük ilyen bibi.

Talán nem volt gyermekként olyan apa, vagy nagybátty, vagy bármilyen olyan férfi példa amit láthattak volna, és felnézhettek volna rá, vagy felnéztek rá de nem volt éppen jó példa, vagy egyáltalán nem volt példa.

Ezért szeretik a rossz fiúkat...

Az én apám pl mindennap tanult velem, hozott vitt az ovodába, iskolába, szeretgetett meghallgatott, támogatott, és imádtam/imádom őt. Az anyukám dettó, zseniális szüleim vannak.

Gondolom ezért, mindigis taszítottak a rosszfiúk. Soha nem volt még és hát már nem is lesz más szerelmem, aki rosszfiú volt, vagy csak egyszerűen jópasi érzelmi jatszmákkal.

Persze olyan volt már, hogy randiztam ilyesmi férfival, nem tudtam hogy ilyen, pár randi után kiderült hogy megbízhatatlan, én pedig offoltam. Az összes barátnőm lehülyézett, mert hogy "álompasi" de ne viccelj már, nekem nincs kedvem folyamatosan csalódni valakiben.

Illetve szexelni szerelem nélkül nem tudok, tehát addig se jutottunk el.


A férjemnek nehéz volt egyébként csajozni, mert úgy álltalánosságban nem jött be senkinek igazán. Amúgy jól néz ki, csak nem magas :)

Szőke, kékszemű, és gyönyörű a mosolya...

Csak hát, ő éppen egy jó fiú, aki udvarias, tiszteletteljes és kedves, és eszében sincs játszmákat űzni.

Tényleg nehéz volt neki, mert neki se jönnek be az olyan nők akik sekélyesek, vagy felszínesek, de már mindenkinél bepróbálkozott akinél tudott mert se a szép, se az átlagos lányok, senkinek se kellett, ami meglepő, merthogy ő tényleg helyes, csak nincs semmilyen rafináltság vagy sárm? Sárm benne.

Végül én találtam ő rá a munkahelyemen, nálam már be se próbálkozott mert azt gondolta úgy sincs esélye. Én hívtam randira őt. Én kb azonnal beleszerettem ahogy rám mosolygott, mikor köszönt nekem.

Ez 6-éve volt. Tiszta hülye volt az, aki elutasította, mert ennyire jó férje senkinek nincs mint nekem. :)


Amúgy, én nem vagyok átlagosnak mondható, elmondasok alapján szép nő vagyok.


Mindegy, lehet katyvasz volt amit írtam, de szerintem tudsz találni értelmes, szép helyes nőt, ha az értékeket keresed, olyat aki nem játszmázik hanem komoly szándékai vannak.

2021. szept. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 A kérdező kommentje:
igen én is ezt vettem le, hogy az a konszenzus, hogy a nők sérüléseiről is a férfiak tehetnek, már kezdve azzal, hogy rossz apa képet mutatnak.
2021. szept. 25. 11:16
 65/65 anonim ***** válasza:

Hát, sokan rossz apa képet mutatnak. Nem az összes, mint ugye pl az én apám aki épp nem.

De ebben benne van az anyák keze is, amit írtam, rossz képet mutatnak ők is azzal, hogy rossz emberrel házasodnak, felelőtlenül vállalnak gyermeket, ők is a rosszfiús pasikra hajtanak gyermek mellett is, vagy eltűrik hogy a lányuk előtt bántalmazzák őket, és normává válik ez a felnövekvő lány szemében.

Itt nem csak a férfi, hanem a nő is hibás.

2021. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!